North Macedonia vs Scotland Analiza kretanja kvota | UEFA Nations League | 168 Tips

UEFA Nations League
North MacedoniaNorth Macedonia
VS
ScotlandScotland
Vrijeme početnog zapisa Zadnje ažuriranje 2026-10-03 18:27:39
Praćenje prije utakmice Do početka

Snimak

Najnoviji snimak
Hendikep 0.96 +1 0.93
Više/Manje 0.78 2 1.11
Europa 6.50 | 3.63 | 1.60
Vjerojatnost 14.6% | 26.1% | 59.3%

Sažetak signala

Stanje tržišta: Tržište se kreće
Tržišni konsenzus
Dominantno tržište
Osnovna tržišta su usklađena prema gostu. Dokazi: 4.82 → 5.55
Tržišni sporazum
Usklađeno
Tržišna pokrivenost
Hendikep · Više/Manje · Europa
Tržišni dokazi
2
Tržišni signali
Snaga ★★★★★ Signali osnovnih tržišta ukazuju u istom smjeru. Praćenje uživo: Praćenje prije utakmice Vrijeme do početka: Do početka Najnovije stanje tržišta: 2026-10-03 18:27:39

💡 168 Tips Insight

PREMIUM
🔒
Premium Preview
In-depth market analysis & final prediction — coming soon.

Hendikep

od
KomentarHendikep se pomaknuo dolje jedan korak od prethodnog promatranja.
Povijest
10-01 02:440.87 +0.75 0.95Otvaranje
10-03 06:391.03 +0.75 0.86Voda domaćina gore
10-03 18:270.96 +1 0.93Linija dolje
0.810.931.05158Home WaterAway Water+1
Vremenska traka
10-01 02:44 Otvaranje
+0.75
10-03 06:39
+0.75
10-03 18:27
+1
10-03 18:27 Najnovije
+1
8
Broj zapisa
2
Broj promjena
0
Broj porasta
1
Broj padova
Veličina
★★★★★

Više/Manje

od
KomentarLinija više/manje lagano je pala.
Povijest
10-01 02:440.88 2/2.5 0.92Otvaranje
10-03 18:270.78 2 1.11Linija dolje
0.780.951.11158OverUnder2
Vremenska traka
10-01 02:44 Otvaranje
2/2.5(0.88 / 0.92)
10-03 18:27
2(0.78 / 1.11)
10-03 18:27 Najnovije
2(0.78 / 1.11)
8
Broj zapisa
1
Broj promjena
0
Broj porasta
1
Broj padova
Veličina
★★★★★

Europa

od
KomentarZabilježena je velika promjena prema gore u cijeni pobjede domaćina.
Povijest
10-01 02:444.82 / 3.50 / 1.75Otvaranje
10-03 06:395.45 / 3.57 / 1.68Kvota domaćina gore
10-03 18:276.50 / 3.63 / 1.60Kvota domaćina gore
1.604.056.50158HomeDrawAway
Vremenska traka
10-01 02:44 Otvaranje
4.82 / 3.50 / 1.75
10-03 06:39
5.45 / 3.57 / 1.68
10-03 18:27
6.50 / 3.63 / 1.60
10-03 18:27 Najnovije
6.50 / 3.63 / 1.60
8
Broj zapisa
2
Broj promjena
2
Promjena kvote domaćina
0
Promjena kvote gostiju
Veličina
★★★★★

Vjerojatnost

od
KomentarZabilježena je mala promjena prema dolje u implicitnoj vjerojatnosti domaćina.
Povijest
10-01 02:4419.5% / 26.8% / 53.7%Otvaranje
10-03 18:2714.6% / 26.1% / 59.3%Bez promjene
14.636.959.3158Home%Draw%Away%
Vremenska traka
10-01 02:44 Otvaranje
19.49%
10-03 18:27 Najnovije
14.59%
8
Broj zapisa
0
Broj promjena
-4.90%
Kumulativna vjerojatnost domaćina
±2.42%
Maks. pojedinačno kretanje
Veličina
Bez promjene

Događaji

događaj
10-03 10:09
🟢Vjerojatn. pobjede gosta gore★☆☆☆☆
Away win probability increased by 2.87 points to 56.54% - market probability distribution shifted.
10-03 10:09
🔴Vjerojatn. pobjede domaćina dolje★☆☆☆☆
Home win probability decreased by 2.48 points to 17.01% - market probability distribution shifted.
10-03 10:09
🟢Cijena gosta dolje★★☆☆☆
Away win odds dropped from 1.75 to 1.67 (-4.6%) - away side attracting more attention.
10-03 10:09
🔴Cijena domaćina gore★★★★★
Away win odds rose from 4.82 to 5.55 (+15.2%) - market confidence in away side easing.
10-03 06:39
🟢Vjerojatn. pobjede gosta gore★☆☆☆☆
Away win probability increased by 2.55 points to 56.22% - market probability distribution shifted.
10-03 06:39
🔴Vjerojatn. pobjede domaćina dolje★☆☆☆☆
Home win probability decreased by 2.16 points to 17.33% - market probability distribution shifted.
10-03 06:39
🟢Cijena gosta dolje★★☆☆☆
Away win odds dropped from 1.75 to 1.68 (-4.0%) - away side attracting more attention.
10-03 06:39
🔴Cijena domaćina gore★★★★☆
Away win odds rose from 4.82 to 5.45 (+13.1%) - market confidence in away side easing.

Pregled

Svi moduli
10-01 02:44
Početni zapisOtvaranje
10-03 06:39
Hendikep Voda domaćina goreHendikep
10-03 06:39
Europa Kvota domaćina goreEuropa
10-03 18:27
Hendikep Linija doljeHendikep
10-03 18:27
Više/Manje Linija doljeViše/Manje
10-03 18:27
Europa Kvota domaćina goreEuropa

Statistike pregleda

2
Promjene hendikep
1
Promjene Više/Manje
2
Promjene kvota
0
Promjene vjerojatnosti
8
Ukupni zapisi
3dan
Dani praćenja
★★★★★
Tržišna aktivnost
Prije utakmice
Razina praćenja
Praćenje prije utakmice
Trenutni status · Do početka
Promjena tržišne topline
10-01
10-02
10-03
Podijeli utakmicu