Ukraine vs Hungary Analiza kretanja kvota | UEFA Nations League | 168 Tips

UEFA Nations League
UkraineUkraine
VS
HungaryHungary
Vrijeme početnog zapisa Zadnje ažuriranje 2026-10-05 19:06:28
Završeno Počelo

Snimak

Najnoviji snimak
Hendikep 0.65 0 1.29
Više/Manje 0.81 1.5/2 1.06
Europa 2.74 | 3.07 | 2.73
Vjerojatnost 34.5% | 30.8% | 34.6%

Sažetak signala

Stanje tržišta: Tržište se kreće
Tržišni konsenzus
Dominantno tržište
Europski koeficijenti,Implicirana vjerojatnost su usklađeni prema gost. Dokazi: 2.47 → 2.73
Tržišni sporazum
Mješovito
Tržišna pokrivenost
Hendikep · Više/Manje
Tržišni dokazi
3
Tržišni signali
Snaga ★★★★☆ Signali osnovnih tržišta ukazuju u istom smjeru. Praćenje uživo: Završeno Vrijeme do početka: Počelo Najnovije stanje tržišta: 2026-10-05 19:06:28

💡 168 Tips Insight

PREMIUM
🔒
Premium Preview
In-depth market analysis & final prediction — coming soon.

Hendikep

od
KomentarLinija hendikep ostala je nepromijenjena, dok se cijena domaćina promijenila.
Povijest
10-05 03:360.80 0 1.08Otvaranje
10-05 18:191.04 0 0.85Voda domaćina gore
10-05 19:060.65 0 1.29home_water_down
0.650.971.291611Home WaterAway Water0
Vremenska traka
10-05 03:36 Otvaranje
0
10-05 18:19
0
10-05 19:06
0
10-05 19:06 Najnovije
0
11
Broj zapisa
2
Broj promjena
0
Broj porasta
0
Broj padova
Veličina
★★★★★

Više/Manje

od
KomentarZabilježena je veća promjena prema dolje u liniji ukupnih golova.
Povijest
10-05 03:361.02 2/2.5 0.85Otvaranje
10-05 09:440.82 2 1.06Linija dolje
10-05 17:211.06 2/2.5 0.82Linija gore
10-05 19:060.81 1.5/2 1.06Linija dolje
0.780.951.111611OverUnder1.5/2
Vremenska traka
10-05 03:36 Otvaranje
2/2.5(1.02 / 0.85)
10-05 09:44
2(0.82 / 1.06)
10-05 17:21
2/2.5(1.06 / 0.82)
10-05 19:06
1.5/2(0.81 / 1.06)
10-05 19:06 Najnovije
1.5/2(0.81 / 1.06)
11
Broj zapisa
3
Broj promjena
1
Broj porasta
2
Broj padova
Veličina
★★★★★

Europa

od
KomentarCijena 1X2 domaćina povećala se za umjeren iznos.
Povijest
10-05 03:362.47 / 3.18 / 2.92Otvaranje
10-05 19:062.74 / 3.07 / 2.73Bez promjene
2.472.833.181611HomeDrawAway
Vremenska traka
10-05 03:36 Otvaranje
2.47 / 3.18 / 2.92
10-05 19:06 Najnovije
2.74 / 3.07 / 2.73
11
Broj zapisa
0
Broj promjena
0
Promjena kvote domaćina
0
Promjena kvote gostiju
Veličina
Bez promjene

Vjerojatnost

od
KomentarZabilježena je mala promjena prema dolje u implicitnoj vjerojatnosti domaćina.
Povijest
10-05 03:3638.1% / 29.6% / 32.2%Otvaranje
10-05 19:0634.5% / 30.8% / 34.6%Bez promjene
29.633.938.11611Home%Draw%Away%
Vremenska traka
10-05 03:36 Otvaranje
38.13%
10-05 19:06 Najnovije
34.53%
11
Broj zapisa
0
Broj promjena
-3.60%
Kumulativna vjerojatnost domaćina
±1.38%
Maks. pojedinačno kretanje
Veličina
Bez promjene

Događaji

događaj
10-05 18:19
🟢Vjerojatn. pobjede gosta gore★☆☆☆☆
Away win probability increased by 2.31 points to 34.56% - market probability distribution shifted.
10-05 18:19
🔴Vjerojatn. pobjede domaćina dolje★★☆☆☆
Home win probability decreased by 3.44 points to 34.69% - market probability distribution shifted.
10-05 18:19
🟢Cijena gosta dolje★★★☆☆
Away win odds dropped from 2.92 to 2.74 (-6.2%) - away side attracting more attention.
10-05 18:19
🔴Cijena domaćina gore★★★★☆
Away win odds rose from 2.47 to 2.73 (+10.5%) - market confidence in away side easing.
10-05 17:21
🔴Vjerojatn. pobjede domaćina dolje★☆☆☆☆
Home win probability decreased by 2.06 points to 36.07% - market probability distribution shifted.
10-05 17:21
🔴Cijena domaćina gore★★★☆☆
Away win odds rose from 2.47 to 2.62 (+6.1%) - market confidence in away side easing.
10-05 16:24
🔴Vjerojatn. pobjede domaćina dolje★☆☆☆☆
Home win probability decreased by 2.12 points to 36.01% - market probability distribution shifted.
10-05 16:24
🔴Ukupno dolje★★☆☆☆
O/U line moved from 2/2.5 to 2, down 0.25 goals from opening - goal expectation slightly lower.
10-05 15:16
🔴Cijena domaćina gore★★★☆☆
Away win odds rose from 2.47 to 2.6 (+5.3%) - market confidence in away side easing.
10-05 13:29
🔴Cijena domaćina gore★★☆☆☆
Away win odds rose from 2.47 to 2.58 (+4.5%) - market confidence in away side easing.
10-05 11:10
🔴Cijena domaćina gore★★☆☆☆
Away win odds rose from 2.47 to 2.56 (+3.6%) - market confidence in away side easing.

Pregled

Svi moduli
10-05 03:36
Početni zapisOtvaranje
10-05 09:44
Više/Manje Linija doljeViše/Manje
10-05 17:21
Više/Manje Linija goreViše/Manje
10-05 18:19
Hendikep Voda domaćina goreHendikep
10-05 19:06
Hendikep home_water_downHendikep
10-05 19:06
Više/Manje Linija doljeViše/Manje

Statistike pregleda

2
Promjene hendikep
3
Promjene Više/Manje
0
Promjene kvota
0
Promjene vjerojatnosti
11
Ukupni zapisi
1dan
Dani praćenja
★★★★★
Tržišna aktivnost
Završeno
Razina praćenja
Završeno
Trenutni status · Počelo
Promjena tržišne topline
10-05
Podijeli utakmicu