Iceland vs Bulgaria Analiza kretanja kvota | UEFA Nations League | 168 Tips

UEFA Nations League
IcelandIceland
VS
BulgariaBulgaria
Vreme početnog zapisa Poslednje ažuriranje 2026-10-03 18:40:32
Pre utakmice - visoka frekvencija Do početka

Snimak

Najnoviji snimak
Hendikep 7.14 -0.25 0.02
Više/Manje 7.14 3.5 0.02
Evropa 1.48 | 4.23 | 6.59
Verovatnoća 63.5% | 22.2% | 14.3%

Rezime signala

Tržišno stanje: Tržište se kreće
Tržišni konsenzus
Dominantno tržište
Hendikep se pomerio prema gostujući tim, dok ostali signali nisu odgovarali.
Tržišni sporazum
Nedovoljno
Tržišna pokrivenost
Hendikep · Više/Manje · Evropa
Tržišni dokazi
0
Tržišni signali
Nema signala praga
Snaga ★★★★☆ Nema dovoljno međutržišnog kretanja za smerni sažetak. Praćenje uživo: Pre utakmice - visoka frekvencija Vreme do početka: Do početka Najnovije tržišno stanje: 2026-10-03 18:40:32

💡 168 Tips Insight

PREMIUM
🔒
Premium Preview
In-depth market analysis & final prediction — coming soon.

Hendikep

od
KomentarZabeležena je velika promena hendikep naniže.
Istorija
10-02 03:220.90 -1.25 0.92Otvaranje
10-03 18:407.14 -0.25 0.02Linija dole
0.023.587.14147Home WaterAway Water-0.25
Vremenska linija
10-02 03:22 Otvaranje
-1.25
10-03 18:40
-0.25
10-03 18:40 Najnovije
-0.25
7
Broj zapisa
1
Broj promena
0
Broj porasta
1
Broj padova
Veličina
★★★★★

Više/Manje

od
KomentarLinija više/manje materijalno je porasla od otvaranja.
Istorija
10-02 03:220.80 2.5 1.00Otvaranje
10-03 18:407.14 3.5 0.02Linija gore
0.023.587.14147OverUnder3.5
Vremenska linija
10-02 03:22 Otvaranje
2.5(0.80 / 1.00)
10-03 18:40
3.5(7.14 / 0.02)
10-03 18:40 Najnovije
3.5(7.14 / 0.02)
7
Broj zapisa
1
Broj promena
1
Broj porasta
0
Broj padova
Veličina
★★★★★

Evropa

od
KomentarJoš nije zabeleženo značajno kretanje cene 1X2.
Istorija
10-02 03:221.41 / 4.44 / 7.41Otvaranje
10-03 18:401.48 / 4.23 / 6.59Kvota gostiju dole
1.414.417.41147HomeDrawAway
Vremenska linija
10-02 03:22 Otvaranje
1.41 / 4.44 / 7.41
10-03 18:40
1.48 / 4.23 / 6.59
10-03 18:40 Najnovije
1.48 / 4.23 / 6.59
7
Broj zapisa
1
Broj promena
0
Promena kvote domaćina
1
Promena kvote gostiju
Veličina
★★★★★

Verovatnoća

od
KomentarJoš nije zabeleženo značajno kretanje verovatnoće pobede.
Istorija
10-02 03:2266.3% / 21.1% / 12.6%Otvaranje
10-03 18:4063.5% / 22.2% / 14.3%Bez promene
12.639.566.3147Home%Draw%Away%
Vremenska linija
10-02 03:22 Otvaranje
66.32%
10-03 18:40 Najnovije
63.51%
7
Broj zapisa
0
Broj promena
-2.81%
Kumulativna verovatnoća domaćina
±1.50%
Maks. pojedinačno kretanje
Veličina
Bez promene

Događaji

događaj
10-03 11:30
🟢Cena gostiju dole★★★☆☆
Away win odds dropped from 7.41 to 6.97 (-5.9%) - away side attracting more attention.
10-03 07:48
🟢Cena gostiju dole★★★☆☆
Away win odds dropped from 7.41 to 7.01 (-5.4%) - away side attracting more attention.

Pregled

Svi moduli
10-02 03:22
Početni zapisOtvaranje
10-03 18:40
Hendikep Linija doleHendikep
10-03 18:40
Više/Manje Linija goreViše/Manje
10-03 18:40
Evropa Kvota gostiju doleEvropa

Statistike pregleda

1
Promene hendikep
1
Promene Više/Manje
1
Promene kvota
0
Promene verovatnoće
7
Ukupni zapisi
2dan
Dani praćenja
★★★★★
Tržišna aktivnost
Visoka frekvencija
Nivo praćenja
Pre utakmice - visoka frekvencija
Trenutni status · Do početka
Promena tržišne topline
10-02
10-03
Podeli utakmicu