Garudayaksa vs Persib Bandung Analyse van quotebeweging | Liga 1 | 168.Tips

Liga 1 2026-10-25 20:00
GarudayaksaGarudayaksa
VS
Persib BandungPersib Bandung
Tijd openingsrecord Laatste update 2026-10-25 12:12:36
Beëindigd Gestart

Snapshot

Nieuwste snapshot
Handicap 1.05 +0.75 0.83
Over/Under 1.02 2.5 0.84
Europa 4.25 | 3.65 | 1.69
Kans 21.4% | 24.9% | 53.7%

Signaaloverzicht

Marktstatus: Markt beweegt
Marktconsensus
Dominante markt
Geobserveerde wijzigingen blijven beperkt.
Marktovereenstemming
Geen significante beweging
Marktdekking
Handicap · Over/Under · Europa · Kans
Marktbewijs
0
Marktsignalen
Geen drempelsignaal
Sterkte ☆☆☆☆☆ Er is niet genoeg cross-marktbeweging voor een richtingssamenvatting. Live monitoring: Beëindigd Tijd tot aftrap: Gestart Laatste marktstatus: 2026-10-25 12:12:36

💡 168.Tips Insight

PREMIUM
🔒
Premium Preview
In-depth market analysis & final prediction — coming soon.

Handicap

van
OpmerkingHet handicapniveau bleef hetzelfde en het uitwater verschoof.
Geschiedenis
10-23 09:580.85 +0.75 0.97Opening
10-25 08:560.96 +0.5 0.86Lijn stijgt
10-25 10:020.80 +0.5 1.02home_water_down
10-25 11:070.91 +0.75 0.91Lijn daalt
10-25 12:121.05 +0.75 0.83Geen wijziging
0.800.931.051815Home WaterAway Water+0.75
Tijdlijn
10-23 09:58 Opening
+0.75
10-25 08:56
+0.5
10-25 10:02
+0.5
10-25 11:07
+0.75
10-25 12:12 Nieuwste
+0.75
15
Aantal records
3
Aantal wijzigingen
1
Aantal stijgingen
1
Aantal dalingen
Omvang
★★★★★

Over/Under

van
OpmerkingDe over/under-lijn daalde licht.
Geschiedenis
10-23 09:580.88 2.5/3 0.92Opening
10-25 12:121.02 2.5 0.84Lijn daalt
0.840.931.021815OverUnder2.5
Tijdlijn
10-23 09:58 Opening
2.5/3(0.88 / 0.92)
10-25 12:12
2.5(1.02 / 0.84)
10-25 12:12 Nieuwste
2.5(1.02 / 0.84)
15
Aantal records
1
Aantal wijzigingen
0
Aantal stijgingen
1
Aantal dalingen
Omvang
★★★★★

Europa

van
OpmerkingNog geen significante 1X2-prijsbeweging geregistreerd.
Geschiedenis
10-23 09:584.11 / 3.52 / 1.72Opening
10-25 10:023.49 / 3.40 / 1.92Thuisquote daalt
10-25 11:074.04 / 3.56 / 1.75Thuisquote stijgt
10-25 12:124.25 / 3.65 / 1.69Thuisquote stijgt
1.692.974.251815HomeDrawAway
Tijdlijn
10-23 09:58 Opening
4.11 / 3.52 / 1.72
10-25 10:02
3.49 / 3.40 / 1.92
10-25 11:07
4.04 / 3.56 / 1.75
10-25 12:12
4.25 / 3.65 / 1.69
10-25 12:12 Nieuwste
4.25 / 3.65 / 1.69
15
Aantal records
3
Aantal wijzigingen
3
Thuisquotewijziging
0
Uitquotewijziging
Omvang
★★★★★

Kans

van
OpmerkingNog geen significante winkansbeweging geregistreerd.
Geschiedenis
10-23 09:5821.9% / 25.6% / 52.4%Opening
10-25 10:0226.0% / 26.7% / 47.3%Thuiskans stijgt
10-25 11:0722.5% / 25.5% / 52.0%Thuiskans daalt
10-25 12:1221.4% / 24.9% / 53.7%Geen wijziging
21.437.653.71815Home%Draw%Away%
Tijdlijn
10-23 09:58 Opening
21.94%
10-25 10:02
26.01%
10-25 11:07
22.51%
10-25 12:12 Nieuwste
21.37%
15
Aantal records
2
Aantal wijzigingen
-0.57%
Cumulatieve thuiskans
±3.50%
Max. enkele beweging
Omvang
★★★★★

Gebeurtenissen

gebeurtenis
10-25 10:02
🔴Uitwinkans omlaag★★★☆☆
Away win probability decreased by 5.15 points to 47.28% - market probability distribution shifted.
10-25 10:02
🟢Thuiswinkans omhoog★★☆☆☆
Home win probability increased by 4.07 points to 26.01% - market probability distribution shifted.
10-25 10:02
🔴Uitprijs omhoog★★★★☆
Away win odds rose from 1.72 to 1.92 (+11.6%) - market confidence in away side easing.
10-25 10:02
🟢Thuisprijs omlaag★★★★★
Away win odds dropped from 4.11 to 3.49 (-15.1%) - away side attracting more attention.
10-25 10:02
🟢Handicap omhoog★☆☆☆☆
Handicap moved from -0.5/-1 to -0.5, up 1 steps (0.25 goals) from opening - handicap shifted toward home side.
10-25 08:56
🟢Thuisprijs omlaag★★☆☆☆
Away win odds dropped from 4.11 to 3.97 (-3.4%) - away side attracting more attention.

Overzicht

Alle modules
10-23 09:58
OpeningsrecordOpening
10-25 08:56
Handicap Lijn stijgtHandicap
10-25 10:02
Handicap home_water_downHandicap
10-25 10:02
Europa Thuisquote daaltEuropa
10-25 10:02
KansveranderingThuiskans stijgtKans
10-25 11:07
Handicap Lijn daaltHandicap
10-25 11:07
Europa Thuisquote stijgtEuropa
10-25 11:07
KansveranderingThuiskans daaltKans
10-25 12:12
Over/Under Lijn daaltOver/Under
10-25 12:12
Europa Thuisquote stijgtEuropa

Overzichtsstatistieken

3
Handicapwijzigingen
1
Over/Under-wijzigingen
3
Quotewijzigingen
2
Kanswijzigingen
15
Totaal records
3dag
Monitoringdagen
★★★★★
Marktactiviteit
Beëindigd
Monitoringniveau
Beëindigd
Huidige status · Gestart
Wijziging markttemperatuur
10-23
10-24
10-25
Wedstrijd delen