Garudayaksa vs Persib Bandung Analyse af odds-bevægelse | Liga 1 | 168.Tips

Liga 1 2026-10-25 20:00
GarudayaksaGarudayaksa
VS
Persib BandungPersib Bandung
Åbningsregistreringstid Seneste opdatering 2026-10-25 12:12:36
Afsluttet Begyndt

Øjebliksbillede

Seneste øjebliksbillede
Handicap 1.05 +0.75 0.83
Over/Under 1.02 2.5 0.84
Europa 4.25 | 3.65 | 1.69
Sandsynlighed 21.4% | 24.9% | 53.7%

Signaloversigt

Markedstilstand: Markedet bevæger sig
Markedskonsensus
Dominerende marked
Kernemarkederne viser begrænset bevægelse i forhold til startobservationerne.
Markedsoverensstemmelse
Ingen væsentlig bevægelse
Markedsdækning
Handicap · Over/Under · Europa · Sandsynlighed
Markedsbeviser
0
Markedssignaler
Intet tærskelsignal
Styrke ☆☆☆☆☆ Der er ikke tilstrækkelig bevægelse på tværs af markederne til et retningsbestemt resumé. Live overvågning: Afsluttet Tid til afspark: Begyndt Seneste markedstilstand: 2026-10-25 12:12:36

💡 168.Tips Insight

PREMIUM
🔒
Premium Preview
In-depth market analysis & final prediction — coming soon.

Handicap

af
KommentarDen primære handicaplinje var stabil, med en ændring i udeholdets odds.
Historik
10-23 09:580.85 +0.75 0.97Åbning
10-25 08:560.96 +0.5 0.86Linje op
10-25 10:020.80 +0.5 1.02home_water_down
10-25 11:070.91 +0.75 0.91Linje ned
10-25 12:121.05 +0.75 0.83Ingen ændring
0.800.931.051815Home WaterAway Water+0.75
Tidslinje
10-23 09:58 Åbning
+0.75
10-25 08:56
+0.5
10-25 10:02
+0.5
10-25 11:07
+0.75
10-25 12:12 Seneste
+0.75
15
Antal registreringer
3
Antal ændringer
1
Antal stigninger
1
Antal fald
Størrelse
★★★★★

Over/Under

af
KommentarOver/Under-linjen rykkede en anelse ned i forhold til den tidligere observation.
Historik
10-23 09:580.88 2.5/3 0.92Åbning
10-25 12:121.02 2.5 0.84Linje ned
0.840.931.021815OverUnder2.5
Tidslinje
10-23 09:58 Åbning
2.5/3(0.88 / 0.92)
10-25 12:12
2.5(1.02 / 0.84)
10-25 12:12 Seneste
2.5(1.02 / 0.84)
15
Antal registreringer
1
Antal ændringer
0
Antal stigninger
1
Antal fald
Størrelse
★★★★★

Europa

af
KommentarDer er endnu ikke registreret nogen væsentlig 1X2-odds bevægelse.
Historik
10-23 09:584.11 / 3.52 / 1.72Åbning
10-25 10:023.49 / 3.40 / 1.92Hjemmeodds ned
10-25 11:074.04 / 3.56 / 1.75Hjemmeodds op
10-25 12:124.25 / 3.65 / 1.69Hjemmeodds op
1.692.974.251815HomeDrawAway
Tidslinje
10-23 09:58 Åbning
4.11 / 3.52 / 1.72
10-25 10:02
3.49 / 3.40 / 1.92
10-25 11:07
4.04 / 3.56 / 1.75
10-25 12:12
4.25 / 3.65 / 1.69
10-25 12:12 Seneste
4.25 / 3.65 / 1.69
15
Antal registreringer
3
Antal ændringer
3
Hjemmeoddsændring
0
Gæsteoddsændring
Størrelse
★★★★★

Sandsynlighed

af
KommentarDer er endnu ikke registreret nogen væsentlig bevægelse i vinder-sandsynligheden.
Historik
10-23 09:5821.9% / 25.6% / 52.4%Åbning
10-25 10:0226.0% / 26.7% / 47.3%Hjemmesandsynl. op
10-25 11:0722.5% / 25.5% / 52.0%Hjemmesandsynl. ned
10-25 12:1221.4% / 24.9% / 53.7%Ingen ændring
21.437.653.71815Home%Draw%Away%
Tidslinje
10-23 09:58 Åbning
21.94%
10-25 10:02
26.01%
10-25 11:07
22.51%
10-25 12:12 Seneste
21.37%
15
Antal registreringer
2
Antal ændringer
-0.57%
Kumulativ hjemmesandsynlighed
±3.50%
Maks. enkeltbevægelse
Størrelse
★★★★★

Begivenheder

begivenhed
10-25 10:02
🔴Udesejr sands. ned★★★☆☆
Away win probability decreased by 5.15 points to 47.28% - market probability distribution shifted.
10-25 10:02
🟢Hjemmesejr sands. op★★☆☆☆
Home win probability increased by 4.07 points to 26.01% - market probability distribution shifted.
10-25 10:02
🔴Udeodds op★★★★☆
Away win odds rose from 1.72 to 1.92 (+11.6%) - market confidence in away side easing.
10-25 10:02
🟢Hjemmeodds ned★★★★★
Away win odds dropped from 4.11 to 3.49 (-15.1%) - away side attracting more attention.
10-25 10:02
🟢Handicap op★☆☆☆☆
Handicap moved from -0.5/-1 to -0.5, up 1 steps (0.25 goals) from opening - handicap shifted toward home side.
10-25 08:56
🟢Hjemmeodds ned★★☆☆☆
Away win odds dropped from 4.11 to 3.97 (-3.4%) - away side attracting more attention.

Oversigt

Alle moduler
10-23 09:58
ÅbningsregistreringÅbning
10-25 08:56
Handicap Linje opHandicap
10-25 10:02
Handicap home_water_downHandicap
10-25 10:02
Europa Hjemmeodds nedEuropa
10-25 10:02
SandsynlighedsændringHjemmesandsynl. opSandsynlighed
10-25 11:07
Handicap Linje nedHandicap
10-25 11:07
Europa Hjemmeodds opEuropa
10-25 11:07
SandsynlighedsændringHjemmesandsynl. nedSandsynlighed
10-25 12:12
Over/Under Linje nedOver/Under
10-25 12:12
Europa Hjemmeodds opEuropa

Oversigtsstatistik

3
Handicapændringer
1
Over/Under-ændringer
3
Oddsændringer
2
Sandsynlighedsændringer
15
Samlede registreringer
3dag
Overvågningsdage
★★★★★
Markedsaktivitet
Afsluttet
Overvågningsniveau
Afsluttet
Aktuel status · Begyndt
Ændring i markedsvarme
10-23
10-24
10-25