SSC Napoli vs Frosinone Calcio Analiza kretanja kvota | Serie A | 168 Tips

Serie A 2026-10-11 02:45
SSC NapoliSSC Napoli
VS
Frosinone CalcioFrosinone Calcio
Vrijeme početnog zapisa Zadnje ažuriranje 2026-10-10 17:33:45
Prije utakmice - visoka frekvencija Do početka

Snimak

Najnoviji snimak
Hendikep 0.86 -1 1.03
Više/Manje 0.94 3/3.5 0.94
Europa 1.50 | 4.58 | 5.81
Vjerojatnost 63.1% | 20.6% | 16.3%

Sažetak signala

Stanje tržišta: Tržište se kreće
Tržišni konsenzus
Dominantno tržište
Samo Hendikep trenutno pokazuje smjer gost.
Tržišni sporazum
Nedostatno
Tržišna pokrivenost
Hendikep · Europa
Tržišni dokazi
0
Tržišni signali
Nema pragnog signala
Snaga ★☆☆☆☆ Nema dovoljno međutržišnog kretanja za smjerni sažetak. Praćenje uživo: Prije utakmice - visoka frekvencija Vrijeme do početka: Do početka Najnovije stanje tržišta: 2026-10-10 17:33:45

💡 168 Tips Insight

PREMIUM
🔒
Premium Preview
In-depth market analysis & final prediction — coming soon.

Hendikep

od
KomentarLinija hendikep pomaknula se jedan stupanj prema dolje.
Povijest
10-04 07:150.98 -1.25 0.90Otvaranje
10-10 17:330.86 -1 1.03Linija dolje
0.800.951.0911325Home WaterAway Water-1
Vremenska traka
10-04 07:15 Otvaranje
-1.25
10-10 17:33
-1
10-10 17:33 Najnovije
-1
25
Broj zapisa
1
Broj promjena
0
Broj porasta
1
Broj padova
Veličina
★★★★★

Više/Manje

od
KomentarJoš nije zabilježeno značajno kretanje ukupnih.
Povijest
10-04 07:151.04 3/3.5 0.84Otvaranje
10-10 17:330.94 3/3.5 0.94Bez promjene
0.840.941.0411325OverUnder3/3.5
Vremenska traka
10-04 07:15 Otvaranje
3/3.5(1.04 / 0.84)
10-10 17:33 Najnovije
3/3.5(0.94 / 0.94)
25
Broj zapisa
0
Broj promjena
0
Broj porasta
0
Broj padova
Veličina
Bez promjene

Europa

od
KomentarJoš nije zabilježeno značajno kretanje cijene 1X2.
Povijest
10-04 07:151.43 / 4.77 / 6.32Otvaranje
10-10 07:291.42 / 4.83 / 6.68Kvota gostiju gore
10-10 17:331.50 / 4.58 / 5.81Kvota gostiju dolje
1.424.056.6811325HomeDrawAway
Vremenska traka
10-04 07:15 Otvaranje
1.43 / 4.77 / 6.32
10-10 07:29
1.42 / 4.83 / 6.68
10-10 17:33
1.50 / 4.58 / 5.81
10-10 17:33 Najnovije
1.50 / 4.58 / 5.81
25
Broj zapisa
2
Broj promjena
0
Promjena kvote domaćina
2
Promjena kvote gostiju
Veličina
★★★★★

Vjerojatnost

od
KomentarJoš nije zabilježeno značajno kretanje vjerojatnosti pobjede.
Povijest
10-04 07:1565.5% / 19.6% / 14.8%Otvaranje
10-10 17:3363.1% / 20.6% / 16.3%Bez promjene
14.140.266.411325Home%Draw%Away%
Vremenska traka
10-04 07:15 Otvaranje
65.53%
10-10 17:33 Najnovije
63.06%
25
Broj zapisa
0
Broj promjena
-2.47%
Kumulativna vjerojatnost domaćina
±1.58%
Maks. pojedinačno kretanje
Veličina
Bez promjene

Događaji

događaj
10-10 07:39
🔴Cijena gosta gore★★★☆☆
Away win odds rose from 6.32 to 6.67 (+5.5%) - market confidence in away side easing.

Pregled

Svi moduli
10-04 07:15
Početni zapisOtvaranje
10-10 07:29
Europa Kvota gostiju goreEuropa
10-10 17:33
Hendikep Linija doljeHendikep
10-10 17:33
Europa Kvota gostiju doljeEuropa

Statistike pregleda

1
Promjene hendikep
0
Promjene Više/Manje
2
Promjene kvota
0
Promjene vjerojatnosti
25
Ukupni zapisi
7dan
Dani praćenja
★★★★★
Tržišna aktivnost
Visoka frekvencija
Razina praćenja
Prije utakmice - visoka frekvencija
Trenutni status · Do početka
Promjena tržišne topline
10-04
10-05
10-06
10-07
10-08
10-09
10-10
Podijeli utakmicu