UEFA Champions League

Nk Publikum Celje vs Fc Ararat Armenia Analiza kretanja kvota | UEFA Champions League | 168 Tips

Nk Publikum CeljeNk Publikum Celje
VS
Fc Ararat Armenia
Vrijeme početnog zapisa Zadnje ažuriranje 2026-08-12 01:51:13
Završeno Počelo

Snimak

Najnoviji snimak
Hendikep 0.99 -1.25 0.90
Više/Manje 1.01 3 0.86
Europa 1.39 | 4.79 | 7.12
Vjerojatnost 67.3% | 19.5% | 13.1%

Sažetak signala

Stanje tržišta: Tržište se kreće
Tržišni konsenzus
Dominantno tržište
Samo Hendikep ukazuje na kretanje prema domaćin; ostali osnovni signali ne pokazuju isti smjer. Dokazi: -1 → -1.25
Tržišni sporazum
Nedostatno
Tržišna pokrivenost
Hendikep · Više/Manje · Europa
Tržišni dokazi
2
Tržišni signali
Snaga ★☆☆☆☆ Nema dovoljno međutržišnog kretanja za smjerni sažetak. Praćenje uživo: Završeno Vrijeme do početka: Počelo Najnovije stanje tržišta: 2026-08-12 01:51:13

Hendikep

od
KomentarHendikep se pomaknuo gore jedan korak od prethodnog promatranja.
Povijest
08-07 00:120.70 -1 1.13Otvaranje
08-07 16:530.94 -1.25 0.88Linija gore
08-12 01:510.99 -1.25 0.90Voda domaćina gore
Vremenska traka
08-07 00:12 Otvaranje
-1
08-07 16:53
-1.25
08-12 01:51
-1.25
08-12 01:51 Najnovije
-1.25
11
Broj zapisa
2
Broj promjena
1
Broj porasta
0
Broj padova
Veličina
★★★★★

Više/Manje

od
KomentarZabilježena je mala promjena prema gore u liniji ukupnih golova.
Povijest
08-07 00:120.91 2.5/3 0.89Otvaranje
08-11 21:560.99 3 0.88Linija gore
08-12 01:511.01 3 0.86Bez promjene
Vremenska traka
08-07 00:12 Otvaranje
2.5/3(0.91 / 0.89)
08-11 21:56
3(0.99 / 0.88)
08-12 01:51 Najnovije
3(1.01 / 0.86)
11
Broj zapisa
1
Broj promjena
1
Broj porasta
0
Broj padova
Veličina
★★★★★

Europa

od
KomentarJoš nije zabilježeno značajno kretanje cijene 1X2.
Povijest
08-07 00:121.43 / 4.36 / 6.54Otvaranje
08-12 00:521.38 / 4.86 / 7.31Kvota gostiju gore
08-12 01:511.39 / 4.79 / 7.12Bez promjene
Vremenska traka
08-07 00:12 Otvaranje
1.43 / 4.36 / 6.54
08-12 00:52
1.38 / 4.86 / 7.31
08-12 01:51 Najnovije
1.39 / 4.79 / 7.12
11
Broj zapisa
1
Broj promjena
0
Promjena kvote domaćina
1
Promjena kvote gostiju
Veličina
★★★★★

Vjerojatnost

od
KomentarJoš nije zabilježeno značajno kretanje vjerojatnosti pobjede.
Povijest
08-07 00:1264.7% / 21.2% / 14.1%Otvaranje
08-12 01:5167.3% / 19.5% / 13.1%Bez promjene
Vremenska traka
08-07 00:12 Otvaranje
64.66%
08-12 01:51 Najnovije
67.32%
11
Broj zapisa
0
Broj promjena
+2.66%
Kumulativna vjerojatnost domaćina
±1.59%
Maks. pojedinačno kretanje
Veličina
Bez promjene

Događaji

događaj
08-12 00:52
🟢Vjerojatn. pobjede domaćina gore★★☆☆☆
Home win probability increased by 3.24 points (64.66% to 67.9%) - probability distribution shifted.
08-12 00:52
🔴Cijena gosta gore★★★★☆
Away win odds rose 6.54 to 7.31 (+11.8%) - market cautious on away.
08-12 00:52
🟢Cijena domaćina dolje★★☆☆☆
Home win odds dropped 1.43 to 1.38 (-3.5%) - market backing home.
08-12 00:52
🟢Ukupno gore★★☆☆☆
O/U 2.5/3 to 3, +0.25 goals - goal expectation rising.
08-12 00:52
🟢Hendikep gore★☆☆☆☆
Handicap 1 to 0.5/1, +1 steps (0.25 goals) - shifted toward home side.
08-11 23:13
🔴Cijena gosta gore★★☆☆☆
Away win odds rose 6.54 to 6.82 (+4.3%) - market cautious on away.
08-11 21:56
🔴Cijena gosta gore★★☆☆☆
Away win odds rose 6.54 to 6.76 (+3.4%) - market cautious on away.

Pregled

Svi moduli
08-07 00:12
Početni zapisOtvaranje
08-07 16:53
Hendikep Linija goreHendikep
08-11 21:56
Više/Manje Linija goreViše/Manje
08-12 00:52
Europa Kvota gostiju goreEuropa
08-12 01:51
Hendikep Voda domaćina goreHendikep

Statistike pregleda

2
Promjene hendikep
1
Promjene Više/Manje
1
Promjene kvota
0
Promjene vjerojatnosti
11
Ukupni zapisi
6dan
Dani praćenja
★★★★★
Tržišna aktivnost
Završeno
Razina praćenja
Završeno
Trenutni status · Počelo
Promjena tržišne topline
08-07
08-08
08-09
08-10
08-11
08-12