Kashima Antlers vs Gamba Osaka Analys av oddsrörelse | J1 League | 168 Tips

J1 League
Kashima AntlersKashima Antlers
VS
Gamba OsakaGamba Osaka
Tid för öppningsregistrering Senaste uppdatering 2026-10-09 10:39:05
Avslutad Startad

Ögonblicksbild

Senaste ögonblicksbild
Handikapp 1.02 -0.5 0.86
Över/Under 0.82 1.5/2 1.05
Europa 1.66 | 3.92 | 4.55
Sannolikhet 55.9% | 23.7% | 20.4%

Signalsammanfattning

Marknadsstatus: Marknaden rör sig
Marknadskonsensus
Dominant marknad
Europeiska odds,Implicerad sannolikhet indikerar båda rörelse mot hemmalag. Bevis: 1.79 → 1.65
Marknadsöverenskommelse
Blandad
Marknadstäckning
Handikapp · Över/Under · Europa · Sannolikhet
Marknadsbevis
3
Marknadssignaler
Styrka ★★★☆☆ Kärnmarknadssignaler pekar i samma riktning. Live-bevakning: Avslutad Tid till avspark: Startad Senaste marknadsstatus: 2026-10-09 10:39:05

💡 168 Tips Insight

PREMIUM
🔒
Premium Preview
In-depth market analysis & final prediction — coming soon.

Handikapp

av
KommentarIngen signifikant handikapprörelse registrerad ännu.
Historik
10-05 03:500.90 -0.5 0.92Öppning
10-08 06:200.91 -0.75 0.74Linje upp
10-09 08:050.84 -0.75 1.05home_water_down
10-09 10:391.02 -0.5 0.86Linje ned
0.740.901.0511018Home WaterAway Water-0.5
Tidslinje
10-05 03:50 Öppning
-0.5
10-08 06:20
-0.75
10-09 08:05
-0.75
10-09 10:39
-0.5
10-09 10:39 Senaste
-0.5
18
Antal poster
3
Antal ändringar
1
Antal stegringar
1
Antal fall
Storlek
★★★★★

Över/Under

av
KommentarTotallinjen sjönk märkbart.
Historik
10-05 03:500.94 3 0.86Öppning
10-08 06:200.74 2.5/3 1.12Linje ned
10-08 10:520.98 3 0.89Linje upp
10-09 10:390.82 1.5/2 1.05Linje ned
0.740.931.1211018OverUnder1.5/2
Tidslinje
10-05 03:50 Öppning
3(0.94 / 0.86)
10-08 06:20
2.5/3(0.74 / 1.12)
10-08 10:52
3(0.98 / 0.89)
10-09 10:39
1.5/2(0.82 / 1.05)
10-09 10:39 Senaste
1.5/2(0.82 / 1.05)
18
Antal poster
3
Antal ändringar
1
Antal stegringar
2
Antal fall
Storlek
★★★★★

Europa

av
KommentarHemmasegersspriset sjönk något.
Historik
10-05 03:501.79 / 3.78 / 3.88Öppning
10-08 10:521.79 / 3.80 / 3.95Bortaodds upp
10-09 08:051.65 / 3.98 / 4.52Hemmaodds ned
10-09 10:391.66 / 3.92 / 4.55Ingen ändring
1.653.104.5511018HomeDrawAway
Tidslinje
10-05 03:50 Öppning
1.79 / 3.78 / 3.88
10-08 10:52
1.79 / 3.80 / 3.95
10-09 08:05
1.65 / 3.98 / 4.52
10-09 10:39 Senaste
1.66 / 3.92 / 4.55
18
Antal poster
2
Antal ändringar
1
Hemmaoddsändring
1
Bortaoddsändring
Storlek
★★★★★

Sannolikhet

av
KommentarHemmalagets implicita sannolikhet ökade något.
Historik
10-05 03:5051.7% / 24.5% / 23.8%Öppning
10-09 08:0556.2% / 23.3% / 20.5%Hemmasannol. upp
10-09 10:3955.9% / 23.7% / 20.4%Ingen ändring
20.438.356.211018Home%Draw%Away%
Tidslinje
10-05 03:50 Öppning
51.68%
10-09 08:05
56.19%
10-09 10:39 Senaste
55.92%
18
Antal poster
1
Antal ändringar
+4.24%
Kumulativ hemmasannolikhet
±3.54%
Max. enstaka rörelse
Storlek
★★★★★

Händelser

händelse
10-09 08:05
🔴Bortasegerssannol. ned★★☆☆☆
Away win probability decreased by 3.33 points to 20.51% - market probability distribution shifted.
10-09 08:05
🟢Hemmasegerssannol. upp★★☆☆☆
Home win probability increased by 4.51 points to 56.19% - market probability distribution shifted.
10-09 08:05
🔴Bortapris upp★★★★★
Away win odds rose from 3.88 to 4.52 (+16.5%) - market confidence in away side easing.
10-09 08:05
🟢Hemmpris ned★★★☆☆
Away win odds dropped from 1.79 to 1.65 (-7.8%) - away side attracting more attention.
10-09 08:05
🟢Handikapp upp★☆☆☆☆
Handicap moved from 0.5 to 0.5/1, up 1 steps (0.25 goals) from opening - handicap shifted toward home side.
10-09 04:24
🔴Bortapris upp★★☆☆☆
Away win odds rose from 3.88 to 4.06 (+4.6%) - market confidence in away side easing.
10-08 06:20
🔴Totalt ned★★☆☆☆
O/U line moved from 3 to 2.5/3, down 0.25 goals from opening - goal expectation slightly lower.
10-08 06:20
🟢Bortapris ned★★☆☆☆
Away win odds dropped from 3.88 to 3.73 (-3.9%) - away side attracting more attention.
10-08 06:20
🔴Hemmpris upp★★☆☆☆
Away win odds rose from 1.79 to 1.85 (+3.4%) - market confidence in away side easing.
10-07 15:04
🟢Bortapris ned★★☆☆☆
Away win odds dropped from 3.88 to 3.72 (-4.1%) - away side attracting more attention.
10-07 11:05
🔴Hemmasegerssannol. ned★☆☆☆☆
Home win probability decreased by 2.05 points to 49.63% - market probability distribution shifted.
10-07 11:05
🟢Bortapris ned★★★☆☆
Away win odds dropped from 3.88 to 3.66 (-5.7%) - away side attracting more attention.
10-07 11:05
🔴Hemmpris upp★★☆☆☆
Away win odds rose from 1.79 to 1.87 (+4.5%) - market confidence in away side easing.
10-07 05:30
🟢Bortapris ned★★★☆☆
Away win odds dropped from 3.88 to 3.68 (-5.2%) - away side attracting more attention.
10-07 05:30
🔴Hemmpris upp★★☆☆☆
Away win odds rose from 1.79 to 1.86 (+3.9%) - market confidence in away side easing.

Översikt

Alla moduler
10-05 03:50
ÖppningsregistreringÖppning
10-08 06:20
Handikapp Linje uppHandikapp
10-08 06:20
Över/Under Linje nedÖver/Under
10-08 10:52
Över/Under Linje uppÖver/Under
10-08 10:52
Europa Bortaodds uppEuropa
10-09 08:05
Handikapp home_water_downHandikapp
10-09 08:05
Europa Hemmaodds nedEuropa
10-09 08:05
SannolikhetsändringHemmasannol. uppSannolikhet
10-09 10:39
Handikapp Linje nedHandikapp
10-09 10:39
Över/Under Linje nedÖver/Under

Översiktsstatistik

3
Handikappändringar
3
Över/Under-ändringar
2
Oddsändringar
1
Sannolikhetsändringar
18
Totalt antal poster
5dag
Bevakningsdagar
★★★★★
Marknadsaktivitet
Avslutad
Bevakningsnivå
Avslutad
Aktuell status · Startad
Ändring i marknadsvärme
10-05
10-06
10-07
10-08
10-09