Kashima Antlers vs Gamba Osaka Kertoimien liikeanalyysi | J1 League | 168 Tips

J1 League
Kashima AntlersKashima Antlers
VS
Gamba OsakaGamba Osaka
Avaustallenteen aika Viimeisin päivitys 2026-10-09 10:39:05
Päättynyt Aloitettu

Tilannekuva

Uusin tilannekuva
Tasoitus 1.02 -0.5 0.86
Yli/Alle 0.82 1.5/2 1.05
Eurooppa 1.66 | 3.92 | 4.55
Todennäköisyys 55.9% | 23.7% | 20.4%

Signaalikooste

Markkinatila: Markkina liikkuu
Markkinakonsensus
Hallitseva markkina
Eurooppalaiset kertoimet,Laskennallinen todennäköisyys molemmat osoittavat liikettä kohti kotijoukkue. Todisteet: 1.79 → 1.65
Markkinoiden yksimielisyys
Sekalainen
Markkinoiden kattavuus
Tasoitus · Yli/Alle · Eurooppa · Todennäköisyys
Markkinatodisteet
3
Markkinasignaalit
Vahvuus ★★★☆☆ Päämarkkinasignaalit osoittavat samaan suuntaan. Livevalvonta: Päättynyt Aika aloitukseen: Aloitettu Uusin markkinatila: 2026-10-09 10:39:05

💡 168 Tips Insight

PREMIUM
🔒
Premium Preview
In-depth market analysis & final prediction — coming soon.

Tasoitus

/
KommenttiMerkittävää tasoitusliikettä ei ole vielä kirjattu.
Historia
10-05 03:500.90 -0.5 0.92Avaus
10-08 06:200.91 -0.75 0.74Jana ylös
10-09 08:050.84 -0.75 1.05home_water_down
10-09 10:391.02 -0.5 0.86Jana alas
0.740.901.0511018Home WaterAway Water-0.5
Aikajana
10-05 03:50 Avaus
-0.5
10-08 06:20
-0.75
10-09 08:05
-0.75
10-09 10:39
-0.5
10-09 10:39 Uusin
-0.5
18
Tallenteiden määrä
3
Muutosten määrä
1
Nousujen määrä
1
Laskujen määrä
Suuruus
★★★★★

Yli/Alle

/
KommenttiYli/alle-linja laski merkittävästi avauksesta.
Historia
10-05 03:500.94 3 0.86Avaus
10-08 06:200.74 2.5/3 1.12Jana alas
10-08 10:520.98 3 0.89Jana ylös
10-09 10:390.82 1.5/2 1.05Jana alas
0.740.931.1211018OverUnder1.5/2
Aikajana
10-05 03:50 Avaus
3(0.94 / 0.86)
10-08 06:20
2.5/3(0.74 / 1.12)
10-08 10:52
3(0.98 / 0.89)
10-09 10:39
1.5/2(0.82 / 1.05)
10-09 10:39 Uusin
1.5/2(0.82 / 1.05)
18
Tallenteiden määrä
3
Muutosten määrä
1
Nousujen määrä
2
Laskujen määrä
Suuruus
★★★★★

Eurooppa

/
KommenttiPieni alaspäin suuntautuva muutos kotijoukkueen voittohinnassa kirjattiin.
Historia
10-05 03:501.79 / 3.78 / 3.88Avaus
10-08 10:521.79 / 3.80 / 3.95Vieraskerroin ylös
10-09 08:051.65 / 3.98 / 4.52Kotikerroin alas
10-09 10:391.66 / 3.92 / 4.55Ei muutosta
1.653.104.5511018HomeDrawAway
Aikajana
10-05 03:50 Avaus
1.79 / 3.78 / 3.88
10-08 10:52
1.79 / 3.80 / 3.95
10-09 08:05
1.65 / 3.98 / 4.52
10-09 10:39 Uusin
1.66 / 3.92 / 4.55
18
Tallenteiden määrä
2
Muutosten määrä
1
Kotikerroinmuutos
1
Vieraskerroinmuutos
Suuruus
★★★★★

Todennäköisyys

/
KommenttiKotijoukkueen implisiittinen todennäköisyys kasvoi hieman.
Historia
10-05 03:5051.7% / 24.5% / 23.8%Avaus
10-09 08:0556.2% / 23.3% / 20.5%Kotitod. ylös
10-09 10:3955.9% / 23.7% / 20.4%Ei muutosta
20.438.356.211018Home%Draw%Away%
Aikajana
10-05 03:50 Avaus
51.68%
10-09 08:05
56.19%
10-09 10:39 Uusin
55.92%
18
Tallenteiden määrä
1
Muutosten määrä
+4.24%
Kumulatiivinen kotitodennäköisyys
±3.54%
Suurin yksittäinen liike
Suuruus
★★★★★

Tapahtumat

tapahtuma
10-09 08:05
🔴Vierasvoittotod. alas★★☆☆☆
Away win probability decreased by 3.33 points to 20.51% - market probability distribution shifted.
10-09 08:05
🟢Kotivoittotod. ylös★★☆☆☆
Home win probability increased by 4.51 points to 56.19% - market probability distribution shifted.
10-09 08:05
🔴Vierashinta ylös★★★★★
Away win odds rose from 3.88 to 4.52 (+16.5%) - market confidence in away side easing.
10-09 08:05
🟢Kotihinta alas★★★☆☆
Away win odds dropped from 1.79 to 1.65 (-7.8%) - away side attracting more attention.
10-09 08:05
🟢Tasoitus ylös★☆☆☆☆
Handicap moved from 0.5 to 0.5/1, up 1 steps (0.25 goals) from opening - handicap shifted toward home side.
10-09 04:24
🔴Vierashinta ylös★★☆☆☆
Away win odds rose from 3.88 to 4.06 (+4.6%) - market confidence in away side easing.
10-08 06:20
🔴Yhteensä alas★★☆☆☆
O/U line moved from 3 to 2.5/3, down 0.25 goals from opening - goal expectation slightly lower.
10-08 06:20
🟢Vierashinta alas★★☆☆☆
Away win odds dropped from 3.88 to 3.73 (-3.9%) - away side attracting more attention.
10-08 06:20
🔴Kotihinta ylös★★☆☆☆
Away win odds rose from 1.79 to 1.85 (+3.4%) - market confidence in away side easing.
10-07 15:04
🟢Vierashinta alas★★☆☆☆
Away win odds dropped from 3.88 to 3.72 (-4.1%) - away side attracting more attention.
10-07 11:05
🔴Kotivoittotod. alas★☆☆☆☆
Home win probability decreased by 2.05 points to 49.63% - market probability distribution shifted.
10-07 11:05
🟢Vierashinta alas★★★☆☆
Away win odds dropped from 3.88 to 3.66 (-5.7%) - away side attracting more attention.
10-07 11:05
🔴Kotihinta ylös★★☆☆☆
Away win odds rose from 1.79 to 1.87 (+4.5%) - market confidence in away side easing.
10-07 05:30
🟢Vierashinta alas★★★☆☆
Away win odds dropped from 3.88 to 3.68 (-5.2%) - away side attracting more attention.
10-07 05:30
🔴Kotihinta ylös★★☆☆☆
Away win odds rose from 1.79 to 1.86 (+3.9%) - market confidence in away side easing.

Yleiskatsaus

Kaikki moduulit
10-05 03:50
AvaustallenneAvaus
10-08 06:20
Tasoitus Jana ylösTasoitus
10-08 06:20
Yli/Alle Jana alasYli/Alle
10-08 10:52
Yli/Alle Jana ylösYli/Alle
10-08 10:52
Eurooppa Vieraskerroin ylösEurooppa
10-09 08:05
Tasoitus home_water_downTasoitus
10-09 08:05
Eurooppa Kotikerroin alasEurooppa
10-09 08:05
TodennäköisyysmuutosKotitod. ylösTodennäköisyys
10-09 10:39
Tasoitus Jana alasTasoitus
10-09 10:39
Yli/Alle Jana alasYli/Alle

Yleiskatsauksen tilastot

3
Tasoitusmuutokset
3
Yli/Alle-muutokset
2
Kertoimimuutokset
1
Todennäköisyysmuutokset
18
Tallenteet yhteensä
5päivä
Valvontapäivät
★★★★★
Markkinaaktiivisuus
Päättynyt
Valvontataso
Päättynyt
Nykyinen tila · Aloitettu
Markkinalämmön muutos
10-05
10-06
10-07
10-08
10-09