UEFA Nations League

Malta vs Gibraltar Analiza kretanja kvota | UEFA Nations League | 168 Tips

MaltaMalta
VS
GibraltarGibraltar
Vreme početnog zapisa Poslednje ažuriranje 2026-10-01 20:49:13
Pre utakmice - visoka frekvencija Do početka

Snimak

Najnoviji snimak
Hendikep 6.66 -0.25 0.03
Više/Manje 7.14 2.5 0.02
Evropa 1.24 | 5.43 | 13.52
Verovatnoća 75.8% | 17.3% | 7.0%

Rezime signala

Tržišno stanje: Tržište se kreće
Tržišni konsenzus
Dominantno tržište
Hendikep se pomerio prema gostujući tim, dok ostali signali nisu odgovarali. Dokazi: -1.5 → -1.25
Tržišni sporazum
Nedovoljno
Tržišna pokrivenost
Hendikep · Više/Manje · Evropa
Tržišni dokazi
2
Tržišni signali
Snaga ★★★★★ Nema dovoljno međutržišnog kretanja za smerni sažetak. Praćenje uživo: Pre utakmice - visoka frekvencija Vreme do početka: Do početka Najnovije tržišno stanje: 2026-10-01 20:49:13

💡 168 Tips Insight

PREMIUM
🔒
Premium Preview
In-depth market analysis & final prediction — coming soon.

Hendikep

od
KomentarHendikep se materijalno pomerio ispod pozicije otvaranja.
Istorija
09-30 02:310.91 -1.5 0.91Otvaranje
10-01 19:220.94 -1.25 0.94Linija dole
10-01 20:496.66 -0.25 0.03Linija dole
0.033.356.661610Home WaterAway Water-0.25
Vremenska linija
09-30 02:31 Otvaranje
-1.5
10-01 19:22
-1.25
10-01 20:49
-0.25
10-01 20:49 Najnovije
-0.25
10
Broj zapisa
2
Broj promena
0
Broj porasta
2
Broj padova
Veličina
★★★★★

Više/Manje

od
KomentarLinija ukupnih pomerila se na viši nivo.
Istorija
09-30 02:310.84 2/2.5 0.96Otvaranje
10-01 12:501.05 2.5 0.83Linija gore
10-01 19:220.85 1.5/2 1.02Linija dole
10-01 20:497.14 2.5 0.02Linija gore
0.023.587.141610OverUnder2.5
Vremenska linija
09-30 02:31 Otvaranje
2/2.5(0.84 / 0.96)
10-01 12:50
2.5(1.05 / 0.83)
10-01 19:22
1.5/2(0.85 / 1.02)
10-01 20:49
2.5(7.14 / 0.02)
10-01 20:49 Najnovije
2.5(7.14 / 0.02)
10
Broj zapisa
3
Broj promena
2
Broj porasta
1
Broj padova
Veličina
★★★★★

Evropa

od
KomentarJoš nije zabeleženo značajno kretanje cene 1X2.
Istorija
09-30 02:311.27 / 4.97 / 11.54Otvaranje
10-01 09:291.27 / 5.09 / 11.97Kvota gostiju gore
10-01 12:501.26 / 5.25 / 12.80Kvota gostiju gore
10-01 16:011.27 / 5.14 / 11.92Kvota gostiju dole
10-01 19:221.24 / 5.43 / 13.52Kvota gostiju gore
10-01 20:491.24 / 5.43 / 13.52Bez promene
1.247.3813.51610HomeDrawAway
Vremenska linija
09-30 02:31 Otvaranje
1.27 / 4.97 / 11.54
10-01 09:29
1.27 / 5.09 / 11.97
10-01 12:50
1.26 / 5.25 / 12.80
10-01 16:01
1.27 / 5.14 / 11.92
10-01 19:22
1.24 / 5.43 / 13.52
10-01 20:49 Najnovije
1.24 / 5.43 / 13.52
10
Broj zapisa
4
Broj promena
0
Promena kvote domaćina
4
Promena kvote gostiju
Veličina
★★★★★

Verovatnoća

od
KomentarJoš nije zabeleženo značajno kretanje verovatnoće pobede.
Istorija
09-30 02:3173.2% / 18.7% / 8.1%Otvaranje
10-01 20:4975.8% / 17.3% / 7.0%Bez promene
6.9541.475.81610Home%Draw%Away%
Vremenska linija
09-30 02:31 Otvaranje
73.23%
10-01 20:49 Najnovije
75.75%
10
Broj zapisa
0
Broj promena
+2.52%
Kumulativna verovatnoća domaćina
±1.87%
Maks. pojedinačno kretanje
Veličina
Bez promene

Događaji

događaj
10-01 19:22
🟢Verovatnoća pobede dom. gore★☆☆☆☆
Home win probability increased by 2.52 points to 75.75% - market probability distribution shifted.
10-01 19:22
🔴Cena gostiju gore★★★★★
Away win odds rose from 11.54 to 13.52 (+17.2%) - market confidence in away side easing.
10-01 19:22
🔴Ukupno dole★★★☆☆
O/U line moved from 2/2.5 to 1.5/2, down 0.5 goals from opening - goal expectation contracting.
10-01 19:22
🔴Hendikep dole★☆☆☆☆
Handicap moved from 1.5 to 1/1.5, down 1 steps (0.25 goals) from opening - handicap shifted toward away side.
10-01 16:01
🔴Cena gostiju gore★★☆☆☆
Away win odds rose from 11.54 to 11.92 (+3.3%) - market confidence in away side easing.
10-01 16:01
🟢Ukupno gore★★☆☆☆
O/U line moved from 2/2.5 to 2.5, up 0.25 goals from opening - goal expectation slightly higher.
10-01 12:50
🔴Cena gostiju gore★★★★☆
Away win odds rose from 11.54 to 12.8 (+10.9%) - market confidence in away side easing.
10-01 09:29
🔴Cena gostiju gore★★☆☆☆
Away win odds rose from 11.54 to 11.97 (+3.7%) - market confidence in away side easing.
10-01 06:22
🟢Cena gostiju dole★★☆☆☆
Away win odds dropped from 11.54 to 11.1 (-3.8%) - away side attracting more attention.

Pregled

Svi moduli
09-30 02:31
Početni zapisOtvaranje
10-01 09:29
Evropa Kvota gostiju goreEvropa
10-01 12:50
Više/Manje Linija goreViše/Manje
10-01 12:50
Evropa Kvota gostiju goreEvropa
10-01 16:01
Evropa Kvota gostiju doleEvropa
10-01 19:22
Hendikep Linija doleHendikep
10-01 19:22
Više/Manje Linija doleViše/Manje
10-01 19:22
Evropa Kvota gostiju goreEvropa
10-01 20:49
Hendikep Linija doleHendikep
10-01 20:49
Više/Manje Linija goreViše/Manje

Statistike pregleda

2
Promene hendikep
3
Promene Više/Manje
4
Promene kvota
0
Promene verovatnoće
10
Ukupni zapisi
2dan
Dani praćenja
★★★★★
Tržišna aktivnost
Visoka frekvencija
Nivo praćenja
Pre utakmice - visoka frekvencija
Trenutni status · Do početka
Promena tržišne topline
09-30
10-01