Canada vs Peru Analiza kretanja kvota | International Friendly | 168 Tips

International Friendly
CanadaCanada
VS
PeruPeru
Vreme početnog zapisa Poslednje ažuriranje 2026-10-03 18:42:22
Praćenje pre utakmice Do početka

Snimak

Najnoviji snimak
Hendikep 1.11 -0.75 0.78
Više/Manje 0.88 2.5/3 0.99
Evropa 1.53 | 4.01 | 5.84
Verovatnoća 60.8% | 23.2% | 15.9%

Rezime signala

Tržišno stanje: Tržište se kreće
Tržišni konsenzus
Dominantno tržište
Samo Hendikep trenutno pokazuje smer gostujući tim.
Tržišni sporazum
Nedovoljno
Tržišna pokrivenost
Hendikep · Više/Manje · Evropa
Tržišni dokazi
0
Tržišni signali
Nema signala praga
Snaga ★☆☆☆☆ Nema dovoljno međutržišnog kretanja za smerni sažetak. Praćenje uživo: Praćenje pre utakmice Vreme do početka: Do početka Najnovije tržišno stanje: 2026-10-03 18:42:22

💡 168 Tips Insight

PREMIUM
🔒
Premium Preview
In-depth market analysis & final prediction — coming soon.

Hendikep

od
KomentarZabeležena je mala promena hendikep naniže.
Istorija
10-02 03:241.04 -1 0.78Otvaranje
10-03 10:120.80 -1 1.02home_water_down
10-03 18:421.11 -0.75 0.78Linija dole
0.780.951.11146Home WaterAway Water-0.75
Vremenska linija
10-02 03:24 Otvaranje
-1
10-03 10:12
-1
10-03 18:42
-0.75
10-03 18:42 Najnovije
-0.75
6
Broj zapisa
2
Broj promena
0
Broj porasta
1
Broj padova
Veličina
★★★★★

Više/Manje

od
KomentarLinija ukupnih pomerila se na viši nivo.
Istorija
10-02 03:240.97 2.5 0.83Otvaranje
10-03 18:420.88 2.5/3 0.99Linija gore
0.830.910.99146OverUnder2.5/3
Vremenska linija
10-02 03:24 Otvaranje
2.5(0.97 / 0.83)
10-03 18:42
2.5/3(0.88 / 0.99)
10-03 18:42 Najnovije
2.5/3(0.88 / 0.99)
6
Broj zapisa
1
Broj promena
1
Broj porasta
0
Broj padova
Veličina
★★★★★

Evropa

od
KomentarJoš nije zabeleženo značajno kretanje cene 1X2.
Istorija
10-02 03:241.58 / 3.86 / 5.22Otvaranje
10-03 10:121.51 / 4.05 / 6.02Kvota gostiju gore
10-03 18:421.53 / 4.01 / 5.84Bez promene
1.513.766.02146HomeDrawAway
Vremenska linija
10-02 03:24 Otvaranje
1.58 / 3.86 / 5.22
10-03 10:12
1.51 / 4.05 / 6.02
10-03 18:42 Najnovije
1.53 / 4.01 / 5.84
6
Broj zapisa
1
Broj promena
0
Promena kvote domaćina
1
Promena kvote gostiju
Veličina
★★★★★

Verovatnoća

od
KomentarJoš nije zabeleženo značajno kretanje verovatnoće pobede.
Istorija
10-02 03:2458.4% / 23.9% / 17.7%Otvaranje
10-03 18:4260.8% / 23.2% / 15.9%Bez promene
15.438.561.6146Home%Draw%Away%
Vremenska linija
10-02 03:24 Otvaranje
58.41%
10-03 18:42 Najnovije
60.84%
6
Broj zapisa
0
Broj promena
+2.43%
Kumulativna verovatnoća domaćina
±2.46%
Maks. pojedinačno kretanje
Veličina
Bez promene

Događaji

događaj
10-03 10:12
🔴Verovatnoća pobede gostiju dole★☆☆☆☆
Away win probability decreased by 2.23 points to 15.45% - market probability distribution shifted.
10-03 10:12
🟢Verovatnoća pobede dom. gore★★☆☆☆
Home win probability increased by 3.18 points to 61.59% - market probability distribution shifted.
10-03 10:12
🔴Cena gostiju gore★★★★★
Away win odds rose from 5.22 to 6.02 (+15.3%) - market confidence in away side easing.
10-03 10:12
🟢Cena domaćina dole★★☆☆☆
Away win odds dropped from 1.58 to 1.51 (-4.4%) - away side attracting more attention.
10-03 06:42
🔴Cena gostiju gore★★☆☆☆
Away win odds rose from 5.22 to 5.48 (+5.0%) - market confidence in away side easing.
10-03 03:05
🔴Cena gostiju gore★★☆☆☆
Away win odds rose from 5.22 to 5.41 (+3.6%) - market confidence in away side easing.

Pregled

Svi moduli
10-02 03:24
Početni zapisOtvaranje
10-03 10:12
Hendikep home_water_downHendikep
10-03 10:12
Evropa Kvota gostiju goreEvropa
10-03 18:42
Hendikep Linija doleHendikep
10-03 18:42
Više/Manje Linija goreViše/Manje

Statistike pregleda

2
Promene hendikep
1
Promene Više/Manje
1
Promene kvota
0
Promene verovatnoće
6
Ukupni zapisi
2dan
Dani praćenja
★★★★★
Tržišna aktivnost
Pre utakmice
Nivo praćenja
Praćenje pre utakmice
Trenutni status · Do početka
Promena tržišne topline
10-02
10-03
Podeli utakmicu