NEOM SC vs Al-Ettifaq FC Analiza ruchu kursów | Saudi Pro League | 168 Tips

Saudi Pro League 2026-10-17 23:40
NEOM SCNEOM SC
VS
Al-Ettifaq FCAl-Ettifaq FC
Czas zapisu otwarcia Ostatnia aktualizacja 2026-10-17 15:30:35
Przed meczem - wysoka częstotliwość Do rozpoczęcia

Zrzut

Najnowszy zrzut
Handicap 1.00 -0.5 0.88
Powyżej/Poniżej 0.83 2.5/3 1.03
Europa 1.83 | 3.72 | 3.70
Prawdopodobieństwo 50.3% | 24.8% | 24.9%

Podsumowanie sygnałów

Stan rynku: Rynek się porusza
Konsensus rynkowy
Dominujący rynek
Główne rynki wykazują ograniczony ruch.
Porozumienie rynkowe
Brak znaczącego ruchu
Pokrycie rynkowe
Handicap · Powyżej/Poniżej · Europa
Dowody rynkowe
1
Sygnały rynkowe
Siła ☆☆☆☆☆ Niewystarczający ruch między rynkami dla podsumowania kierunkowego. Monitorowanie na żywo: Przed meczem - wysoka częstotliwość Czas do rozpoczęcia: Do rozpoczęcia Najnowszy stan rynku: 2026-10-17 15:30:35

💡 168 Tips Insight

PREMIUM
🔒
Premium Preview
In-depth market analysis & final prediction — coming soon.

Handicap

z
KomentarzPoziom handicapu pozostał taki sam, a woda strony gości się przesunęła.
Historia
10-14 09:530.84 -0.5 0.98Otwarcie
10-15 06:550.60 -0.25 1.24Linia w dół
10-15 17:170.84 -0.5 0.98Linia w górę
10-17 10:260.99 -0.75 0.89Linia w górę
10-17 15:301.00 -0.5 0.88Linia w dół
0.600.921.241815Home WaterAway Water-0.5
Oś czasu
10-14 09:53 Otwarcie
-0.5
10-15 06:55
-0.25
10-15 17:17
-0.5
10-17 10:26
-0.75
10-17 15:30
-0.5
10-17 15:30 Najnowszy
-0.5
15
Liczba rekordów
4
Liczba zmian
2
Liczba wzrostów
2
Liczba spadków
Wielkość
★★★★★

Powyżej/Poniżej

z
KomentarzOdnotowano małą zmianę w dół linii łącznej liczby goli.
Historia
10-14 09:531.01 3 0.79Otwarcie
10-15 06:550.75 2.5/3 1.00Linia w dół
10-15 17:171.01 3 0.79Linia w górę
10-17 15:300.83 2.5/3 1.03Linia w dół
0.750.901.041815OverUnder2.5/3
Oś czasu
10-14 09:53 Otwarcie
3(1.01 / 0.79)
10-15 06:55
2.5/3(0.75 / 1.00)
10-15 17:17
3(1.01 / 0.79)
10-17 15:30
2.5/3(0.83 / 1.03)
10-17 15:30 Najnowszy
2.5/3(0.83 / 1.03)
15
Liczba rekordów
3
Liczba zmian
1
Liczba wzrostów
2
Liczba spadków
Wielkość
★★★★★

Europa

z
KomentarzNie zarejestrowano jeszcze istotnego ruchu ceny 1X2.
Historia
10-14 09:531.80 / 3.71 / 3.71Otwarcie
10-17 12:481.74 / 3.88 / 3.95Kurs gości w górę
10-17 15:301.83 / 3.72 / 3.70Kurs gospod. w górę
1.742.853.951815HomeDrawAway
Oś czasu
10-14 09:53 Otwarcie
1.80 / 3.71 / 3.71
10-17 12:48
1.74 / 3.88 / 3.95
10-17 15:30
1.83 / 3.72 / 3.70
10-17 15:30 Najnowszy
1.83 / 3.72 / 3.70
15
Liczba rekordów
2
Liczba zmian
1
Zmiana kursu gospodarzy
1
Zmiana kursu gości
Wielkość
★★★★★

Prawdopodobieństwo

z
KomentarzNie zarejestrowano jeszcze istotnego ruchu prawdopodobieństwa wygranej.
Historia
10-14 09:5350.8% / 24.6% / 24.6%Otwarcie
10-17 15:3050.3% / 24.8% / 24.9%Bez zmian
23.338.152.91815Home%Draw%Away%
Oś czasu
10-14 09:53 Otwarcie
50.75%
10-17 15:30 Najnowszy
50.34%
15
Liczba rekordów
0
Liczba zmian
-0.41%
Kumulatywne prawdopodobieństwo gospodarzy
±2.60%
Maks. pojedynczy ruch
Wielkość
Bez zmian

Zdarzenia

zdarzenie
10-17 12:48
🟢Prawdop. wygranej gospod. w górę★☆☆☆☆
Home win probability increased by 2.19 points to 52.94% - market probability distribution shifted.
10-17 12:48
🔴Cena gości w górę★★★☆☆
Away win odds rose from 3.71 to 3.95 (+6.5%) - market confidence in away side easing.
10-17 12:48
🟢Cena domowa w dół★★☆☆☆
Away win odds dropped from 1.8 to 1.74 (-3.3%) - away side attracting more attention.
10-17 12:48
🟢Handicap w górę★☆☆☆☆
Handicap moved from 0.5 to 0.5/1, up 1 steps (0.25 goals) from opening - handicap shifted toward home side.
10-15 06:55
🔴Łącznie w dół★★☆☆☆
O/U line moved from 3 to 2.5/3, down 0.25 goals from opening - goal expectation slightly lower.
10-15 06:55
🔴Handicap w dół★☆☆☆☆
Handicap moved from 0.5 to 0/0.5, down 1 steps (0.25 goals) from opening - handicap shifted toward away side.

Przegląd

Wszystkie moduły
10-14 09:53
Zapis otwarciaOtwarcie
10-15 06:55
Handicap Linia w dółHandicap
10-15 06:55
Powyżej/Poniżej Linia w dółPowyżej/Poniżej
10-15 17:17
Handicap Linia w góręHandicap
10-15 17:17
Powyżej/Poniżej Linia w góręPowyżej/Poniżej
10-17 10:26
Handicap Linia w góręHandicap
10-17 12:48
Europa Kurs gości w góręEuropa
10-17 15:30
Handicap Linia w dółHandicap
10-17 15:30
Powyżej/Poniżej Linia w dółPowyżej/Poniżej
10-17 15:30
Europa Kurs gospod. w góręEuropa

Statystyki ogólne

4
Zmiany handicapu
3
Zmiany Powyżej/Poniżej
2
Zmiany kursów
0
Zmiany prawdopodobieństwa
15
Łączna liczba rekordów
4dzień
Dni monitorowania
★★★★★
Aktywność rynkowa
Wysoka częstotliwość
Poziom monitorowania
Przed meczem - wysoka częstotliwość
Aktualny status · Do rozpoczęcia
Zmiana ciepła rynku
10-14
10-15
10-16
10-17
Udostępnij mecz