UEFA Conference League

FK Partizan vs FC Tobol Analiza ruchu kursów | UEFA Conference League | 168 Tips

FK Partizan
VS
FC Tobol
Czas zapisu otwarcia Ostatnia aktualizacja 2026-08-07 01:05:42
Zakończony Rozpoczęty

Zrzut

Najnowszy zrzut
Handicap 1.02 -1.5 0.80
Powyżej/Poniżej 0.73 2.5/3 1.07
Europa 1.31 | 5.12 | 8.52
Prawdopodobieństwo 70.9% | 18.1% | 10.9%

Podsumowanie sygnałów

Stan rynku: Rynek się porusza
Konsensus rynkowy
Dominujący rynek
Nie zaobserwowano znaczącego ruchu między rynkami.
Porozumienie rynkowe
Brak znaczącego ruchu
Pokrycie rynkowe
Powyżej/Poniżej · Europa
Dowody rynkowe
0
Sygnały rynkowe
Brak sygnału progowego
Siła ☆☆☆☆☆ Niewystarczający ruch między rynkami dla podsumowania kierunkowego. Monitorowanie na żywo: Zakończony Czas do rozpoczęcia: Rozpoczęty Najnowszy stan rynku: 2026-08-07 01:05:42

Handicap

z
KomentarzNie zarejestrowano jeszcze istotnego ruchu handicapu.
Historia
08-04 21:130.93 -1.5 0.77Otwarcie
08-07 01:051.02 -1.5 0.80Bez zmian
Oś czasu
08-04 21:13 Otwarcie
-1.5
08-07 01:05 Najnowszy
-1.5
5
Liczba rekordów
0
Liczba zmian
0
Liczba wzrostów
0
Liczba spadków
Wielkość
Bez zmian

Powyżej/Poniżej

z
KomentarzNie zarejestrowano jeszcze istotnego ruchu łącznego.
Historia
08-04 21:130.78 2.5/3 0.92Otwarcie
08-06 23:300.73 2.5/3 1.07Woda poniżej w górę
08-07 01:050.73 2.5/3 1.07Bez zmian
Oś czasu
08-04 21:13 Otwarcie
2.5/3(0.78 / 0.92)
08-06 23:30
2.5/3(0.73 / 1.07)
08-07 01:05 Najnowszy
2.5/3(0.73 / 1.07)
5
Liczba rekordów
1
Liczba zmian
0
Liczba wzrostów
0
Liczba spadków
Wielkość
★★★★★

Europa

z
KomentarzNie zarejestrowano jeszcze istotnego ruchu ceny 1X2.
Historia
08-04 21:131.34 / 4.73 / 7.68Otwarcie
08-05 13:251.32 / 4.90 / 8.24Kurs gości w górę
08-07 01:051.31 / 5.12 / 8.52Bez zmian
Oś czasu
08-04 21:13 Otwarcie
1.34 / 4.73 / 7.68
08-05 13:25
1.32 / 4.90 / 8.24
08-07 01:05 Najnowszy
1.31 / 5.12 / 8.52
5
Liczba rekordów
1
Liczba zmian
0
Zmiana kursu gospodarzy
1
Zmiana kursu gości
Wielkość
★★★★★

Prawdopodobieństwo

z
KomentarzNie zarejestrowano jeszcze istotnego ruchu prawdopodobieństwa wygranej.
Historia
08-04 21:1368.6% / 19.4% / 12.0%Otwarcie
08-07 01:0570.9% / 18.1% / 10.9%Bez zmian
Oś czasu
08-04 21:13 Otwarcie
68.60%
08-07 01:05 Najnowszy
70.94%
5
Liczba rekordów
0
Liczba zmian
+2.34%
Kumulatywne prawdopodobieństwo gospodarzy
±1.35%
Maks. pojedynczy ruch
Wielkość
Bez zmian

Zdarzenia

zdarzenie
08-06 23:30
🟢Prawdop. wygranej gospod. w górę★☆☆☆☆
Home win probability increased by 2.18 points (68.6% to 70.78%) - probability distribution shifted.
08-06 23:30
🔴Cena gości w górę★★★☆☆
Away win odds rose 7.68 to 8.43 (+9.8%) - market cautious on away.
08-06 12:20
🟢Prawdop. wygranej gospod. w górę★☆☆☆☆
Home win probability increased by 2.44 points (68.6% to 71.04%) - probability distribution shifted.
08-06 12:20
🔴Cena gości w górę★★★★☆
Away win odds rose 7.68 to 8.57 (+11.6%) - market cautious on away.
08-05 13:25
🔴Cena gości w górę★★★☆☆
Away win odds rose 7.68 to 8.24 (+7.3%) - market cautious on away.

Przegląd

Wszystkie moduły
08-04 21:13
Zapis otwarciaOtwarcie
08-05 13:25
Europa Kurs gości w góręEuropa
08-06 23:30
Powyżej/Poniżej Woda poniżej w góręPowyżej/Poniżej

Statystyki ogólne

0
Zmiany handicapu
1
Zmiany Powyżej/Poniżej
1
Zmiany kursów
0
Zmiany prawdopodobieństwa
5
Łączna liczba rekordów
4dzień
Dni monitorowania
★★★★★
Aktywność rynkowa
Zakończony
Poziom monitorowania
Zakończony
Aktualny status · Rozpoczęty
Zmiana ciepła rynku
08-04
08-05
08-06
08-07