Everton de Viña del Mar vs CD Palestino Analiza ruchu kursów | Chilean Primera División | 168 Tips
Everton de Viña del Mar
VS
CD Palestino
Czas zapisu otwarciaOstatnia aktualizacja 2026-06-12 02:47:49
ZakończonyRozpoczęty
Zrzut
Najnowszy zrzut
Handicap0.94 0 0.94
Powyżej/Poniżej0.82 2/2.5 1.04
Europa2.61 | 3.11 | 2.58
Prawdopodobieństwo35.1% | 29.4% | 35.5%
Podsumowanie sygnałów
Stan rynku: Rynek się porusza
Konsensus rynkowy
Dominujący rynek
Główne rynki wykazują ograniczony ruch.
Porozumienie rynkowe
Brak znaczącego ruchu
Pokrycie rynkowe
Powyżej/Poniżej
Dowody rynkowe
0
Sygnały rynkowe
Brak sygnału progowego
Siła ☆☆☆☆☆Niewystarczający ruch między rynkami dla podsumowania kierunkowego.Monitorowanie na żywo: ZakończonyCzas do rozpoczęcia: RozpoczętyNajnowszy stan rynku: 2026-06-12 02:47:49
Kluczowe ruchy
Brak kluczowych ruchów
Handicap
z
KomentarzNie zarejestrowano jeszcze istotnego ruchu handicapu.
Historia
06-10 15:420.87 0 0.95Otwarcie
06-12 02:470.94 0 0.94Bez zmian
Oś czasu
06-10 15:42 Otwarcie
0
06-12 02:47 Najnowszy
0
12
Liczba rekordów
0
Liczba zmian
0
Liczba wzrostów
0
Liczba spadków
Wielkość
Bez zmian
Powyżej/Poniżej
z
KomentarzOdnotowano małą zmianę w dół linii łącznej liczby goli.
Historia
06-10 15:421.00 2.5 0.80Otwarcie
06-11 15:580.82 2/2.5 1.04Linia w dół
06-12 02:470.82 2/2.5 1.04Bez zmian
Oś czasu
06-10 15:42 Otwarcie
2.5(1.00 / 0.80)
06-11 15:58
2/2.5(0.82 / 1.04)
06-12 02:47 Najnowszy
2/2.5(0.82 / 1.04)
12
Liczba rekordów
1
Liczba zmian
0
Liczba wzrostów
1
Liczba spadków
Wielkość
★★★★★
Europa
z
KomentarzNie zarejestrowano jeszcze istotnego ruchu ceny 1X2.
Historia
06-10 15:422.63 / 3.11 / 2.56Otwarcie
06-12 02:472.61 / 3.11 / 2.58Bez zmian
Oś czasu
06-10 15:42 Otwarcie
2.63 / 3.11 / 2.56
06-12 02:47 Najnowszy
2.61 / 3.11 / 2.58
12
Liczba rekordów
0
Liczba zmian
0
Zmiana kursu gospodarzy
0
Zmiana kursu gości
Wielkość
Bez zmian
Prawdopodobieństwo
z
KomentarzNie zarejestrowano jeszcze istotnego ruchu prawdopodobieństwa wygranej.