UEFA Nations League

Romania vs Bosnia and Herzegovina Analyse av oddsbevegelse | UEFA Nations League | 168 Tips

RomaniaRomania
VS
Bosnia and HerzegovinaBosnia and Herzegovina
Tid for åpningsregistrering Siste oppdatering 2026-09-28 20:57:22
Før kamp - høy frekvens Til avspark

Øyeblikksbilde

Siste øyeblikksbilde
Handikap 7.69 -0.25 0.01
Over/Under 7.69 6.5 0.01
Europa 2.51 | 3.23 | 2.86
Sannsynlighet 37.7% | 29.3% | 33.1%

Signaloppsummering

Markedstilstand: Markedet beveger seg
Markedskonsensus
Dominerende marked
Europeisk odds,Implisert sannsynlighet viser samme retning mot bortelag. Bevis: 2.08 → 2.51
Markedsavtale
Blandet
Markedsdekning
Handikap · Over/Under · Europa
Markedsbevis
3
Markedssignaler
Styrke ★★★★★ Kjernemarkeds signaler peker i samme retning. Direkteovervåking: Før kamp - høy frekvens Tid til avspark: Til avspark Siste markedstilstand: 2026-09-28 20:57:22

💡 168 Tips Insight

PREMIUM
🔒
Premium Preview
In-depth market analysis & final prediction — coming soon.

Handikap

av
KommentarHovedhandicaplinjen var stabil, med en endring i bortesidevann.
Historikk
09-24 21:480.79 -0.25 1.03Åpning
09-28 20:577.69 -0.25 0.01Hjemmevann opp
0.013.857.691712Home WaterAway Water-0.25
Tidslinje
09-24 21:48 Åpning
-0.25
09-28 20:57
-0.25
09-28 20:57 Siste
-0.25
12
Antall registreringer
1
Antall endringer
0
Antall stigninger
0
Antall fall
Størrelse
★★★★★

Over/Under

av
KommentarEn større oppadgående endring i totalmålslinjen ble registrert.
Historikk
09-24 21:481.00 2.5 0.80Åpning
09-28 12:520.82 2/2.5 1.06Linje ned
09-28 16:030.99 2/2.5 0.89Overvann opp
09-28 19:220.80 4.5 1.07Linje opp
09-28 20:577.69 6.5 0.01Linje opp
0.013.857.691712OverUnder6.5
Tidslinje
09-24 21:48 Åpning
2.5(1.00 / 0.80)
09-28 12:52
2/2.5(0.82 / 1.06)
09-28 16:03
2/2.5(0.99 / 0.89)
09-28 19:22
4.5(0.80 / 1.07)
09-28 20:57
6.5(7.69 / 0.01)
09-28 20:57 Siste
6.5(7.69 / 0.01)
12
Antall registreringer
4
Antall endringer
2
Antall stigninger
1
Antall fall
Størrelse
★★★★★

Europa

av
KommentarHjemmeseierspris steg vesentlig.
Historikk
09-24 21:482.08 / 3.37 / 3.41Åpning
09-28 12:522.36 / 3.30 / 3.02Borteodds ned
09-28 19:222.51 / 3.23 / 2.86Hjemmeodds opp
09-28 20:572.51 / 3.23 / 2.86Ingen endring
2.082.753.411712HomeDrawAway
Tidslinje
09-24 21:48 Åpning
2.08 / 3.37 / 3.41
09-28 12:52
2.36 / 3.30 / 3.02
09-28 19:22
2.51 / 3.23 / 2.86
09-28 20:57 Siste
2.51 / 3.23 / 2.86
12
Antall registreringer
2
Antall endringer
1
Hjemmeoddsendring
1
Borteoddsendring
Størrelse
★★★★★

Sannsynlighet

av
KommentarHjemmelagets implisitte sannsynlighet sank merkbart.
Historikk
09-24 21:4844.9% / 27.7% / 27.4%Åpning
09-28 20:5737.7% / 29.3% / 33.1%Ingen endring
27.436.144.91712Home%Draw%Away%
Tidslinje
09-24 21:48 Åpning
44.90%
09-28 20:57 Siste
37.67%
12
Antall registreringer
0
Antall endringer
-7.23%
Kumulativ hjemmesannsynlighet
±1.92%
Maks. enkeltbevegelse
Størrelse
Ingen endring

Hendelser

hendelse
09-28 19:22
🟢Borteseierssannsynl. opp★★★☆☆
Away win probability increased by 5.67 points to 33.06% - market probability distribution shifted.
09-28 19:22
🔴Hjemmeseierssannsynl. ned★★★☆☆
Home win probability decreased by 7.23 points to 37.67% - market probability distribution shifted.
09-28 19:22
🟢Bortepris ned★★★★★
Away win odds dropped from 3.41 to 2.86 (-16.1%) - away side attracting more attention.
09-28 19:22
🔴Hjemmepris opp★★★★★
Away win odds rose from 2.08 to 2.51 (+20.7%) - market confidence in away side easing.
09-28 19:22
🟢Totalt opp★★★★★
O/U line surged from 2.5 to 4.5, up 2.0 goals from opening - goal expectation surging strongly.
09-28 16:03
🟢Borteseierssannsynl. opp★★☆☆☆
Away win probability increased by 4.03 points to 31.42% - market probability distribution shifted.
09-28 16:03
🔴Hjemmeseierssannsynl. ned★★★☆☆
Home win probability decreased by 5.33 points to 39.57% - market probability distribution shifted.
09-28 16:03
🟢Bortepris ned★★★★☆
Away win odds dropped from 3.41 to 3.01 (-11.7%) - away side attracting more attention.
09-28 16:03
🔴Hjemmepris opp★★★★☆
Away win odds rose from 2.08 to 2.39 (+14.9%) - market confidence in away side easing.
09-28 16:03
🔴Totalt ned★★☆☆☆
O/U line moved from 2.5 to 2/2.5, down 0.25 goals from opening - goal expectation slightly lower.
09-28 12:52
🟢Borteseierssannsynl. opp★★☆☆☆
Away win probability increased by 3.91 points to 31.3% - market probability distribution shifted.
09-28 12:52
🔴Hjemmeseierssannsynl. ned★★☆☆☆
Home win probability decreased by 4.85 points to 40.05% - market probability distribution shifted.
09-28 12:52
🟢Bortepris ned★★★★☆
Away win odds dropped from 3.41 to 3.02 (-11.4%) - away side attracting more attention.
09-28 12:52
🔴Hjemmepris opp★★★★☆
Away win odds rose from 2.08 to 2.36 (+13.5%) - market confidence in away side easing.
09-28 09:48
🟢Borteseierssannsynl. opp★☆☆☆☆
Away win probability increased by 2.12 points to 29.51% - market probability distribution shifted.
09-28 09:48
🔴Hjemmeseierssannsynl. ned★☆☆☆☆
Home win probability decreased by 2.93 points to 41.97% - market probability distribution shifted.
09-28 09:48
🟢Bortepris ned★★★☆☆
Away win odds dropped from 3.41 to 3.2 (-6.2%) - away side attracting more attention.
09-28 09:48
🔴Hjemmepris opp★★★☆☆
Away win odds rose from 2.08 to 2.25 (+8.2%) - market confidence in away side easing.
09-28 05:39
🔴Hjemmepris opp★★☆☆☆
Away win odds rose from 2.08 to 2.18 (+4.8%) - market confidence in away side easing.
09-28 05:39
🟢Bortepris ned★★☆☆☆
Away win odds dropped from 3.41 to 3.29 (-3.5%) - away side attracting more attention.
09-28 02:37
🔴Hjemmepris opp★★☆☆☆
Away win odds rose from 2.08 to 2.17 (+4.3%) - market confidence in away side easing.
09-27 14:06
🟢Bortepris ned★★☆☆☆
Away win odds dropped from 3.41 to 3.27 (-4.1%) - away side attracting more attention.
09-27 01:54
🟢Bortepris ned★★☆☆☆
Away win odds dropped from 3.41 to 3.28 (-3.8%) - away side attracting more attention.
09-27 01:54
🔴Hjemmepris opp★★☆☆☆
Away win odds rose from 2.08 to 2.16 (+3.9%) - market confidence in away side easing.
09-26 13:46
🟢Bortepris ned★★☆☆☆
Away win odds dropped from 3.41 to 3.29 (-3.5%) - away side attracting more attention.
09-26 13:46
🔴Hjemmepris opp★★☆☆☆
Away win odds rose from 2.08 to 2.15 (+3.4%) - market confidence in away side easing.

Oversikt

Alle moduler
09-24 21:48
ÅpningsregistreringÅpning
09-28 12:52
Over/Under Linje nedOver/Under
09-28 12:52
Europa Borteodds nedEuropa
09-28 16:03
Over/Under Overvann oppOver/Under
09-28 19:22
Over/Under Linje oppOver/Under
09-28 19:22
Europa Hjemmeodds oppEuropa
09-28 20:57
Handikap Hjemmevann oppHandikap
09-28 20:57
Over/Under Linje oppOver/Under

Oversiktsstatistikk

1
Handikap-endringer
4
Over/Under-endringer
2
Oddsendringer
0
Sannsynlighetsendringer
12
Totale registreringer
5dag
Overvåkingsdager
★★★★★
Markedsaktivitet
Høy frekvens
Overvåkingsnivå
Før kamp - høy frekvens
Nåværende status · Til avspark
Endring i markedsvarme
09-24
09-25
09-26
09-27
09-28