FC Zhetysu Taldykorgan vs FC Tobol Analyse av oddsbevegelse | Kasakhstansk Premier League | 168.Tips

Kasakhstansk Premier League 2026-10-24 18:00
FC Zhetysu TaldykorganFC Zhetysu Taldykorgan
VS
FC TobolFC Tobol
Tid for åpningsregistrering Siste oppdatering 2026-10-24 10:08:02
Avsluttet Startet

Øyeblikksbilde

Siste øyeblikksbilde
Handikap 0.77 +0.25 1.09
Over/Under 0.98 2.5 0.86
Europa 2.36 | 3.41 | 2.60
Sannsynlighet 38.5% | 26.6% | 34.9%

Signaloppsummering

Markedstilstand: Markedet beveger seg
Markedskonsensus
Dominerende marked
Handikap, 1X2-pris og implisitt sannsynlighet indikerer alle bevegelse mot bortelaget.
Markedsavtale
Samstemt
Markedsdekning
Handikap · Over/Under · Europa · Sannsynlighet
Markedsbevis
0
Markedssignaler
Ingen terskelsignal
Styrke ★★★☆☆ Kjernemarkeds signaler peker i samme retning. Direkteovervåking: Avsluttet Tid til avspark: Startet Siste markedstilstand: 2026-10-24 10:08:02

💡 168.Tips Insight

PREMIUM
🔒
Premium Preview
In-depth market analysis & final prediction — coming soon.

Nøkkelbevegelser

Ingen nøkkelbevegelser

Handikap

av
KommentarTo nedadgående handicapendringer ble registrert.
Historikk
10-24 04:330.88 -0.25 0.94Åpning
10-24 10:080.77 +0.25 1.09Linje ned
0.770.931.09123Home WaterAway Water+0.25
Tidslinje
10-24 04:33 Åpning
-0.25
10-24 10:08
+0.25
10-24 10:08 Siste
+0.25
3
Antall registreringer
1
Antall endringer
0
Antall stigninger
1
Antall fall
Størrelse
★★★★★

Over/Under

av
KommentarIngen betydelig totalbevegelse registrert ennå.
Historikk
10-24 04:330.97 2.5 0.83Åpning
10-24 10:080.98 2.5 0.86Overvann opp
0.830.910.98123OverUnder2.5
Tidslinje
10-24 04:33 Åpning
2.5(0.97 / 0.83)
10-24 10:08
2.5(0.98 / 0.86)
10-24 10:08 Siste
2.5(0.98 / 0.86)
3
Antall registreringer
1
Antall endringer
0
Antall stigninger
0
Antall fall
Størrelse
★★★★★

Europa

av
KommentarHjemmeseierspris steg litt.
Historikk
10-24 04:332.18 / 3.38 / 2.85Åpning
10-24 10:082.36 / 3.41 / 2.60Hjemmeodds opp
2.172.813.45123HomeDrawAway
Tidslinje
10-24 04:33 Åpning
2.18 / 3.38 / 2.85
10-24 10:08
2.36 / 3.41 / 2.60
10-24 10:08 Siste
2.36 / 3.41 / 2.60
3
Antall registreringer
1
Antall endringer
1
Hjemmeoddsendring
0
Borteoddsendring
Størrelse
★★★★★

Sannsynlighet

av
KommentarEn liten nedadgående endring i hjemmets implisitte sannsynlighet ble registrert.
Historikk
10-24 04:3341.5% / 26.8% / 31.7%Åpning
10-24 10:0838.5% / 26.6% / 34.9%Hjemmesannsynl. ned
26.334.041.8123Home%Draw%Away%
Tidslinje
10-24 04:33 Åpning
41.50%
10-24 10:08
38.46%
10-24 10:08 Siste
38.46%
3
Antall registreringer
1
Antall endringer
-3.04%
Kumulativ hjemmesannsynlighet
±3.33%
Maks. enkeltbevegelse
Størrelse
★★★★★

Hendelser

Ingen hendelser
Ingen bevegelse registrert ennå

Oversikt

Alle moduler
10-24 04:33
ÅpningsregistreringÅpning
10-24 10:08
Handikap Linje nedHandikap
10-24 10:08
Over/Under Overvann oppOver/Under
10-24 10:08
Europa Hjemmeodds oppEuropa
10-24 10:08
SannsynlighetsendringHjemmesannsynl. nedSannsynlighet