LOSC Lille vs Le Havre AC Analyse van quotebeweging | Ligue 1 | 168 Tips

Ligue 1 2026-10-10 23:15
LOSC LilleLOSC Lille
VS
Le Havre ACLe Havre AC
Tijd openingsrecord Laatste update 2026-10-10 13:23:02
Voor wedstrijd - hoge frequentie Tot aftrap

Snapshot

Nieuwste snapshot
Handicap 1.02 -1.25 0.87
Over/Under 1.04 3 0.84
Europa 1.44 | 4.67 | 6.61
Kans 65.5% | 20.2% | 14.3%

Signaaloverzicht

Marktstatus: Markt beweegt
Marktconsensus
Dominante markt
Geobserveerde wijzigingen blijven beperkt.
Marktovereenstemming
Geen significante beweging
Marktdekking
Handicap · Over/Under
Marktbewijs
1
Marktsignalen
Sterkte ☆☆☆☆☆ Er is niet genoeg cross-marktbeweging voor een richtingssamenvatting. Live monitoring: Voor wedstrijd - hoge frequentie Tijd tot aftrap: Tot aftrap Laatste marktstatus: 2026-10-10 13:23:02

💡 168 Tips Insight

PREMIUM
🔒
Premium Preview
In-depth market analysis & final prediction — coming soon.

Handicap

van
OpmerkingNog geen significante handicapbeweging geregistreerd.
Geschiedenis
10-04 07:030.99 -1.25 0.89Opening
10-10 11:340.83 -1 1.06Lijn daalt
10-10 13:231.02 -1.25 0.87Lijn stijgt
0.830.951.0611120Home WaterAway Water-1.25
Tijdlijn
10-04 07:03 Opening
-1.25
10-10 11:34
-1
10-10 13:23
-1.25
10-10 13:23 Nieuwste
-1.25
20
Aantal records
2
Aantal wijzigingen
1
Aantal stijgingen
1
Aantal dalingen
Omvang
★★★★★

Over/Under

van
OpmerkingDe totaallijn bewoog naar een hoger niveau.
Geschiedenis
10-04 07:030.82 2.5/3 1.05Opening
10-07 23:041.05 3 0.82Lijn stijgt
10-10 13:231.04 3 0.84Geen wijziging
0.820.941.0611120OverUnder3
Tijdlijn
10-04 07:03 Opening
2.5/3(0.82 / 1.05)
10-07 23:04
3(1.05 / 0.82)
10-10 13:23 Nieuwste
3(1.04 / 0.84)
20
Aantal records
1
Aantal wijzigingen
1
Aantal stijgingen
0
Aantal dalingen
Omvang
★★★★★

Europa

van
OpmerkingNog geen significante 1X2-prijsbeweging geregistreerd.
Geschiedenis
10-04 07:031.43 / 4.63 / 6.70Opening
10-10 13:231.44 / 4.67 / 6.61Geen wijziging
1.424.176.9211120HomeDrawAway
Tijdlijn
10-04 07:03 Opening
1.43 / 4.63 / 6.70
10-10 13:23 Nieuwste
1.44 / 4.67 / 6.61
20
Aantal records
0
Aantal wijzigingen
0
Thuisquotewijziging
0
Uitquotewijziging
Omvang
Geen wijziging

Kans

van
OpmerkingNog geen significante winkansbeweging geregistreerd.
Geschiedenis
10-04 07:0365.7% / 20.3% / 14.0%Opening
10-10 13:2365.5% / 20.2% / 14.3%Geen wijziging
13.639.966.311120Home%Draw%Away%
Tijdlijn
10-04 07:03 Opening
65.69%
10-10 13:23 Nieuwste
65.52%
20
Aantal records
0
Aantal wijzigingen
-0.17%
Cumulatieve thuiskans
±0.27%
Max. enkele beweging
Omvang
Geen wijziging

Gebeurtenissen

gebeurtenis
10-10 11:34
🔴Handicap omlaag★☆☆☆☆
Handicap moved from 1/1.5 to 1, down 1 steps (0.25 goals) from opening - handicap shifted toward away side.
10-10 11:34
🟢Totaal omhoog★★☆☆☆
O/U line moved from 2.5/3 to 3, up 0.25 goals from opening - goal expectation slightly higher.
10-10 01:41
🔴Uitprijs omhoog★★☆☆☆
Away win odds rose from 6.7 to 6.92 (+3.3%) - market confidence in away side easing.

Overzicht

Alle modules
10-04 07:03
OpeningsrecordOpening
10-07 23:04
Over/Under Lijn stijgtOver/Under
10-10 11:34
Handicap Lijn daaltHandicap
10-10 13:23
Handicap Lijn stijgtHandicap

Overzichtsstatistieken

2
Handicapwijzigingen
1
Over/Under-wijzigingen
0
Quotewijzigingen
0
Kanswijzigingen
20
Totaal records
7dag
Monitoringdagen
★★★★★
Marktactiviteit
Hoge frequentie
Monitoringniveau
Voor wedstrijd - hoge frequentie
Huidige status · Tot aftrap
Wijziging markttemperatuur
10-04
10-05
10-06
10-07
10-08
10-09
10-10
Wedstrijd delen