Hungary vs Georgia Analyse van quotebeweging | UEFA Nations League | 168 Tips

UEFA Nations League
HungaryHungary
VS
GeorgiaGeorgia
Tijd openingsrecord Laatste update 2026-10-02 21:02:18
Voor wedstrijd - hoge frequentie Tot aftrap

Snapshot

Nieuwste snapshot
Handicap 0.01 +0.25 7.69
Over/Under 7.69 1.5 0.01
Europa 2.35 | 3.19 | 3.14
Kans 40.2% | 29.6% | 30.1%

Signaaloverzicht

Marktstatus: Markt beweegt
Marktconsensus
Dominante markt
Handicap, 1X2-prijs en impliciete kans duiden allemaal op beweging naar de uitzijde. Bewijs: 2.09 → 2.26
Marktovereenstemming
Uitgelijnd
Marktdekking
Handicap · Over/Under · Europa
Marktbewijs
3
Marktsignalen
Sterkte ★★★★☆ Kernmarktsignalen wijzen in dezelfde richting. Live monitoring: Voor wedstrijd - hoge frequentie Tijd tot aftrap: Tot aftrap Laatste marktstatus: 2026-10-02 21:02:18

💡 168 Tips Insight

PREMIUM
🔒
Premium Preview
In-depth market analysis & final prediction — coming soon.

Handicap

van
OpmerkingDe handicap daalde met drie of meer niveaus ten opzichte van de opening.
Geschiedenis
10-01 02:401.07 -0.5 0.81Opening
10-02 06:370.93 -0.25 0.96Lijn daalt
10-02 19:520.80 0 1.08Lijn daalt
10-02 21:020.01 +0.25 7.69Lijn daalt
0.013.857.69159Home WaterAway Water+0.25
Tijdlijn
10-01 02:40 Opening
-0.5
10-02 06:37
-0.25
10-02 19:52
0
10-02 21:02
+0.25
10-02 21:02 Nieuwste
+0.25
9
Aantal records
3
Aantal wijzigingen
0
Aantal stijgingen
3
Aantal dalingen
Omvang
★★★★★

Over/Under

van
OpmerkingDe totaallijn daalde merkbaar.
Geschiedenis
10-01 02:400.90 2/2.5 0.97Opening
10-02 06:371.05 2/2.5 0.83Overwater stijgt
10-02 21:027.69 1.5 0.01Lijn daalt
0.013.857.69159OverUnder1.5
Tijdlijn
10-01 02:40 Opening
2/2.5(0.90 / 0.97)
10-02 06:37
2/2.5(1.05 / 0.83)
10-02 21:02
1.5(7.69 / 0.01)
10-02 21:02 Nieuwste
1.5(7.69 / 0.01)
9
Aantal records
2
Aantal wijzigingen
0
Aantal stijgingen
1
Aantal dalingen
Omvang
★★★★★

Europa

van
OpmerkingDe thuis-1X2-prijs steeg met een matig bedrag.
Geschiedenis
10-01 02:402.09 / 3.32 / 3.48Opening
10-02 06:372.17 / 3.23 / 3.44Thuisquote stijgt
10-02 21:022.35 / 3.19 / 3.14Geen wijziging
2.062.843.63159HomeDrawAway
Tijdlijn
10-01 02:40 Opening
2.09 / 3.32 / 3.48
10-02 06:37
2.17 / 3.23 / 3.44
10-02 21:02 Nieuwste
2.35 / 3.19 / 3.14
9
Aantal records
1
Aantal wijzigingen
1
Thuisquotewijziging
0
Uitquotewijziging
Omvang
★★★★★

Kans

van
OpmerkingEen kleine neerwaartse wijziging in de impliciete thuiskans werd geregistreerd.
Geschiedenis
10-01 02:4044.8% / 28.2% / 26.9%Opening
10-02 21:0240.2% / 29.6% / 30.1%Geen wijziging
26.035.945.7159Home%Draw%Away%
Tijdlijn
10-01 02:40 Opening
44.84%
10-02 21:02 Nieuwste
40.24%
9
Aantal records
0
Aantal wijzigingen
-4.60%
Cumulatieve thuiskans
±2.31%
Max. enkele beweging
Omvang
Geen wijziging

Gebeurtenissen

gebeurtenis
10-02 19:52
🔴Handicap omlaag★★☆☆☆
Handicap moved from 0.5 to 0, down 2 steps (0.5 goals) from opening - market momentum fading.
10-02 16:30
🔴Thuiswinkans omlaag★★☆☆☆
Home win probability decreased by 3.02 points to 41.82% - market probability distribution shifted.
10-02 16:30
🟢Uitprijs omlaag★★★☆☆
Away win odds dropped from 3.48 to 3.29 (-5.5%) - away side attracting more attention.
10-02 16:30
🔴Thuisprijs omhoog★★★☆☆
Away win odds rose from 2.09 to 2.26 (+8.1%) - market confidence in away side easing.
10-02 16:30
🔴Handicap omlaag★☆☆☆☆
Handicap moved from 0.5 to 0/0.5, down 1 steps (0.25 goals) from opening - handicap shifted toward away side.
10-02 13:11
🔴Thuiswinkans omlaag★☆☆☆☆
Home win probability decreased by 2.69 points to 42.15% - market probability distribution shifted.
10-02 13:11
🟢Uitprijs omlaag★★★☆☆
Away win odds dropped from 3.48 to 3.3 (-5.2%) - away side attracting more attention.
10-02 13:11
🔴Thuisprijs omhoog★★★☆☆
Away win odds rose from 2.09 to 2.24 (+7.2%) - market confidence in away side easing.
10-02 10:00
🟢Uitprijs omlaag★★☆☆☆
Away win odds dropped from 3.48 to 3.37 (-3.2%) - away side attracting more attention.
10-02 10:00
🔴Thuisprijs omhoog★★★☆☆
Away win odds rose from 2.09 to 2.2 (+5.3%) - market confidence in away side easing.
10-02 06:37
🔴Thuisprijs omhoog★★☆☆☆
Away win odds rose from 2.09 to 2.17 (+3.8%) - market confidence in away side easing.
10-02 03:21
🔴Uitprijs omhoog★★☆☆☆
Away win odds rose from 3.48 to 3.63 (+4.3%) - market confidence in away side easing.

Overzicht

Alle modules
10-01 02:40
OpeningsrecordOpening
10-02 06:37
Handicap Lijn daaltHandicap
10-02 06:37
Over/Under Overwater stijgtOver/Under
10-02 06:37
Europa Thuisquote stijgtEuropa
10-02 19:52
Handicap Lijn daaltHandicap
10-02 21:02
Handicap Lijn daaltHandicap
10-02 21:02
Over/Under Lijn daaltOver/Under

Overzichtsstatistieken

3
Handicapwijzigingen
2
Over/Under-wijzigingen
1
Quotewijzigingen
0
Kanswijzigingen
9
Totaal records
2dag
Monitoringdagen
★★★★★
Marktactiviteit
Hoge frequentie
Monitoringniveau
Voor wedstrijd - hoge frequentie
Huidige status · Tot aftrap
Wijziging markttemperatuur
10-01
10-02
Wedstrijd delen