France vs Italy Analyse van quotebeweging | UEFA Nations League | 168 Tips

UEFA Nations League
FranceFrance
VS
ItalyItaly
Tijd openingsrecord Laatste update 2026-10-02 20:48:25
Voor wedstrijd - hoge frequentie Tot aftrap

Snapshot

Nieuwste snapshot
Handicap 0.01 +0.25 8.33
Over/Under 6.66 2.5 0.04
Europa 1.45 | 4.77 | 6.40
Kans 65.3% | 19.9% | 14.8%

Signaaloverzicht

Marktstatus: Markt beweegt
Marktconsensus
Dominante markt
Handicap bewoog naar uitploeg, terwijl de andere kernsignalen niet overeenkwamen. Bewijs: -1.25 → -0.75
Marktovereenstemming
Onvoldoende
Marktdekking
Handicap · Over/Under
Marktbewijs
2
Marktsignalen
Sterkte ★★★★★ Er is niet genoeg cross-marktbeweging voor een richtingssamenvatting. Live monitoring: Voor wedstrijd - hoge frequentie Tijd tot aftrap: Tot aftrap Laatste marktstatus: 2026-10-02 20:48:25

💡 168 Tips Insight

PREMIUM
🔒
Premium Preview
In-depth market analysis & final prediction — coming soon.

Handicap

van
OpmerkingDe handicap daalde materieel onder de openingspositie.
Geschiedenis
10-01 02:380.88 -1.25 1.00Opening
10-02 19:360.96 -0.75 0.93Lijn daalt
10-02 20:480.01 +0.25 8.33Lijn daalt
0.014.178.33159Home WaterAway Water+0.25
Tijdlijn
10-01 02:38 Opening
-1.25
10-02 19:36
-0.75
10-02 20:48
+0.25
10-02 20:48 Nieuwste
+0.25
9
Aantal records
2
Aantal wijzigingen
0
Aantal stijgingen
2
Aantal dalingen
Omvang
★★★★★

Over/Under

van
OpmerkingDe over/under-lijn daalde materieel ten opzichte van de opening.
Geschiedenis
10-01 02:380.96 3/3.5 0.92Opening
10-02 06:350.97 3 0.91Lijn daalt
10-02 09:591.05 3/3.5 0.83Lijn stijgt
10-02 19:360.78 1.5 1.11Lijn daalt
10-02 20:486.66 2.5 0.04Lijn stijgt
0.043.356.66159OverUnder2.5
Tijdlijn
10-01 02:38 Opening
3/3.5(0.96 / 0.92)
10-02 06:35
3(0.97 / 0.91)
10-02 09:59
3/3.5(1.05 / 0.83)
10-02 19:36
1.5(0.78 / 1.11)
10-02 20:48
2.5(6.66 / 0.04)
10-02 20:48 Nieuwste
2.5(6.66 / 0.04)
9
Aantal records
4
Aantal wijzigingen
2
Aantal stijgingen
2
Aantal dalingen
Omvang
★★★★★

Europa

van
OpmerkingNog geen significante 1X2-prijsbeweging geregistreerd.
Geschiedenis
10-01 02:381.42 / 4.98 / 6.46Opening
10-02 20:481.45 / 4.77 / 6.40Geen wijziging
1.423.986.55159HomeDrawAway
Tijdlijn
10-01 02:38 Opening
1.42 / 4.98 / 6.46
10-02 20:48 Nieuwste
1.45 / 4.77 / 6.40
9
Aantal records
0
Aantal wijzigingen
0
Thuisquotewijziging
0
Uitquotewijziging
Omvang
Geen wijziging

Kans

van
OpmerkingNog geen significante winkansbeweging geregistreerd.
Geschiedenis
10-01 02:3866.5% / 18.9% / 14.6%Opening
10-02 20:4865.3% / 19.9% / 14.8%Geen wijziging
14.540.566.5159Home%Draw%Away%
Tijdlijn
10-01 02:38 Opening
66.45%
10-02 20:48 Nieuwste
65.34%
9
Aantal records
0
Aantal wijzigingen
-1.11%
Cumulatieve thuiskans
±0.82%
Max. enkele beweging
Omvang
Geen wijziging

Gebeurtenissen

gebeurtenis
10-02 19:36
🔴Totaal omlaag★★★★★
O/U line dropped from 3/3.5 to 1.5, down 1.75 goals from opening - goal expectation falling sharply.
10-02 19:36
🔴Handicap omlaag★★☆☆☆
Handicap moved from 1/1.5 to 0.5/1, down 2 steps (0.5 goals) from opening - market momentum fading.
10-02 06:35
🔴Totaal omlaag★★☆☆☆
O/U line moved from 3/3.5 to 3, down 0.25 goals from opening - goal expectation slightly lower.

Overzicht

Alle modules
10-01 02:38
OpeningsrecordOpening
10-02 06:35
Over/Under Lijn daaltOver/Under
10-02 09:59
Over/Under Lijn stijgtOver/Under
10-02 19:36
Handicap Lijn daaltHandicap
10-02 19:36
Over/Under Lijn daaltOver/Under
10-02 20:48
Handicap Lijn daaltHandicap
10-02 20:48
Over/Under Lijn stijgtOver/Under

Overzichtsstatistieken

2
Handicapwijzigingen
4
Over/Under-wijzigingen
0
Quotewijzigingen
0
Kanswijzigingen
9
Totaal records
2dag
Monitoringdagen
★★★★★
Marktactiviteit
Hoge frequentie
Monitoringniveau
Voor wedstrijd - hoge frequentie
Huidige status · Tot aftrap
Wijziging markttemperatuur
10-01
10-02
Wedstrijd delen