Sogdiana Jizak vs Buxoro FK Analiza kretanja kvota | Uzbekistanska Super liga | 168.Tips

Uzbekistanska Super liga 2026-10-30 21:30
Sogdiana JizakSogdiana Jizak
VS
Buxoro FKBuxoro FK
Vrijeme početnog zapisa Zadnje ažuriranje 2026-10-30 09:28:54
Prije utakmice - visoka frekvencija Do početka

Snimak

Najnoviji snimak
Hendikep 1.13 -0.5 0.70
Više/Manje 0.86 2.5/3 0.94
Europa 2.01 | 3.43 | 3.18
Vjerojatnost 45.1% | 26.4% | 28.5%

Sažetak signala

Stanje tržišta: Tržište se kreće
Tržišni konsenzus
Dominantno tržište
Osnovna tržišta su usklađena prema gostu. Dokazi: 1.64 → 1.95
Tržišni sporazum
Usklađeno
Tržišna pokrivenost
Hendikep · Europa · Vjerojatnost
Tržišni dokazi
2
Tržišni signali
Snaga ★★★★★ Signali osnovnih tržišta ukazuju u istom smjeru. Praćenje uživo: Prije utakmice - visoka frekvencija Vrijeme do početka: Do početka Najnovije stanje tržišta: 2026-10-30 09:28:54

💡 168.Tips Insight

PREMIUM
🔒
Premium Preview
In-depth market analysis & final prediction — coming soon.

Hendikep

od
KomentarLinija hendikep pomaknula se jedan stupanj prema dolje.
Povijest
10-29 21:460.77 -0.75 0.93Otvaranje
10-30 07:131.28 -0.75 0.60Voda domaćina gore
10-30 09:281.13 -0.5 0.70Linija dolje
0.600.941.28135Home WaterAway Water-0.5
Vremenska traka
10-29 21:46 Otvaranje
-0.75
10-30 07:13
-0.75
10-30 09:28
-0.5
10-30 09:28 Najnovije
-0.5
5
Broj zapisa
2
Broj promjena
0
Broj porasta
1
Broj padova
Veličina
★★★★★

Više/Manje

od
KomentarJoš nije zabilježeno značajno kretanje ukupnih.
Povijest
10-29 21:460.77 2.5/3 0.93Otvaranje
10-30 09:280.86 2.5/3 0.94Bez promjene
0.770.891.00135OverUnder2.5/3
Vremenska traka
10-29 21:46 Otvaranje
2.5/3(0.77 / 0.93)
10-30 09:28 Najnovije
2.5/3(0.86 / 0.94)
5
Broj zapisa
0
Broj promjena
0
Broj porasta
0
Broj padova
Veličina
Bez promjene

Europa

od
KomentarCijena 1X2 domaćina povećala se za veliki iznos.
Povijest
10-29 21:461.64 / 3.78 / 4.31Otvaranje
10-30 07:131.95 / 3.48 / 3.31Kvota domaćina gore
10-30 09:282.01 / 3.43 / 3.18Bez promjene
1.632.984.33135HomeDrawAway
Vremenska traka
10-29 21:46 Otvaranje
1.64 / 3.78 / 4.31
10-30 07:13
1.95 / 3.48 / 3.31
10-30 09:28 Najnovije
2.01 / 3.43 / 3.18
5
Broj zapisa
1
Broj promjena
1
Promjena kvote domaćina
0
Promjena kvote gostiju
Veličina
★★★★★

Vjerojatnost

od
KomentarZabilježena je velika promjena prema dolje u implicitnoj vjerojatnosti domaćina.
Povijest
10-29 21:4655.1% / 23.9% / 21.0%Otvaranje
10-30 07:1346.5% / 26.1% / 27.4%Vjerojatn. domaćina dolje
10-30 09:2845.1% / 26.4% / 28.5%Bez promjene
20.838.155.4135Home%Draw%Away%
Vremenska traka
10-29 21:46 Otvaranje
55.12%
10-30 07:13
46.52%
10-30 09:28 Najnovije
45.08%
5
Broj zapisa
1
Broj promjena
-10.04%
Kumulativna vjerojatnost domaćina
±8.83%
Maks. pojedinačno kretanje
Veličina
★★★★★

Događaji

događaj
10-30 07:13
🟢Vjerojatn. pobjede gosta gore★★★☆☆
Away win probability increased by 6.44 points to 27.41% - market probability distribution shifted.
10-30 07:13
🔴Vjerojatn. pobjede domaćina dolje★★★☆☆
Home win probability decreased by 8.6 points to 46.52% - market probability distribution shifted.
10-30 07:13
🟢Cijena gosta dolje★★★★★
Away win odds dropped from 4.31 to 3.31 (-23.2%) - away side attracting more attention.
10-30 07:13
🔴Cijena domaćina gore★★★★★
Away win odds rose from 1.64 to 1.95 (+18.9%) - market confidence in away side easing.

Pregled

Svi moduli
10-29 21:46
Početni zapisOtvaranje
10-30 07:13
Hendikep Voda domaćina goreHendikep
10-30 07:13
Europa Kvota domaćina goreEuropa
10-30 07:13
Promjena vjerojatnostiVjerojatn. domaćina doljeVjerojatnost
10-30 09:28
Hendikep Linija doljeHendikep