UEFA Champions League

Slovan Bratislava vs Mjällby AIF Analiza kretanja kvota | UEFA Champions League | 168 Tips

Slovan BratislavaSlovan Bratislava
VS
Mjällby AIFMjällby AIF
Vrijeme početnog zapisa Zadnje ažuriranje 2026-08-12 01:51:42
Završeno Počelo

Snimak

Najnoviji snimak
Hendikep 0.92 -0.5 0.97
Više/Manje 0.86 2.5 1.01
Europa 1.82 | 3.63 | 4.13
Vjerojatnost 51.5% | 25.8% | 22.7%

Sažetak signala

Stanje tržišta: Tržište se kreće
Tržišni konsenzus
Dominantno tržište
Nije primijećeno značajno međutržišno kretanje.
Tržišni sporazum
Nema značajnog kretanja
Tržišna pokrivenost
Hendikep · Više/Manje · Europa
Tržišni dokazi
0
Tržišni signali
Nema pragnog signala
Snaga ☆☆☆☆☆ Nema dovoljno međutržišnog kretanja za smjerni sažetak. Praćenje uživo: Završeno Vrijeme do početka: Počelo Najnovije stanje tržišta: 2026-08-12 01:51:42

Hendikep

od
KomentarJoš nije zabilježeno značajno kretanje hendikep.
Povijest
08-07 00:130.82 -0.5 1.00Otvaranje
08-08 16:521.00 -0.75 0.82Linija gore
08-11 15:050.89 -0.5 1.00Linija dolje
08-11 21:561.07 -0.75 0.82Linija gore
08-11 23:150.85 -0.5 1.04Linija dolje
08-12 01:510.92 -0.5 0.97Bez promjene
Vremenska traka
08-07 00:13 Otvaranje
-0.5
08-08 16:52
-0.75
08-11 15:05
-0.5
08-11 21:56
-0.75
08-11 23:15
-0.5
08-12 01:51 Najnovije
-0.5
11
Broj zapisa
4
Broj promjena
2
Broj porasta
2
Broj padova
Veličina
★★★★★

Više/Manje

od
KomentarJoš nije zabilježeno značajno kretanje ukupnih.
Povijest
08-07 00:130.85 2.5 0.95Otvaranje
08-11 21:561.03 2.5/3 0.84Linija gore
08-12 01:510.86 2.5 1.01Linija dolje
Vremenska traka
08-07 00:13 Otvaranje
2.5(0.85 / 0.95)
08-11 21:56
2.5/3(1.03 / 0.84)
08-12 01:51
2.5(0.86 / 1.01)
08-12 01:51 Najnovije
2.5(0.86 / 1.01)
11
Broj zapisa
2
Broj promjena
1
Broj porasta
1
Broj padova
Veličina
★★★★★

Europa

od
KomentarJoš nije zabilježeno značajno kretanje cijene 1X2.
Povijest
08-07 00:131.79 / 3.58 / 4.07Otvaranje
08-11 11:491.76 / 3.67 / 4.38Kvota gostiju gore
08-11 15:051.83 / 3.58 / 4.09Kvota gostiju dolje
08-12 01:511.82 / 3.63 / 4.13Bez promjene
Vremenska traka
08-07 00:13 Otvaranje
1.79 / 3.58 / 4.07
08-11 11:49
1.76 / 3.67 / 4.38
08-11 15:05
1.83 / 3.58 / 4.09
08-12 01:51 Najnovije
1.82 / 3.63 / 4.13
11
Broj zapisa
2
Broj promjena
0
Promjena kvote domaćina
2
Promjena kvote gostiju
Veličina
★★★★★

Vjerojatnost

od
KomentarJoš nije zabilježeno značajno kretanje vjerojatnosti pobjede.
Povijest
08-07 00:1351.5% / 25.8% / 22.7%Otvaranje
08-12 01:5151.5% / 25.8% / 22.7%Bez promjene
Vremenska traka
08-07 00:13 Otvaranje
51.55%
08-12 01:51 Najnovije
51.49%
11
Broj zapisa
0
Broj promjena
-0.06%
Kumulativna vjerojatnost domaćina
±2.09%
Maks. pojedinačno kretanje
Veličina
Bez promjene

Događaji

događaj
08-12 00:53
🟢Ukupno gore★★☆☆☆
O/U 2.5 to 2.5/3, +0.25 goals - goal expectation rising.
08-11 21:56
🟢Hendikep gore★☆☆☆☆
Handicap 0.5 to 0.5/1, +1 steps (0.25 goals) - shifted toward home side.
08-11 11:49
🔴Cijena gosta gore★★★☆☆
Away win odds rose 4.07 to 4.38 (+7.6%) - market cautious on away.

Pregled

Svi moduli
08-07 00:13
Početni zapisOtvaranje
08-08 16:52
Hendikep Linija goreHendikep
08-11 11:49
Europa Kvota gostiju goreEuropa
08-11 15:05
Hendikep Linija doljeHendikep
08-11 15:05
Europa Kvota gostiju doljeEuropa
08-11 21:56
Hendikep Linija goreHendikep
08-11 21:56
Više/Manje Linija goreViše/Manje
08-11 23:15
Hendikep Linija doljeHendikep
08-12 01:51
Više/Manje Linija doljeViše/Manje

Statistike pregleda

4
Promjene hendikep
2
Promjene Više/Manje
2
Promjene kvota
0
Promjene vjerojatnosti
11
Ukupni zapisi
6dan
Dani praćenja
★★★★★
Tržišna aktivnost
Završeno
Razina praćenja
Završeno
Trenutni status · Počelo
Promjena tržišne topline
08-07
08-08
08-09
08-10
08-11
08-12