SC Farense vs Chaves Analiza kretanja kvota | Liga Portugal 2 | 168 Tips

Liga Portugal 2
SC FarenseSC Farense
VS
ChavesChaves
Vrijeme početnog zapisa Zadnje ažuriranje 2026-10-04 09:58:19
Prije utakmice - visoka frekvencija Do početka

Snimak

Najnoviji snimak
Hendikep 1.03 -0.5 0.85
Više/Manje 1.01 2.5 0.85
Europa 2.08 | 3.29 | 3.31
Vjerojatnost 44.2% | 28.0% | 27.8%

Sažetak signala

Stanje tržišta: Tržište se kreće
Tržišni konsenzus
Dominantno tržište
Samo Hendikep ukazuje na kretanje prema domaćin; ostali osnovni signali ne pokazuju isti smjer.
Tržišni sporazum
Nedostatno
Tržišna pokrivenost
Hendikep · Više/Manje · Europa
Tržišni dokazi
1
Tržišni signali
Snaga ★☆☆☆☆ Nema dovoljno međutržišnog kretanja za smjerni sažetak. Praćenje uživo: Prije utakmice - visoka frekvencija Vrijeme do početka: Do početka Najnovije stanje tržišta: 2026-10-04 09:58:19

💡 168 Tips Insight

PREMIUM
🔒
Premium Preview
In-depth market analysis & final prediction — coming soon.

Hendikep

od
KomentarLinija hendikep pomaknula se jedan stupanj prema gore.
Povijest
09-28 02:550.87 -0.25 1.01Otvaranje
10-04 09:581.03 -0.5 0.85Linija gore
0.830.931.031917Home WaterAway Water-0.5
Vremenska traka
09-28 02:55 Otvaranje
-0.25
10-04 09:58
-0.5
10-04 09:58 Najnovije
-0.5
17
Broj zapisa
1
Broj promjena
1
Broj porasta
0
Broj padova
Veličina
★★★★★

Više/Manje

od
KomentarLinija više/manje lagano se podigla.
Povijest
09-28 02:550.90 2/2.5 0.96Otvaranje
09-28 15:390.95 2.5 0.85Linija gore
10-04 09:581.01 2.5 0.85Bez promjene
0.830.931.021917OverUnder2.5
Vremenska traka
09-28 02:55 Otvaranje
2/2.5(0.90 / 0.96)
09-28 15:39
2.5(0.95 / 0.85)
10-04 09:58 Najnovije
2.5(1.01 / 0.85)
17
Broj zapisa
1
Broj promjena
1
Broj porasta
0
Broj padova
Veličina
★★★★★

Europa

od
KomentarJoš nije zabilježeno značajno kretanje cijene 1X2.
Povijest
09-28 02:552.09 / 3.19 / 3.23Otvaranje
10-04 09:582.08 / 3.29 / 3.31Kvota domaćina dolje
2.082.703.311917HomeDrawAway
Vremenska traka
09-28 02:55 Otvaranje
2.09 / 3.19 / 3.23
10-04 09:58
2.08 / 3.29 / 3.31
10-04 09:58 Najnovije
2.08 / 3.29 / 3.31
17
Broj zapisa
1
Broj promjena
1
Promjena kvote domaćina
0
Promjena kvote gostiju
Veličina
★★★★★

Vjerojatnost

od
KomentarJoš nije zabilježeno značajno kretanje vjerojatnosti pobjede.
Povijest
09-28 02:5543.4% / 28.5% / 28.1%Otvaranje
10-04 09:5844.2% / 28.0% / 27.8%Bez promjene
27.836.044.21917Home%Draw%Away%
Vremenska traka
09-28 02:55 Otvaranje
43.44%
10-04 09:58 Najnovije
44.24%
17
Broj zapisa
0
Broj promjena
+0.80%
Kumulativna vjerojatnost domaćina
±2.31%
Maks. pojedinačno kretanje
Veličina
Bez promjene

Događaji

događaj
10-04 09:23
🟢Cijena gosta dolje★★☆☆☆
Away win odds dropped from 3.23 to 3.07 (-5.0%) - away side attracting more attention.
10-04 09:23
🔴Cijena domaćina gore★★☆☆☆
Away win odds rose from 2.09 to 2.19 (+4.8%) - market confidence in away side easing.
10-04 09:23
🟢Ukupno gore★★☆☆☆
O/U line moved from 2/2.5 to 2.5, up 0.25 goals from opening - goal expectation slightly higher.
10-04 07:35
🟢Cijena gosta dolje★★☆☆☆
Away win odds dropped from 3.23 to 3.12 (-3.4%) - away side attracting more attention.

Pregled

Svi moduli
09-28 02:55
Početni zapisOtvaranje
09-28 15:39
Više/Manje Linija goreViše/Manje
10-04 09:58
Hendikep Linija goreHendikep
10-04 09:58
Europa Kvota domaćina doljeEuropa

Statistike pregleda

1
Promjene hendikep
1
Promjene Više/Manje
1
Promjene kvota
0
Promjene vjerojatnosti
17
Ukupni zapisi
7dan
Dani praćenja
★★★★★
Tržišna aktivnost
Visoka frekvencija
Razina praćenja
Prije utakmice - visoka frekvencija
Trenutni status · Do početka
Promjena tržišne topline
09-28
09-29
09-30
10-01
10-02
10-03
10-04
Podijeli utakmicu