CONCACAF Champions Cup

萨克拉门托 vs Las Vegas Lights FC Analiza kretanja kvota | CONCACAF Champions Cup | 168 Tips

萨克拉门托萨克拉门托
VS
Las Vegas Lights FCLas Vegas Lights FC
Vrijeme početnog zapisa Zadnje ažuriranje 2026-10-01 09:05:08
Prije utakmice - visoka frekvencija Do početka

Snimak

Najnoviji snimak
Hendikep 0.46 0 1.56
Više/Manje 2.08 5.5 0.28
Europa 1.48 | 4.10 | 5.78
Vjerojatnost 61.8% | 22.3% | 15.8%

Sažetak signala

Stanje tržišta: Tržišni konflikt
Tržišni konsenzus
Dominantno tržište
Osnovni smjerni signali su podijeljeni između Europski koeficijenti,Implicirana vjerojatnost i Hendikep. Dokazi: 1.61 → 1.48
Tržišni sporazum
Proturječno
Tržišna pokrivenost
Hendikep · Više/Manje · Europa
Tržišni dokazi
4
Tržišni signali
Snaga ★★★☆☆ Signali su podijeljeni između tržišta. Praćenje uživo: Prije utakmice - visoka frekvencija Vrijeme do početka: Do početka Najnovije stanje tržišta: 2026-10-01 09:05:08

💡 168 Tips Insight

PREMIUM
🔒
Premium Preview
In-depth market analysis & final prediction — coming soon.

Hendikep

od
KomentarHendikep se pomakao materijalno ispod pozicije otvaranja.
Povijest
09-29 12:440.86 -0.75 0.96Otvaranje
09-30 20:170.97 -1 0.85Linija gore
10-01 03:090.94 -0.75 0.88Linija dolje
10-01 04:160.51 0 1.55Linija dolje
10-01 09:050.46 0 1.56Bez promjene
0.461.011.561610Home WaterAway Water0
Vremenska traka
09-29 12:44 Otvaranje
-0.75
09-30 20:17
-1
10-01 03:09
-0.75
10-01 04:16
0
10-01 09:05 Najnovije
0
10
Broj zapisa
3
Broj promjena
1
Broj porasta
2
Broj padova
Veličina
★★★★★

Više/Manje

od
KomentarLinija više/manje materijalno se podigla od otvaranja.
Povijest
09-29 12:440.97 2.5 0.83Otvaranje
10-01 03:090.95 3.5 0.85Linija gore
10-01 04:165.39 5.5 0.10Linija gore
10-01 09:052.08 5.5 0.28Voda više dolje
0.102.745.391610OverUnder5.5
Vremenska traka
09-29 12:44 Otvaranje
2.5(0.97 / 0.83)
10-01 03:09
3.5(0.95 / 0.85)
10-01 04:16
5.5(5.39 / 0.10)
10-01 09:05
5.5(2.08 / 0.28)
10-01 09:05 Najnovije
5.5(2.08 / 0.28)
10
Broj zapisa
3
Broj promjena
2
Broj porasta
0
Broj padova
Veličina
★★★★★

Europa

od
KomentarCijena pobjede domaćina lagano je pala.
Povijest
09-29 12:441.61 / 3.71 / 4.75Otvaranje
09-30 20:171.53 / 3.96 / 5.38Kvota gostiju gore
10-01 03:091.48 / 4.10 / 5.78Kvota gostiju gore
10-01 09:051.48 / 4.10 / 5.78Bez promjene
1.483.635.781610HomeDrawAway
Vremenska traka
09-29 12:44 Otvaranje
1.61 / 3.71 / 4.75
09-30 20:17
1.53 / 3.96 / 5.38
10-01 03:09
1.48 / 4.10 / 5.78
10-01 09:05 Najnovije
1.48 / 4.10 / 5.78
10
Broj zapisa
2
Broj promjena
0
Promjena kvote domaćina
2
Promjena kvote gostiju
Veličina
★★★★★

Vjerojatnost

od
KomentarZabilježena je mala promjena prema gore u implicitnoj vjerojatnosti domaćina.
Povijest
09-29 12:4456.4% / 24.5% / 19.1%Otvaranje
10-01 09:0561.8% / 22.3% / 15.8%Bez promjene
15.838.861.81610Home%Draw%Away%
Vremenska traka
09-29 12:44 Otvaranje
56.40%
10-01 09:05 Najnovije
61.84%
10
Broj zapisa
0
Broj promjena
+5.44%
Kumulativna vjerojatnost domaćina
±2.69%
Maks. pojedinačno kretanje
Veličina
Bez promjene

Događaji

događaj
10-01 04:16
🟢Ukupno gore★★★★★
O/U line surged from 2.5 to 5.5, up 3.0 goals from opening - goal expectation surging strongly.
10-01 04:16
⚠️Hendikep nestabilan★★★★☆
Handicap oscillated 4 steps today (low 0 to high 4) - market divergence notable
10-01 04:16
🔴Hendikep dolje★★★☆☆
Handicap moved from 0.5/1 to 0, down 3 steps (0.75 goals) from opening - market momentum fading.
10-01 04:16
🔴Vjerojatn. pobjede gosta dolje★★☆☆☆
Away win probability decreased by 3.29 points to 15.83% - market probability distribution shifted.
10-01 04:16
🟢Vjerojatn. pobjede domaćina gore★★★☆☆
Home win probability increased by 5.44 points to 61.84% - market probability distribution shifted.
10-01 04:16
🔴Cijena gosta gore★★★★★
Away win odds rose from 4.75 to 5.78 (+21.7%) - market confidence in away side easing.
10-01 04:16
🟢Cijena domaćina dolje★★★☆☆
Away win odds dropped from 1.61 to 1.48 (-8.1%) - away side attracting more attention.
10-01 03:09
🟢Ukupno gore★★★★★
O/U line surged from 2.5 to 3.5, up 1.0 goals from opening - goal expectation surging strongly.
09-30 23:35
🔴Vjerojatn. pobjede gosta dolje★☆☆☆☆
Away win probability decreased by 2.43 points to 16.69% - market probability distribution shifted.
09-30 23:35
🟢Vjerojatn. pobjede domaćina gore★★☆☆☆
Home win probability increased by 4.08 points to 60.48% - market probability distribution shifted.
09-30 23:35
🔴Cijena gosta gore★★★★★
Away win odds rose from 4.75 to 5.47 (+15.2%) - market confidence in away side easing.
09-30 23:35
🟢Cijena domaćina dolje★★★☆☆
Away win odds dropped from 1.61 to 1.51 (-6.2%) - away side attracting more attention.
09-30 23:35
🟢Hendikep gore★☆☆☆☆
Handicap moved from 0.5/1 to 1, up 1 steps (0.25 goals) from opening - handicap shifted toward home side.
09-30 20:17
🔴Vjerojatn. pobjede gosta dolje★☆☆☆☆
Away win probability decreased by 2.1 points to 17.02% - market probability distribution shifted.
09-30 20:17
🟢Vjerojatn. pobjede domaćina gore★★☆☆☆
Home win probability increased by 3.45 points to 59.85% - market probability distribution shifted.
09-30 20:17
🔴Cijena gosta gore★★★★☆
Away win odds rose from 4.75 to 5.38 (+13.3%) - market confidence in away side easing.
09-30 20:17
🟢Cijena domaćina dolje★★☆☆☆
Away win odds dropped from 1.61 to 1.53 (-5.0%) - away side attracting more attention.

Pregled

Svi moduli
09-29 12:44
Početni zapisOtvaranje
09-30 20:17
Hendikep Linija goreHendikep
09-30 20:17
Europa Kvota gostiju goreEuropa
10-01 03:09
Hendikep Linija doljeHendikep
10-01 03:09
Više/Manje Linija goreViše/Manje
10-01 03:09
Europa Kvota gostiju goreEuropa
10-01 04:16
Hendikep Linija doljeHendikep
10-01 04:16
Više/Manje Linija goreViše/Manje
10-01 09:05
Više/Manje Voda više doljeViše/Manje

Statistike pregleda

3
Promjene hendikep
3
Promjene Više/Manje
2
Promjene kvota
0
Promjene vjerojatnosti
10
Ukupni zapisi
3dan
Dani praćenja
★★★★★
Tržišna aktivnost
Visoka frekvencija
Razina praćenja
Prije utakmice - visoka frekvencija
Trenutni status · Do početka
Promjena tržišne topline
09-29
09-30
10-01