Ofi Crete vs Cska Sofia Analiza kretanja kvota | UEFA Europa League | 168 Tips
Ofi Crete
VS
Cska Sofia
Vrijeme početnog zapisaZadnje ažuriranje 2026-08-19 12:26:24
ZavršenoPočelo
Snimak
Najnoviji snimak
Hendikep0.94 0 0.94
Više/Manje0.84 2/2.5 1.03
Europa2.60 | 3.21 | 2.62
Vjerojatnost35.7% | 28.9% | 35.4%
Sažetak signala
Stanje tržišta: Tržište je stabilno
Tržišni konsenzus
Dominantno tržište
Osnovna tržišta pokazuju ograničeno kretanje.
Tržišni sporazum
Nema značajnog kretanja
Tržišna pokrivenost
Nema tržišnog kretanja
Tržišni dokazi
0
Tržišni signali
Nema pragnog signala
Snaga ☆☆☆☆☆Nema dovoljno međutržišnog kretanja za smjerni sažetak.Praćenje uživo: ZavršenoVrijeme do početka: PočeloNajnovije stanje tržišta: 2026-08-19 12:26:24
Ključna kretanja
Nema ključnih kretanja
Hendikep
od
KomentarJoš nije zabilježeno značajno kretanje hendikep.
Povijest
08-17 16:290.91 0 0.91Otvaranje
08-19 12:260.94 0 0.94Bez promjene
Vremenska traka
08-17 16:29 Otvaranje
0
08-19 12:26 Najnovije
0
3
Broj zapisa
0
Broj promjena
0
Broj porasta
0
Broj padova
Veličina
Bez promjene
Više/Manje
od
KomentarJoš nije zabilježeno značajno kretanje ukupnih.
Povijest
08-17 16:290.81 2/2.5 0.99Otvaranje
08-19 12:260.84 2/2.5 1.03Bez promjene
Vremenska traka
08-17 16:29 Otvaranje
2/2.5(0.81 / 0.99)
08-19 12:26 Najnovije
2/2.5(0.84 / 1.03)
3
Broj zapisa
0
Broj promjena
0
Broj porasta
0
Broj padova
Veličina
Bez promjene
Europa
od
KomentarJoš nije zabilježeno značajno kretanje cijene 1X2.
Povijest
08-17 16:292.61 / 3.23 / 2.59Otvaranje
08-19 12:262.60 / 3.21 / 2.62Bez promjene
Vremenska traka
08-17 16:29 Otvaranje
2.61 / 3.23 / 2.59
08-19 12:26 Najnovije
2.60 / 3.21 / 2.62
3
Broj zapisa
0
Broj promjena
0
Promjena kvote domaćina
0
Promjena kvote gostiju
Veličina
Bez promjene
Vjerojatnost
od
KomentarJoš nije zabilježeno značajno kretanje vjerojatnosti pobjede.