MTK Budapest FC vs Vasas Analiza kretanja kvota | Nemzeti Bajnokság I | 168 Tips

Nemzeti Bajnokság I 2026-10-17 02:00
MTK Budapest FCMTK Budapest FC
VS
VasasVasas
Vrijeme početnog zapisa Zadnje ažuriranje 2026-10-16 18:28:43
Završeno Počelo

Snimak

Najnoviji snimak
Hendikep 1.01 0 0.83
Više/Manje 0.89 3/3.5 0.93
Europa 2.38 | 3.61 | 2.52
Vjerojatnost 38.4% | 25.3% | 36.3%

Sažetak signala

Stanje tržišta: Tržište se kreće
Tržišni konsenzus
Dominantno tržište
Europski koeficijenti se pomaknuo prema gost, dok ostali signali nisu odgovarali. Dokazi: 2.2 → 2.36
Tržišni sporazum
Nedostatno
Tržišna pokrivenost
Hendikep · Više/Manje
Tržišni dokazi
1
Tržišni signali
Snaga ★★★☆☆ Nema dovoljno međutržišnog kretanja za smjerni sažetak. Praćenje uživo: Završeno Vrijeme do početka: Počelo Najnovije stanje tržišta: 2026-10-16 18:28:43

💡 168 Tips Insight

PREMIUM
🔒
Premium Preview
In-depth market analysis & final prediction — coming soon.

Hendikep

od
KomentarGlavna linija hendikep bila je stabilna, s promjenom u vodi gosta.
Povijest
10-15 04:460.76 0 1.00Otvaranje
10-15 08:300.96 -0.25 0.80Linija gore
10-16 14:220.84 0 1.00Linija dolje
10-16 18:281.01 0 0.83Voda domaćina gore
0.700.881.061713Home WaterAway Water0
Vremenska traka
10-15 04:46 Otvaranje
0
10-15 08:30
-0.25
10-16 14:22
0
10-16 18:28
0
10-16 18:28 Najnovije
0
13
Broj zapisa
3
Broj promjena
1
Broj porasta
1
Broj padova
Veličina
★★★★★

Više/Manje

od
KomentarLinija ukupnih pomaknula se na višu razinu.
Povijest
10-15 04:460.79 3 0.97Otvaranje
10-16 18:280.89 3/3.5 0.93Linija gore
0.760.881.001713OverUnder3/3.5
Vremenska traka
10-15 04:46 Otvaranje
3(0.79 / 0.97)
10-16 18:28
3/3.5(0.89 / 0.93)
10-16 18:28 Najnovije
3/3.5(0.89 / 0.93)
13
Broj zapisa
1
Broj promjena
1
Broj porasta
0
Broj padova
Veličina
★★★★★

Europa

od
KomentarCijena 1X2 domaćina povećala se za mali iznos.
Povijest
10-15 04:462.20 / 3.63 / 2.69Otvaranje
10-16 18:282.38 / 3.61 / 2.52Bez promjene
2.192.923.661713HomeDrawAway
Vremenska traka
10-15 04:46 Otvaranje
2.20 / 3.63 / 2.69
10-16 18:28 Najnovije
2.38 / 3.61 / 2.52
13
Broj zapisa
0
Broj promjena
0
Promjena kvote domaćina
0
Promjena kvote gostiju
Veličina
Bez promjene

Vjerojatnost

od
KomentarJoš nije zabilježeno značajno kretanje vjerojatnosti pobjede.
Povijest
10-15 04:4641.3% / 25.0% / 33.7%Otvaranje
10-16 18:2838.4% / 25.3% / 36.3%Bez promjene
24.933.241.51713Home%Draw%Away%
Vremenska traka
10-15 04:46 Otvaranje
41.26%
10-16 18:28 Najnovije
38.41%
13
Broj zapisa
0
Broj promjena
-2.85%
Kumulativna vjerojatnost domaćina
±1.44%
Maks. pojedinačno kretanje
Veličina
Bez promjene

Događaji

događaj
10-16 16:49
🟢Vjerojatn. pobjede gosta gore★☆☆☆☆
Away win probability increased by 2.49 points to 36.23% - market probability distribution shifted.
10-16 16:49
🔴Vjerojatn. pobjede domaćina dolje★☆☆☆☆
Home win probability decreased by 2.57 points to 38.69% - market probability distribution shifted.
10-16 16:49
🟢Cijena gosta dolje★★★☆☆
Away win odds dropped from 2.69 to 2.52 (-6.3%) - away side attracting more attention.
10-16 16:49
🔴Cijena domaćina gore★★★☆☆
Away win odds rose from 2.2 to 2.36 (+7.3%) - market confidence in away side easing.
10-16 14:22
🟢Vjerojatn. pobjede gosta gore★☆☆☆☆
Away win probability increased by 2.34 points to 36.08% - market probability distribution shifted.
10-16 14:22
🔴Vjerojatn. pobjede domaćina dolje★☆☆☆☆
Home win probability decreased by 2.42 points to 38.84% - market probability distribution shifted.
10-16 14:22
🟢Cijena gosta dolje★★★☆☆
Away win odds dropped from 2.69 to 2.53 (-6.0%) - away side attracting more attention.
10-16 14:22
🔴Cijena domaćina gore★★★☆☆
Away win odds rose from 2.2 to 2.35 (+6.8%) - market confidence in away side easing.
10-16 11:09
🟢Hendikep gore★☆☆☆☆
Handicap moved from 0 to 0/0.5, up 1 steps (0.25 goals) from opening - handicap shifted toward home side.
10-16 08:22
🟢Cijena gosta dolje★★☆☆☆
Away win odds dropped from 2.69 to 2.58 (-4.1%) - away side attracting more attention.
10-16 08:22
🔴Cijena domaćina gore★★☆☆☆
Away win odds rose from 2.2 to 2.3 (+4.5%) - market confidence in away side easing.

Pregled

Svi moduli
10-15 04:46
Početni zapisOtvaranje
10-15 08:30
Hendikep Linija goreHendikep
10-16 14:22
Hendikep Linija doljeHendikep
10-16 18:28
Hendikep Voda domaćina goreHendikep
10-16 18:28
Više/Manje Linija goreViše/Manje