Moldova vs Slovakia Analiza kretanja kvota | UEFA Nations League | 168 Tips

UEFA Nations League
MoldovaMoldova
VS
SlovakiaSlovakia
Vrijeme početnog zapisa Zadnje ažuriranje 2026-10-06 18:45:14
Završeno Počelo

Snimak

Najnoviji snimak
Hendikep 0.83 +1.25 1.06
Više/Manje 0.94 2.5 0.94
Europa 7.68 | 4.56 | 1.40
Vjerojatnost 12.2% | 20.6% | 67.2%

Sažetak signala

Stanje tržišta: Tržište se kreće
Tržišni konsenzus
Dominantno tržište
Samo Europski koeficijenti ukazuje na kretanje prema gost; ostali osnovni signali ne pokazuju isti smjer. Dokazi: 7.26 → 7.95
Tržišni sporazum
Nedostatno
Tržišna pokrivenost
Više/Manje · Europa
Tržišni dokazi
1
Tržišni signali
Snaga ★★★☆☆ Nema dovoljno međutržišnog kretanja za smjerni sažetak. Praćenje uživo: Završeno Vrijeme do početka: Počelo Najnovije stanje tržišta: 2026-10-06 18:45:14

💡 168 Tips Insight

PREMIUM
🔒
Premium Preview
In-depth market analysis & final prediction — coming soon.

Hendikep

od
KomentarJoš nije zabilježeno značajno kretanje hendikep.
Povijest
10-05 03:450.87 +1.25 0.95Otvaranje
10-06 18:450.83 +1.25 1.06Bez promjene
0.830.951.061916Home WaterAway Water+1.25
Vremenska traka
10-05 03:45 Otvaranje
+1.25
10-06 18:45 Najnovije
+1.25
16
Broj zapisa
0
Broj promjena
0
Broj porasta
0
Broj padova
Veličina
Bez promjene

Više/Manje

od
KomentarJoš nije zabilježeno značajno kretanje ukupnih.
Povijest
10-05 03:450.81 2.5 0.99Otvaranje
10-06 04:321.03 2.5/3 0.85Linija gore
10-06 16:050.83 2.5 1.05Linija dolje
10-06 18:450.94 2.5 0.94Bez promjene
0.810.941.061916OverUnder2.5
Vremenska traka
10-05 03:45 Otvaranje
2.5(0.81 / 0.99)
10-06 04:32
2.5/3(1.03 / 0.85)
10-06 16:05
2.5(0.83 / 1.05)
10-06 18:45 Najnovije
2.5(0.94 / 0.94)
16
Broj zapisa
2
Broj promjena
1
Broj porasta
1
Broj padova
Veličina
★★★★★

Europa

od
KomentarCijena 1X2 domaćina povećala se za mali iznos.
Povijest
10-05 03:457.26 / 4.53 / 1.40Otvaranje
10-05 22:247.75 / 4.66 / 1.38Kvota domaćina gore
10-06 18:457.68 / 4.56 / 1.40Bez promjene
1.374.798.211916HomeDrawAway
Vremenska traka
10-05 03:45 Otvaranje
7.26 / 4.53 / 1.40
10-05 22:24
7.75 / 4.66 / 1.38
10-06 18:45 Najnovije
7.68 / 4.56 / 1.40
16
Broj zapisa
1
Broj promjena
1
Promjena kvote domaćina
0
Promjena kvote gostiju
Veličina
★★★★★

Vjerojatnost

od
KomentarJoš nije zabilježeno značajno kretanje vjerojatnosti pobjede.
Povijest
10-05 03:4512.8% / 20.6% / 66.6%Otvaranje
10-06 18:4512.2% / 20.6% / 67.2%Bez promjene
11.440.068.61916Home%Draw%Away%
Vremenska traka
10-05 03:45 Otvaranje
12.84%
10-06 18:45 Najnovije
12.24%
16
Broj zapisa
0
Broj promjena
-0.60%
Kumulativna vjerojatnost domaćina
±0.62%
Maks. pojedinačno kretanje
Veličina
Bez promjene

Događaji

događaj
10-06 17:34
🔴Cijena domaćina gore★★★☆☆
Away win odds rose from 7.26 to 7.95 (+9.5%) - market confidence in away side easing.
10-06 16:05
🔴Cijena domaćina gore★★★☆☆
Away win odds rose from 7.26 to 7.96 (+9.6%) - market confidence in away side easing.
10-06 13:34
🟢Vjerojatn. pobjede gosta gore★☆☆☆☆
Away win probability increased by 2.02 points to 68.6% - market probability distribution shifted.
10-06 13:34
🔴Cijena domaćina gore★★★★☆
Away win odds rose from 7.26 to 8.21 (+13.1%) - market confidence in away side easing.
10-06 13:34
🟢Ukupno gore★★☆☆☆
O/U line moved from 2.5 to 2.5/3, up 0.25 goals from opening - goal expectation slightly higher.
10-06 12:15
🔴Cijena domaćina gore★★★★☆
Away win odds rose from 7.26 to 8.14 (+12.1%) - market confidence in away side easing.
10-06 10:22
🔴Cijena domaćina gore★★★★☆
Away win odds rose from 7.26 to 8.09 (+11.4%) - market confidence in away side easing.
10-06 07:41
🔴Cijena domaćina gore★★★★☆
Away win odds rose from 7.26 to 8.03 (+10.6%) - market confidence in away side easing.
10-06 04:32
🔴Cijena domaćina gore★★★★☆
Away win odds rose from 7.26 to 8.07 (+11.2%) - market confidence in away side easing.
10-06 00:37
🔴Cijena domaćina gore★★★★☆
Away win odds rose from 7.26 to 8.08 (+11.3%) - market confidence in away side easing.
10-05 22:24
🔴Cijena domaćina gore★★★☆☆
Away win odds rose from 7.26 to 7.75 (+6.8%) - market confidence in away side easing.

Pregled

Svi moduli
10-05 03:45
Početni zapisOtvaranje
10-05 22:24
Europa Kvota domaćina goreEuropa
10-06 04:32
Više/Manje Linija goreViše/Manje
10-06 16:05
Više/Manje Linija doljeViše/Manje

Statistike pregleda

0
Promjene hendikep
2
Promjene Više/Manje
1
Promjene kvota
0
Promjene vjerojatnosti
16
Ukupni zapisi
2dan
Dani praćenja
★★★★★
Tržišna aktivnost
Završeno
Razina praćenja
Završeno
Trenutni status · Počelo
Promjena tržišne topline
10-05
10-06
Podijeli utakmicu