Ukrainian Premier League

Metalist 1925 Kharkiv vs Fc Shakhtar Donetsk Analiza kretanja kvota | Ukrainian Premier League | 168 Tips

Metalist 1925 KharkivMetalist 1925 Kharkiv
VS
Fc Shakhtar DonetskFc Shakhtar Donetsk
Vrijeme početnog zapisa Zadnje ažuriranje 2026-08-16 17:57:38
Završeno Počelo

Snimak

Najnoviji snimak
Hendikep 0.86 +0.75 1.02
Više/Manje 1.02 2/2.5 0.84
Europa 5.01 | 3.67 | 1.63
Vjerojatnost 18.4% | 25.1% | 56.5%

Sažetak signala

Stanje tržišta: Tržište se kreće
Tržišni konsenzus
Dominantno tržište
Osnovna tržišta pokazuju ograničeno kretanje.
Tržišni sporazum
Nema značajnog kretanja
Tržišna pokrivenost
Hendikep · Više/Manje · Europa
Tržišni dokazi
0
Tržišni signali
Nema pragnog signala
Snaga ☆☆☆☆☆ Nema dovoljno međutržišnog kretanja za smjerni sažetak. Praćenje uživo: Završeno Vrijeme do početka: Počelo Najnovije stanje tržišta: 2026-08-16 17:57:38

Hendikep

od
KomentarGlavna linija hendikep bila je stabilna, s promjenom u vodi domaćina.
Povijest
08-16 10:391.11 +0.75 0.72Otvaranje
08-16 16:080.91 +1 0.97Linija dolje
08-16 17:570.86 +0.75 1.02Linija gore
Vremenska traka
08-16 10:39 Otvaranje
+0.75
08-16 16:08
+1
08-16 17:57
+0.75
08-16 17:57 Najnovije
+0.75
4
Broj zapisa
2
Broj promjena
1
Broj porasta
1
Broj padova
Veličina
★★★★★

Više/Manje

od
KomentarGlavna linija ukupnih bila je stabilna, s promjenom u vodi manje.
Povijest
08-16 10:390.72 2/2.5 1.08Otvaranje
08-16 16:081.21 2.5 0.68Linija gore
08-16 17:571.02 2/2.5 0.84Linija dolje
Vremenska traka
08-16 10:39 Otvaranje
2/2.5(0.72 / 1.08)
08-16 16:08
2.5(1.21 / 0.68)
08-16 17:57
2/2.5(1.02 / 0.84)
08-16 17:57 Najnovije
2/2.5(1.02 / 0.84)
4
Broj zapisa
2
Broj promjena
1
Broj porasta
1
Broj padova
Veličina
★★★★★

Europa

od
KomentarJoš nije zabilježeno značajno kretanje cijene 1X2.
Povijest
08-16 10:395.26 / 3.89 / 1.56Otvaranje
08-16 17:575.01 / 3.67 / 1.63Kvota domaćina dolje
Vremenska traka
08-16 10:39 Otvaranje
5.26 / 3.89 / 1.56
08-16 17:57
5.01 / 3.67 / 1.63
08-16 17:57 Najnovije
5.01 / 3.67 / 1.63
4
Broj zapisa
1
Broj promjena
1
Promjena kvote domaćina
0
Promjena kvote gostiju
Veličina
★★★★★

Vjerojatnost

od
KomentarJoš nije zabilježeno značajno kretanje vjerojatnosti pobjede.
Povijest
08-16 10:3917.5% / 23.6% / 58.9%Otvaranje
08-16 17:5718.4% / 25.1% / 56.5%Bez promjene
Vremenska traka
08-16 10:39 Otvaranje
17.47%
08-16 17:57 Najnovije
18.39%
4
Broj zapisa
0
Broj promjena
+0.92%
Kumulativna vjerojatnost domaćina
±1.05%
Maks. pojedinačno kretanje
Veličina
Bez promjene

Događaji

događaj
08-16 17:57
🔴Vjerojatn. pobjede gosta dolje★☆☆☆☆
Away win probability decreased by 2.4 points (58.91% to 56.51%) - probability distribution shifted.
08-16 17:57
🔴Cijena gosta gore★★☆☆☆
Away win odds rose 1.56 to 1.63 (+4.5%) - market cautious on away.
08-16 17:57
🟢Cijena domaćina dolje★★☆☆☆
Home win odds dropped 5.26 to 5.01 (-4.8%) - market backing home.
08-16 16:08
🟢Ukupno gore★★☆☆☆
O/U 2/2.5 to 2.5, +0.25 goals - goal expectation rising.
08-16 16:08
🔴Hendikep dolje★☆☆☆☆
Handicap -0.5/1 to -1, -1 steps (0.25 goals) - shifted toward away side.

Pregled

Svi moduli
08-16 10:39
Početni zapisOtvaranje
08-16 16:08
Hendikep Linija doljeHendikep
08-16 16:08
Više/Manje Linija goreViše/Manje
08-16 17:57
Hendikep Linija goreHendikep
08-16 17:57
Više/Manje Linija doljeViše/Manje
08-16 17:57
Europa Kvota domaćina doljeEuropa

Statistike pregleda

2
Promjene hendikep
2
Promjene Više/Manje
1
Promjene kvota
0
Promjene vjerojatnosti
4
Ukupni zapisi
1dan
Dani praćenja
★★★★★
Tržišna aktivnost
Završeno
Razina praćenja
Završeno
Trenutni status · Počelo
Promjena tržišne topline
08-16