Chilean Primera División

Huachipato FC vs Everton de Viña del Mar Analiza kretanja kvota | Chilean Primera División | 168 Tips

Huachipato FC
VS
Everton de Viña del Mar
Vrijeme početnog zapisa Zadnje ažuriranje 2026-08-08 16:07:52
Završeno Počelo

Snimak

Najnoviji snimak
Hendikep 0.82 +0.25 1.07
Više/Manje 0.93 2.5 0.93
Europa 2.59 | 3.28 | 2.53
Vjerojatnost 35.5% | 28.1% | 36.4%

Sažetak signala

Stanje tržišta: Tržište se kreće
Tržišni konsenzus
Dominantno tržište
Tri osnovna tržišta pokazuju isti smjer prema gostu. Dokazi: 2.2 → 2.59
Tržišni sporazum
Usklađeno
Tržišna pokrivenost
Hendikep · Više/Manje · Europa · Vjerojatnost
Tržišni dokazi
3
Tržišni signali
Snaga ★★★★★ Signali osnovnih tržišta ukazuju u istom smjeru. Praćenje uživo: Završeno Vrijeme do početka: Počelo Najnovije stanje tržišta: 2026-08-08 16:07:52

Hendikep

od
KomentarLinija hendikep pala je dva stupnja od otvaranja.
Povijest
08-05 14:270.99 -0.25 0.83Otvaranje
08-08 16:070.82 +0.25 1.07Linija dolje
Vremenska traka
08-05 14:27 Otvaranje
-0.25
08-08 16:07
+0.25
08-08 16:07 Najnovije
+0.25
4
Broj zapisa
1
Broj promjena
0
Broj porasta
1
Broj padova
Veličina
★★★★★

Više/Manje

od
KomentarJoš nije zabilježeno značajno kretanje ukupnih.
Povijest
08-05 14:270.97 2.5 0.83Otvaranje
08-06 13:240.81 2.5 0.90Voda više dolje
08-08 16:070.93 2.5 0.93Bez promjene
Vremenska traka
08-05 14:27 Otvaranje
2.5(0.97 / 0.83)
08-06 13:24
2.5(0.81 / 0.90)
08-08 16:07 Najnovije
2.5(0.93 / 0.93)
4
Broj zapisa
1
Broj promjena
0
Broj porasta
0
Broj padova
Veličina
★★★★★

Europa

od
KomentarCijena pobjede domaćina materijalno je porasla.
Povijest
08-05 14:272.20 / 3.26 / 2.99Otvaranje
08-08 16:072.59 / 3.28 / 2.53Kvota domaćina gore
Vremenska traka
08-05 14:27 Otvaranje
2.20 / 3.26 / 2.99
08-08 16:07
2.59 / 3.28 / 2.53
08-08 16:07 Najnovije
2.59 / 3.28 / 2.53
4
Broj zapisa
1
Broj promjena
1
Promjena kvote domaćina
0
Promjena kvote gostiju
Veličina
★★★★★

Vjerojatnost

od
KomentarImplicitna vjerojatnost domaćina lagano je pala.
Povijest
08-05 14:2741.5% / 28.0% / 30.5%Otvaranje
08-08 16:0735.5% / 28.1% / 36.4%Vjerojatn. domaćina dolje
Vremenska traka
08-05 14:27 Otvaranje
41.48%
08-08 16:07
35.54%
08-08 16:07 Najnovije
35.54%
4
Broj zapisa
1
Broj promjena
-5.94%
Kumulativna vjerojatnost domaćina
±4.75%
Maks. pojedinačno kretanje
Veličina
★★★★★

Događaji

događaj
08-08 16:07
🟢Vjerojatn. pobjede gosta gore★★★☆☆
Away win probability increased by 5.87 points (30.52% to 36.39%) - probability distribution shifted.
08-08 16:07
🔴Vjerojatn. pobjede domaćina dolje★★★☆☆
Home win probability decreased by 5.94 points (41.48% to 35.54%) - probability distribution shifted.
08-08 16:07
🟢Cijena gosta dolje★★★★★
Away win odds dropped 2.99 to 2.53 (-15.4%) - market backing away.
08-08 16:07
🔴Cijena domaćina gore★★★★★
Home win odds rose 2.2 to 2.59 (+17.7%) - market cautious on home.
08-08 16:07
⚠️Hendikep nestabilan★★★★☆
Handicap oscillated 4 steps today (low -3 to high 1) - market divergence notable
08-08 16:07
🔴Hendikep dolje★★★★☆
Handicap 0/0.5 to -0/0.5, -4 steps (1.0 goals) - significant structural weakening.
08-07 15:54
🟢Cijena gosta dolje★★☆☆☆
Away win odds dropped 2.99 to 2.89 (-3.3%) - market backing away.
08-07 15:54
🔴Cijena domaćina gore★★☆☆☆
Home win odds rose 2.2 to 2.27 (+3.2%) - market cautious on home.

Pregled

Svi moduli
08-05 14:27
Početni zapisOtvaranje
08-06 13:24
Više/Manje Voda više doljeViše/Manje
08-08 16:07
Hendikep Linija doljeHendikep
08-08 16:07
Europa Kvota domaćina goreEuropa
08-08 16:07
Promjena vjerojatnostiVjerojatn. domaćina doljeVjerojatnost

Statistike pregleda

1
Promjene hendikep
1
Promjene Više/Manje
1
Promjene kvota
1
Promjene vjerojatnosti
4
Ukupni zapisi
4dan
Dani praćenja
★★★★★
Tržišna aktivnost
Završeno
Razina praćenja
Završeno
Trenutni status · Počelo
Promjena tržišne topline
08-05
08-06
08-07
08-08