Guangxi Hengchen FC vs Shenzhen Juniors FC Analiza kretanja kvota | China League One | 168 Tips
China League One2026-10-11 19:30
Guangxi Hengchen FC
VS
Shenzhen Juniors FC
Vrijeme početnog zapisaZadnje ažuriranje 2026-10-11 11:02:00
Prije utakmice - visoka frekvencijaDo početka
Snimak
Najnoviji snimak
Hendikep0.84 -0.5 0.98
Više/Manje0.87 2.5/3 0.93
Europa1.82 | 3.54 | 3.73
Vjerojatnost50.0% | 25.7% | 24.4%
Sažetak signala
Stanje tržišta: Tržište se kreće
Tržišni konsenzus
Dominantno tržište
Europski koeficijenti,Implicirana vjerojatnost oboje ukazuju na kretanje prema domaćin.
Tržišni sporazum
Mješovito
Tržišna pokrivenost
Hendikep · Europa · Vjerojatnost
Tržišni dokazi
0
Tržišni signali
Nema pragnog signala
Snaga ★★★☆☆Signali osnovnih tržišta ukazuju u istom smjeru.Praćenje uživo: Prije utakmice - visoka frekvencijaVrijeme do početka: Do početkaNajnovije stanje tržišta: 2026-10-11 11:02:00
💡 168 Tips Insight
PREMIUM
🔒
Premium Preview
In-depth market analysis & final prediction — coming soon.
Ključna kretanja
Nema ključnih kretanja
Hendikep
od
KomentarLinija hendikep ostala je nepromijenjena, dok se cijena domaćina promijenila.
Povijest
10-11 04:070.99 -0.5 0.83Otvaranje
10-11 11:020.84 -0.5 0.98home_water_down
Vremenska traka
10-11 04:07 Otvaranje
-0.5
10-11 11:02
-0.5
10-11 11:02 Najnovije
-0.5
3
Broj zapisa
1
Broj promjena
0
Broj porasta
0
Broj padova
Veličina
★★★★★
Više/Manje
od
KomentarJoš nije zabilježeno značajno kretanje ukupnih.
Povijest
10-11 04:070.84 2.5/3 0.96Otvaranje
10-11 11:020.87 2.5/3 0.93Bez promjene
Vremenska traka
10-11 04:07 Otvaranje
2.5/3(0.84 / 0.96)
10-11 11:02 Najnovije
2.5/3(0.87 / 0.93)
3
Broj zapisa
0
Broj promjena
0
Broj porasta
0
Broj padova
Veličina
Bez promjene
Europa
od
KomentarZabilježena je mala promjena prema dolje u cijeni pobjede domaćina.
Povijest
10-11 04:071.95 / 3.43 / 3.32Otvaranje
10-11 11:021.82 / 3.54 / 3.73Kvota domaćina dolje
Vremenska traka
10-11 04:07 Otvaranje
1.95 / 3.43 / 3.32
10-11 11:02
1.82 / 3.54 / 3.73
10-11 11:02 Najnovije
1.82 / 3.54 / 3.73
3
Broj zapisa
1
Broj promjena
1
Promjena kvote domaćina
0
Promjena kvote gostiju
Veličina
★★★★★
Vjerojatnost
od
KomentarImplicitna vjerojatnost domaćina lagano je porasla.
Povijest
10-11 04:0746.4% / 26.4% / 27.2%Otvaranje
10-11 11:0250.0% / 25.7% / 24.4%Vjerojatn. domaćina gore
Vremenska traka
10-11 04:07 Otvaranje
46.39%
10-11 11:02
49.95%
10-11 11:02 Najnovije
49.95%
3
Broj zapisa
1
Broj promjena
+3.56%
Kumulativna vjerojatnost domaćina
±3.73%
Maks. pojedinačno kretanje
Veličina
★★★★★
Događaji
Nema događaja
Još nije zabilježeno kretanje
Pregled
Svi moduli
10-11 04:07
Početni zapisOtvaranje
10-11 11:02
Hendikep home_water_downHendikep
10-11 11:02
Europa Kvota domaćina doljeEuropa
10-11 11:02
Promjena vjerojatnostiVjerojatn. domaćina goreVjerojatnost