UEFA Champions League

Fenerbahçe SK vs Olympique Lyonnais Analiza kretanja kvota | UEFA Champions League | 168 Tips

Fenerbahçe SKFenerbahçe SK
VS
Olympique LyonnaisOlympique Lyonnais
Vrijeme početnog zapisa Zadnje ažuriranje 2026-08-18 22:56:26
Završeno Počelo

Snimak

Najnoviji snimak
Hendikep 1.03 -0.5 0.86
Više/Manje 0.84 2.5 1.03
Europa 1.99 | 3.55 | 3.63
Vjerojatnost 47.4% | 26.6% | 26.0%

Sažetak signala

Stanje tržišta: Tržište se kreće
Tržišni konsenzus
Dominantno tržište
Nije primijećeno značajno međutržišno kretanje.
Tržišni sporazum
Nema značajnog kretanja
Tržišna pokrivenost
Više/Manje
Tržišni dokazi
1
Tržišni signali
Snaga ☆☆☆☆☆ Nema dovoljno međutržišnog kretanja za smjerni sažetak. Praćenje uživo: Završeno Vrijeme do početka: Počelo Najnovije stanje tržišta: 2026-08-18 22:56:26

Hendikep

od
KomentarJoš nije zabilježeno značajno kretanje hendikep.
Povijest
08-17 16:171.04 -0.5 0.84Otvaranje
08-18 22:561.03 -0.5 0.86Bez promjene
Vremenska traka
08-17 16:17 Otvaranje
-0.5
08-18 22:56 Najnovije
-0.5
5
Broj zapisa
0
Broj promjena
0
Broj porasta
0
Broj padova
Veličina
Bez promjene

Više/Manje

od
KomentarLinija ukupnih pomaknula se na nižu razinu.
Povijest
08-17 16:170.99 2.5/3 0.88Otvaranje
08-18 21:461.06 2.5/3 0.81Voda više gore
08-18 22:560.84 2.5 1.03Linija dolje
Vremenska traka
08-17 16:17 Otvaranje
2.5/3(0.99 / 0.88)
08-18 21:46
2.5/3(1.06 / 0.81)
08-18 22:56
2.5(0.84 / 1.03)
08-18 22:56 Najnovije
2.5(0.84 / 1.03)
5
Broj zapisa
2
Broj promjena
0
Broj porasta
1
Broj padova
Veličina
★★★★★

Europa

od
KomentarJoš nije zabilježeno značajno kretanje cijene 1X2.
Povijest
08-17 16:172.04 / 3.59 / 3.38Otvaranje
08-18 22:561.99 / 3.55 / 3.63Bez promjene
Vremenska traka
08-17 16:17 Otvaranje
2.04 / 3.59 / 3.38
08-18 22:56 Najnovije
1.99 / 3.55 / 3.63
5
Broj zapisa
0
Broj promjena
0
Promjena kvote domaćina
0
Promjena kvote gostiju
Veličina
Bez promjene

Vjerojatnost

od
KomentarJoš nije zabilježeno značajno kretanje vjerojatnosti pobjede.
Povijest
08-17 16:1746.0% / 26.2% / 27.8%Otvaranje
08-18 22:5647.4% / 26.6% / 26.0%Bez promjene
Vremenska traka
08-17 16:17 Otvaranje
46.04%
08-18 22:56 Najnovije
47.42%
5
Broj zapisa
0
Broj promjena
+1.38%
Kumulativna vjerojatnost domaćina
±0.76%
Maks. pojedinačno kretanje
Veličina
Bez promjene

Događaji

događaj
08-18 22:56
🔴Cijena gosta gore★★★☆☆
Away win odds rose 3.38 to 3.63 (+7.4%) - market cautious on away.
08-18 22:56
🔴Ukupno dolje★★☆☆☆
O/U 2.5/3 to 2.5, -0.25 goals - goal expectation falling.
08-18 21:46
🔴Cijena gosta gore★★★☆☆
Away win odds rose 3.38 to 3.62 (+7.1%) - market cautious on away.
08-18 11:22
🔴Cijena gosta gore★★☆☆☆
Away win odds rose 3.38 to 3.49 (+3.2%) - market cautious on away.

Pregled

Svi moduli
08-17 16:17
Početni zapisOtvaranje
08-18 21:46
Više/Manje Voda više goreViše/Manje
08-18 22:56
Više/Manje Linija doljeViše/Manje

Statistike pregleda

0
Promjene hendikep
2
Promjene Više/Manje
0
Promjene kvota
0
Promjene vjerojatnosti
5
Ukupni zapisi
2dan
Dani praćenja
★★★★★
Tržišna aktivnost
Završeno
Razina praćenja
Završeno
Trenutni status · Počelo
Promjena tržišne topline
08-17
08-18