UEFA Champions League

Fc Kairat Almaty vs Levski Sofia Analiza kretanja kvota | UEFA Champions League | 168 Tips

Fc Kairat Almaty
VS
Levski Sofia
Vrijeme početnog zapisa Zadnje ažuriranje 2026-08-11 22:53:33
Završeno Počelo

Snimak

Najnoviji snimak
Hendikep 0.96 +0.25 0.93
Više/Manje 1.07 2 0.80
Europa 3.19 | 3.02 | 2.38
Vjerojatnost 29.4% | 31.1% | 39.5%

Sažetak signala

Stanje tržišta: Tržište se kreće
Tržišni konsenzus
Dominantno tržište
Tri osnovna tržišta pokazuju isti smjer prema gostu. Dokazi: 2.47 → 3.19
Tržišni sporazum
Usklađeno
Tržišna pokrivenost
Hendikep · Više/Manje · Europa · Vjerojatnost
Tržišni dokazi
4
Tržišni signali
Snaga ★★★★★ Signali osnovnih tržišta ukazuju u istom smjeru. Praćenje uživo: Završeno Vrijeme do početka: Počelo Najnovije stanje tržišta: 2026-08-11 22:53:33

Hendikep

od
KomentarHendikep se pomaknuo dolje jedan korak od prethodnog promatranja.
Povijest
08-07 00:110.75 0 1.07Otvaranje
08-08 16:501.03 -0.25 0.79Linija gore
08-11 11:470.86 0 1.02Linija dolje
08-11 15:031.01 0 0.88Voda domaćina gore
08-11 22:370.90 +0.25 0.99Linija dolje
08-11 22:530.96 +0.25 0.93Bez promjene
Vremenska traka
08-07 00:11 Otvaranje
0
08-08 16:50
-0.25
08-11 11:47
0
08-11 15:03
0
08-11 22:37
+0.25
08-11 22:53 Najnovije
+0.25
11
Broj zapisa
4
Broj promjena
1
Broj porasta
2
Broj padova
Veličina
★★★★★

Više/Manje

od
KomentarLinija više/manje lagano je pala.
Povijest
08-07 00:110.99 2/2.5 0.81Otvaranje
08-11 15:030.81 2 1.06Linija dolje
08-11 21:540.97 2 0.90Voda više gore
08-11 22:531.07 2 0.80Bez promjene
Vremenska traka
08-07 00:11 Otvaranje
2/2.5(0.99 / 0.81)
08-11 15:03
2(0.81 / 1.06)
08-11 21:54
2(0.97 / 0.90)
08-11 22:53 Najnovije
2(1.07 / 0.80)
11
Broj zapisa
2
Broj promjena
0
Broj porasta
1
Broj padova
Veličina
★★★★★

Europa

od
KomentarZabilježena je velika promjena prema gore u cijeni pobjede domaćina.
Povijest
08-07 00:112.47 / 3.20 / 2.74Otvaranje
08-11 22:533.19 / 3.02 / 2.38Kvota domaćina gore
Vremenska traka
08-07 00:11 Otvaranje
2.47 / 3.20 / 2.74
08-11 22:53
3.19 / 3.02 / 2.38
08-11 22:53 Najnovije
3.19 / 3.02 / 2.38
11
Broj zapisa
1
Broj promjena
1
Promjena kvote domaćina
0
Promjena kvote gostiju
Veličina
★★★★★

Vjerojatnost

od
KomentarZabilježena je primjetna promjena prema dolje u implicitnoj vjerojatnosti domaćina.
Povijest
08-07 00:1137.4% / 28.9% / 33.7%Otvaranje
08-11 22:5329.4% / 31.1% / 39.5%Vjerojatn. domaćina dolje
Vremenska traka
08-07 00:11 Otvaranje
37.41%
08-11 22:53
29.44%
08-11 22:53 Najnovije
29.44%
11
Broj zapisa
1
Broj promjena
-7.97%
Kumulativna vjerojatnost domaćina
±3.08%
Maks. pojedinačno kretanje
Veličina
★★★★★

Događaji

događaj
08-11 22:53
🟢Vjerojatn. pobjede gosta gore★★★☆☆
Away win probability increased by 5.74 points (33.72% to 39.46%) - probability distribution shifted.
08-11 22:53
🔴Vjerojatn. pobjede domaćina dolje★★★☆☆
Home win probability decreased by 7.97 points (37.41% to 29.44%) - probability distribution shifted.
08-11 22:53
🟢Cijena gosta dolje★★★★☆
Away win odds dropped 2.74 to 2.38 (-13.1%) - market backing away.
08-11 22:53
🔴Cijena domaćina gore★★★★★
Home win odds rose 2.47 to 3.19 (+29.1%) - market cautious on home.
08-11 22:53
🔴Hendikep dolje★★★☆☆
Handicap 0 to -0/0.5, -3 steps (0.75 goals) - away backing rising.
08-11 22:53
🔴Ukupno dolje★★☆☆☆
O/U 2/2.5 to 2, -0.25 goals - goal expectation falling.
08-11 22:37
🟢Vjerojatn. pobjede gosta gore★☆☆☆☆
Away win probability increased by 2.44 points (33.72% to 36.16%) - probability distribution shifted.
08-11 22:37
🔴Vjerojatn. pobjede domaćina dolje★★☆☆☆
Home win probability decreased by 4.89 points (37.41% to 32.52%) - probability distribution shifted.
08-11 22:37
🟢Cijena gosta dolje★★★☆☆
Away win odds dropped 2.74 to 2.59 (-5.5%) - market backing away.
08-11 22:37
🔴Cijena domaćina gore★★★★★
Home win odds rose 2.47 to 2.88 (+16.6%) - market cautious on home.
08-11 22:37
⚠️Hendikep nestabilan★★★★☆
Handicap oscillated 4 steps today (low -3 to high 1) - market divergence notable
08-11 22:20
🔴Vjerojatn. pobjede domaćina dolje★★☆☆☆
Home win probability decreased by 4.33 points (37.41% to 33.08%) - probability distribution shifted.
08-11 22:20
🟢Cijena gosta dolje★★☆☆☆
Away win odds dropped 2.74 to 2.63 (-4.0%) - market backing away.
08-11 22:20
🔴Cijena domaćina gore★★★★☆
Home win odds rose 2.47 to 2.83 (+14.6%) - market cautious on home.
08-11 21:54
🔴Vjerojatn. pobjede domaćina dolje★★☆☆☆
Home win probability decreased by 3.15 points (37.41% to 34.26%) - probability distribution shifted.
08-11 21:54
🔴Cijena domaćina gore★★★★☆
Home win odds rose 2.47 to 2.73 (+10.5%) - market cautious on home.
08-11 15:03
🔴Vjerojatn. pobjede domaćina dolje★☆☆☆☆
Home win probability decreased by 2.13 points (37.41% to 35.28%) - probability distribution shifted.
08-11 15:03
🔴Cijena domaćina gore★★★☆☆
Home win odds rose 2.47 to 2.65 (+7.3%) - market cautious on home.
08-11 11:47
🔴Cijena domaćina gore★★☆☆☆
Home win odds rose 2.47 to 2.55 (+3.2%) - market cautious on home.
08-10 11:13
🟢Hendikep gore★☆☆☆☆
Handicap 0 to 0/0.5, +1 steps (0.25 goals) - shifted toward home side.
08-09 15:09
🔴Cijena gosta gore★★☆☆☆
Away win odds rose 2.74 to 2.84 (+3.6%) - market cautious on away.

Pregled

Svi moduli
08-07 00:11
Početni zapisOtvaranje
08-08 16:50
Hendikep Linija goreHendikep
08-11 11:47
Hendikep Linija doljeHendikep
08-11 15:03
Hendikep Voda domaćina goreHendikep
08-11 15:03
Više/Manje Linija doljeViše/Manje
08-11 21:54
Više/Manje Voda više goreViše/Manje
08-11 22:37
Hendikep Linija doljeHendikep
08-11 22:53
Europa Kvota domaćina goreEuropa
08-11 22:53
Promjena vjerojatnostiVjerojatn. domaćina doljeVjerojatnost

Statistike pregleda

4
Promjene hendikep
2
Promjene Više/Manje
1
Promjene kvota
1
Promjene vjerojatnosti
11
Ukupni zapisi
5dan
Dani praćenja
★★★★★
Tržišna aktivnost
Završeno
Razina praćenja
Završeno
Trenutni status · Počelo
Promjena tržišne topline
08-07
08-08
08-09
08-10
08-11