Russian Premier League

Baltika Kaliningrad vs FC Spartak Moscow Analiza kretanja kvota | Russian Premier League | 168 Tips

Baltika KaliningradBaltika Kaliningrad
VS
FC Spartak Moscow
Vrijeme početnog zapisa Zadnje ažuriranje 2026-08-17 00:07:34
Završeno Počelo

Snimak

Najnoviji snimak
Hendikep 1.06 +0.25 0.83
Više/Manje 0.91 2/2.5 0.96
Europa 3.62 | 3.29 | 2.05
Vjerojatnost 25.9% | 28.5% | 45.7%

Sažetak signala

Stanje tržišta: Tržište se kreće
Tržišni konsenzus
Dominantno tržište
Hendikep,Europski koeficijenti oboje ukazuju na kretanje prema domaćin. Dokazi: 4.0 → 3.62
Tržišni sporazum
Mješovito
Tržišna pokrivenost
Hendikep · Europa
Tržišni dokazi
2
Tržišni signali
Snaga ★★★☆☆ Signali osnovnih tržišta ukazuju u istom smjeru. Praćenje uživo: Završeno Vrijeme do početka: Počelo Najnovije stanje tržišta: 2026-08-17 00:07:34

Hendikep

od
KomentarLinija hendikep pomaknula se jedan stupanj prema gore.
Povijest
08-11 13:130.89 +0.5 0.99Otvaranje
08-17 00:071.06 +0.25 0.83Linija gore
Vremenska traka
08-11 13:13 Otvaranje
+0.5
08-17 00:07
+0.25
08-17 00:07 Najnovije
+0.25
11
Broj zapisa
1
Broj promjena
1
Broj porasta
0
Broj padova
Veličina
★★★★★

Više/Manje

od
KomentarJoš nije zabilježeno značajno kretanje ukupnih.
Povijest
08-11 13:130.85 2/2.5 1.02Otvaranje
08-17 00:070.91 2/2.5 0.96Bez promjene
Vremenska traka
08-11 13:13 Otvaranje
2/2.5(0.85 / 1.02)
08-17 00:07 Najnovije
2/2.5(0.91 / 0.96)
11
Broj zapisa
0
Broj promjena
0
Broj porasta
0
Broj padova
Veličina
Bez promjene

Europa

od
KomentarCijena pobjede domaćina lagano je pala.
Povijest
08-11 13:134.00 / 3.36 / 1.91Otvaranje
08-14 23:243.69 / 3.29 / 1.99Kvota domaćina dolje
08-17 00:073.62 / 3.29 / 2.05Bez promjene
Vremenska traka
08-11 13:13 Otvaranje
4.00 / 3.36 / 1.91
08-14 23:24
3.69 / 3.29 / 1.99
08-17 00:07 Najnovije
3.62 / 3.29 / 2.05
11
Broj zapisa
1
Broj promjena
1
Promjena kvote domaćina
0
Promjena kvote gostiju
Veličina
★★★★★

Vjerojatnost

od
KomentarJoš nije zabilježeno značajno kretanje vjerojatnosti pobjede.
Povijest
08-11 13:1323.3% / 27.8% / 48.9%Otvaranje
08-17 00:0725.9% / 28.5% / 45.7%Bez promjene
Vremenska traka
08-11 13:13 Otvaranje
23.34%
08-17 00:07 Najnovije
25.87%
11
Broj zapisa
0
Broj promjena
+2.53%
Kumulativna vjerojatnost domaćina
±1.30%
Maks. pojedinačno kretanje
Veličina
Bez promjene

Događaji

događaj
08-17 00:07
🔴Vjerojatn. pobjede gosta dolje★★☆☆☆
Away win probability decreased by 3.21 points (48.88% to 45.67%) - probability distribution shifted.
08-17 00:07
🟢Vjerojatn. pobjede domaćina gore★☆☆☆☆
Home win probability increased by 2.53 points (23.34% to 25.87%) - probability distribution shifted.
08-17 00:07
🔴Cijena gosta gore★★★☆☆
Away win odds rose 1.91 to 2.05 (+7.3%) - market cautious on away.
08-17 00:07
🟢Cijena domaćina dolje★★★☆☆
Home win odds dropped 4.0 to 3.62 (-9.5%) - market backing home.
08-17 00:07
🟢Hendikep gore★☆☆☆☆
Handicap -0.5 to -0/0.5, +1 steps (0.25 goals) - shifted toward home side.
08-16 23:41
🔴Vjerojatn. pobjede gosta dolje★★☆☆☆
Away win probability decreased by 3.01 points (48.88% to 45.87%) - probability distribution shifted.
08-16 23:41
🟢Vjerojatn. pobjede domaćina gore★☆☆☆☆
Home win probability increased by 2.44 points (23.34% to 25.78%) - probability distribution shifted.
08-16 23:41
🔴Cijena gosta gore★★★☆☆
Away win odds rose 1.91 to 2.04 (+6.8%) - market cautious on away.
08-16 23:41
🟢Cijena domaćina dolje★★★☆☆
Home win odds dropped 4.0 to 3.63 (-9.2%) - market backing home.
08-16 23:11
🔴Vjerojatn. pobjede gosta dolje★☆☆☆☆
Away win probability decreased by 2.66 points (48.88% to 46.22%) - probability distribution shifted.
08-16 23:11
🟢Vjerojatn. pobjede domaćina gore★☆☆☆☆
Home win probability increased by 2.24 points (23.34% to 25.58%) - probability distribution shifted.
08-16 23:11
🔴Cijena gosta gore★★★☆☆
Away win odds rose 1.91 to 2.02 (+5.8%) - market cautious on away.
08-16 23:11
🟢Cijena domaćina dolje★★★☆☆
Home win odds dropped 4.0 to 3.65 (-8.8%) - market backing home.
08-16 21:43
🔴Vjerojatn. pobjede gosta dolje★☆☆☆☆
Away win probability decreased by 2.62 points (48.88% to 46.26%) - probability distribution shifted.
08-16 21:43
🟢Vjerojatn. pobjede domaćina gore★☆☆☆☆
Home win probability increased by 2.26 points (23.34% to 25.6%) - probability distribution shifted.
08-16 10:04
🔴Vjerojatn. pobjede gosta dolje★☆☆☆☆
Away win probability decreased by 2.5 points (48.88% to 46.38%) - probability distribution shifted.
08-16 10:04
🟢Vjerojatn. pobjede domaćina gore★☆☆☆☆
Home win probability increased by 2.2 points (23.34% to 25.54%) - probability distribution shifted.
08-16 10:04
🔴Cijena gosta gore★★★☆☆
Away win odds rose 1.91 to 2.01 (+5.2%) - market cautious on away.
08-16 01:04
🔴Vjerojatn. pobjede gosta dolje★☆☆☆☆
Away win probability decreased by 2.32 points (48.88% to 46.56%) - probability distribution shifted.
08-16 01:04
🔴Cijena gosta gore★★☆☆☆
Away win odds rose 1.91 to 2.0 (+4.7%) - market cautious on away.
08-16 01:04
🟢Cijena domaćina dolje★★★☆☆
Home win odds dropped 4.0 to 3.68 (-8.0%) - market backing home.
08-15 12:29
🔴Vjerojatn. pobjede gosta dolje★☆☆☆☆
Away win probability decreased by 2.36 points (48.88% to 46.52%) - probability distribution shifted.
08-14 23:24
🔴Vjerojatn. pobjede gosta dolje★☆☆☆☆
Away win probability decreased by 2.24 points (48.88% to 46.64%) - probability distribution shifted.
08-14 23:24
🔴Cijena gosta gore★★☆☆☆
Away win odds rose 1.91 to 1.99 (+4.2%) - market cautious on away.
08-14 23:24
🟢Cijena domaćina dolje★★★☆☆
Home win odds dropped 4.0 to 3.69 (-7.8%) - market backing home.

Pregled

Svi moduli
08-11 13:13
Početni zapisOtvaranje
08-14 23:24
Europa Kvota domaćina doljeEuropa
08-17 00:07
Hendikep Linija goreHendikep

Statistike pregleda

1
Promjene hendikep
0
Promjene Više/Manje
1
Promjene kvota
0
Promjene vjerojatnosti
11
Ukupni zapisi
7dan
Dani praćenja
★★★★★
Tržišna aktivnost
Završeno
Razina praćenja
Završeno
Trenutni status · Počelo
Promjena tržišne topline
08-11
08-13
08-14
08-15
08-16
08-17