India vs Brazil Kertoimien liikeanalyysi | International Friendly | 168 Tips

International Friendly
IndiaIndia
VS
BrazilBrazil
Avaustallenteen aika Viimeisin päivitys 2026-10-03 18:39:36
Ennen ottelua - korkea taajuus Aloitukseen

Tilannekuva

Uusin tilannekuva
Tasoitus 0.02 +0.25 7.14
Yli/Alle 7.69 3.5 0.01
Eurooppa 48.91 | 19.33 | 1.02
Todennäköisyys 1.9% | 4.9% | 93.1%

Signaalikooste

Markkinatila: Markkina liikkuu
Markkinakonsensus
Hallitseva markkina
Päämarkkinat osoittavat rajoitettua liikettä.
Markkinoiden yksimielisyys
Ei merkittävää liikettä
Markkinoiden kattavuus
Tasoitus · Yli/Alle · Eurooppa
Markkinatodisteet
0
Markkinasignaalit
Ei kynnyssignaalia
Vahvuus ☆☆☆☆☆ Markkinoiden välinen liike ei riitä suuntayhteenvetoon. Livevalvonta: Ennen ottelua - korkea taajuus Aika aloitukseen: Aloitukseen Uusin markkinatila: 2026-10-03 18:39:36

💡 168 Tips Insight

PREMIUM
🔒
Premium Preview
In-depth market analysis & final prediction — coming soon.

Tasoitus

/
KommenttiMerkittävää tasoitusliikettä ei ole vielä kirjattu.
Historia
10-02 03:210.99 +3.75 0.77Avaus
10-03 05:130.85 +4 0.91home_water_down
10-03 18:390.02 +0.25 7.14home_water_down
0.023.587.14159Home WaterAway Water+0.25
Aikajana
10-02 03:21 Avaus
+3.75
10-03 05:13
+4
10-03 18:39
+0.25
10-03 18:39 Uusin
+0.25
9
Tallenteiden määrä
2
Muutosten määrä
0
Nousujen määrä
0
Laskujen määrä
Suuruus
★★★★★

Yli/Alle

/
KommenttiMaalimäärälinja laski huomattavasti.
Historia
10-02 03:210.80 4.5 0.96Avaus
10-03 05:130.85 4.5/5 0.91Jana ylös
10-03 12:220.95 5 0.81Jana ylös
10-03 18:397.69 3.5 0.01Jana alas
0.013.857.69159OverUnder3.5
Aikajana
10-02 03:21 Avaus
4.5(0.80 / 0.96)
10-03 05:13
4.5/5(0.85 / 0.91)
10-03 12:22
5(0.95 / 0.81)
10-03 18:39
3.5(7.69 / 0.01)
10-03 18:39 Uusin
3.5(7.69 / 0.01)
9
Tallenteiden määrä
3
Muutosten määrä
2
Nousujen määrä
1
Laskujen määrä
Suuruus
★★★★★

Eurooppa

/
KommenttiMerkittävää 1X2-hintaliikettä ei ole vielä kirjattu.
Historia
10-02 03:2146.95 / 16.77 / 1.02Avaus
10-03 12:2247.02 / 18.21 / 1.02Kotikerroin alas
10-03 18:3948.91 / 19.33 / 1.02Ei muutosta
1.0225.349.6159HomeDrawAway
Aikajana
10-02 03:21 Avaus
46.95 / 16.77 / 1.02
10-03 12:22
47.02 / 18.21 / 1.02
10-03 18:39 Uusin
48.91 / 19.33 / 1.02
9
Tallenteiden määrä
1
Muutosten määrä
1
Kotikerroinmuutos
0
Vieraskerroinmuutos
Suuruus
★★★★★

Todennäköisyys

/
KommenttiMerkittävää voittotodennäköisyysliikettä ei ole vielä kirjattu.
Historia
10-02 03:212.0% / 5.6% / 92.4%Avaus
10-03 18:391.9% / 4.9% / 93.1%Ei muutosta
1.9147.593.1159Home%Draw%Away%
Aikajana
10-02 03:21 Avaus
2.01%
10-03 18:39 Uusin
1.94%
9
Tallenteiden määrä
0
Muutosten määrä
-0.07%
Kumulatiivinen kotitodennäköisyys
±0.10%
Suurin yksittäinen liike
Suuruus
Ei muutosta

Tapahtumat

tapahtuma
10-03 12:22
🟢Yhteensä ylös★★★☆☆
O/U line moved from 4.5 to 5, up 0.5 goals from opening - goal expectation rising notably.
10-03 08:33
🔴Kotihinta ylös★★★☆☆
Away win odds rose from 46.95 to 49.56 (+5.6%) - market confidence in away side easing.
10-03 08:33
🟢Yhteensä ylös★★☆☆☆
O/U line moved from 4.5 to 4.5/5, up 0.25 goals from opening - goal expectation slightly higher.
10-02 22:23
🔴Kotihinta ylös★★☆☆☆
Away win odds rose from 46.95 to 48.77 (+3.9%) - market confidence in away side easing.

Yleiskatsaus

Kaikki moduulit
10-02 03:21
AvaustallenneAvaus
10-03 05:13
Tasoitus home_water_downTasoitus
10-03 05:13
Yli/Alle Jana ylösYli/Alle
10-03 12:22
Yli/Alle Jana ylösYli/Alle
10-03 12:22
Eurooppa Kotikerroin alasEurooppa
10-03 18:39
Tasoitus home_water_downTasoitus
10-03 18:39
Yli/Alle Jana alasYli/Alle

Yleiskatsauksen tilastot

2
Tasoitusmuutokset
3
Yli/Alle-muutokset
1
Kertoimimuutokset
0
Todennäköisyysmuutokset
9
Tallenteet yhteensä
2päivä
Valvontapäivät
★★★★★
Markkinaaktiivisuus
Korkea taajuus
Valvontataso
Ennen ottelua - korkea taajuus
Nykyinen tila · Aloitukseen
Markkinalämmön muutos
10-02
10-03