FK Isloch Minsk vs FC Minsk Kertoimien liikeanalyysi | Belarusian Premier League | 168 Tips

Belarusian Premier League 2026-10-17 18:00
FK Isloch MinskFK Isloch Minsk
VS
FC MinskFC Minsk
Avaustallenteen aika Viimeisin päivitys 2026-10-17 11:09:56
Päättynyt Aloitettu

Tilannekuva

Uusin tilannekuva
Tasoitus 0.71 -0.25 0.99
Yli/Alle 0.97 4.5 0.73
Eurooppa 1.86 | 3.22 | 3.96
Todennäköisyys 48.8% | 28.2% | 22.9%

Signaalikooste

Markkinatila: Markkina liikkuu
Markkinakonsensus
Hallitseva markkina
Vain Aasian tasoitus osoittaa liikettä kohti vierasjoukkue; muut pääsignaalit eivät vastaa.
Markkinoiden yksimielisyys
Riittämätön
Markkinoiden kattavuus
Tasoitus · Yli/Alle · Eurooppa
Markkinatodisteet
0
Markkinasignaalit
Ei kynnyssignaalia
Vahvuus ★☆☆☆☆ Markkinoiden välinen liike ei riitä suuntayhteenvetoon. Livevalvonta: Päättynyt Aika aloitukseen: Aloitettu Uusin markkinatila: 2026-10-17 11:09:56

💡 168 Tips Insight

PREMIUM
🔒
Premium Preview
In-depth market analysis & final prediction — coming soon.

Tasoitus

/
KommenttiTasoituslinja liikkui yhden tason alaspäin.
Historia
10-16 22:220.84 -0.5 0.86Avaus
10-17 08:560.75 -0.5 1.01home_water_down
10-17 11:090.71 -0.25 0.99Jana alas
0.710.861.01135Home WaterAway Water-0.25
Aikajana
10-16 22:22 Avaus
-0.5
10-17 08:56
-0.5
10-17 11:09
-0.25
10-17 11:09 Uusin
-0.25
5
Tallenteiden määrä
2
Muutosten määrä
0
Nousujen määrä
1
Laskujen määrä
Suuruus
★★★★★

Yli/Alle

/
KommenttiYli/alle-linja nousi merkittävästi avauksesta.
Historia
10-16 22:220.85 2/2.5 0.85Avaus
10-17 11:090.97 4.5 0.73Jana ylös
0.730.881.02135OverUnder4.5
Aikajana
10-16 22:22 Avaus
2/2.5(0.85 / 0.85)
10-17 11:09
4.5(0.97 / 0.73)
10-17 11:09 Uusin
4.5(0.97 / 0.73)
5
Tallenteiden määrä
1
Muutosten määrä
1
Nousujen määrä
0
Laskujen määrä
Suuruus
★★★★★

Eurooppa

/
KommenttiMerkittävää 1X2-hintaliikettä ei ole vielä kirjattu.
Historia
10-16 22:221.87 / 3.18 / 4.02Avaus
10-17 01:471.95 / 3.17 / 3.73Vieraskerroin alas
10-17 11:091.86 / 3.22 / 3.96Ei muutosta
1.862.944.02135HomeDrawAway
Aikajana
10-16 22:22 Avaus
1.87 / 3.18 / 4.02
10-17 01:47
1.95 / 3.17 / 3.73
10-17 11:09 Uusin
1.86 / 3.22 / 3.96
5
Tallenteiden määrä
1
Muutosten määrä
0
Kotikerroinmuutos
1
Vieraskerroinmuutos
Suuruus
★★★★★

Todennäköisyys

/
KommenttiMerkittävää voittotodennäköisyysliikettä ei ole vielä kirjattu.
Historia
10-16 22:2248.7% / 28.6% / 22.7%Avaus
10-17 11:0948.8% / 28.2% / 22.9%Ei muutosta
22.735.848.8135Home%Draw%Away%
Aikajana
10-16 22:22 Avaus
48.70%
10-17 11:09 Uusin
48.84%
5
Tallenteiden määrä
0
Muutosten määrä
+0.14%
Kumulatiivinen kotitodennäköisyys
±1.93%
Suurin yksittäinen liike
Suuruus
Ei muutosta

Tapahtumat

tapahtuma
10-17 08:56
🟢Vierashinta alas★★☆☆☆
Away win odds dropped from 4.02 to 3.85 (-4.2%) - away side attracting more attention.
10-17 06:06
🔴Kotivoittotod. alas★☆☆☆☆
Home win probability decreased by 2.29 points to 46.41% - market probability distribution shifted.
10-17 06:06
🟢Vierashinta alas★★★☆☆
Away win odds dropped from 4.02 to 3.71 (-7.7%) - away side attracting more attention.
10-17 06:06
🔴Kotihinta ylös★★☆☆☆
Away win odds rose from 1.87 to 1.96 (+4.8%) - market confidence in away side easing.
10-17 01:47
🟢Vierashinta alas★★★☆☆
Away win odds dropped from 4.02 to 3.73 (-7.2%) - away side attracting more attention.
10-17 01:47
🔴Kotihinta ylös★★☆☆☆
Away win odds rose from 1.87 to 1.95 (+4.3%) - market confidence in away side easing.

Yleiskatsaus

Kaikki moduulit
10-16 22:22
AvaustallenneAvaus
10-17 01:47
Eurooppa Vieraskerroin alasEurooppa
10-17 08:56
Tasoitus home_water_downTasoitus
10-17 11:09
Tasoitus Jana alasTasoitus
10-17 11:09
Yli/Alle Jana ylösYli/Alle

Yleiskatsauksen tilastot

2
Tasoitusmuutokset
1
Yli/Alle-muutokset
1
Kertoimimuutokset
0
Todennäköisyysmuutokset
5
Tallenteet yhteensä
2päivä
Valvontapäivät
★★★★★
Markkinaaktiivisuus
Päättynyt
Valvontataso
Päättynyt
Nykyinen tila · Aloitettu
Markkinalämmön muutos
10-16
10-17