Montserrat vs Turks and Caicos Islands Analys av oddsrörelse | CONCACAF Nations League | 168 Tips

CONCACAF Nations League
MontserratMontserrat
VS
Turks and Caicos IslandsTurks and Caicos Islands
Tid för öppningsregistrering Senaste uppdatering 2026-10-06 18:58:14
Före match - hög frekvens Till avspark

Ögonblicksbild

Senaste ögonblicksbild
Handikapp 0.81 -1.75 0.89
Över/Under 0.84 2.5/3 0.86
Europa 1.19 | 5.79 | 12.53
Sannolikhet 76.9% | 15.8% | 7.3%

Signalsammanfattning

Marknadsstatus: Marknaden rör sig
Marknadskonsensus
Dominant marknad
Handikapp rörde sig mot bortalag medan de andra kärnsignalerna inte matchade. Bevis: -2 → -1.75
Marknadsöverenskommelse
Otillräcklig
Marknadstäckning
Handikapp · Europa
Marknadsbevis
1
Marknadssignaler
Styrka ★☆☆☆☆ Det finns inte tillräckligt med korsmarknadsrörelse för en riktningssammanfattning. Live-bevakning: Före match - hög frekvens Tid till avspark: Till avspark Senaste marknadsstatus: 2026-10-06 18:58:14

💡 168 Tips Insight

PREMIUM
🔒
Premium Preview
In-depth market analysis & final prediction — coming soon.

Handikapp

av
KommentarHandikapplinjen rörde sig ett nivå nedåt.
Historik
10-06 04:491.03 -2 0.79Öppning
10-06 17:530.81 -1.75 0.89Linje ned
10-06 18:580.81 -1.75 0.89Ingen ändring
0.730.881.03147Home WaterAway Water-1.75
Tidslinje
10-06 04:49 Öppning
-2
10-06 17:53
-1.75
10-06 18:58 Senaste
-1.75
7
Antal poster
1
Antal ändringar
0
Antal stegringar
1
Antal fall
Storlek
★★★★★

Över/Under

av
KommentarIngen signifikant totalrörelse registrerad ännu.
Historik
10-06 04:490.92 2.5/3 0.88Öppning
10-06 18:580.84 2.5/3 0.86Ingen ändring
0.830.880.92147OverUnder2.5/3
Tidslinje
10-06 04:49 Öppning
2.5/3(0.92 / 0.88)
10-06 18:58 Senaste
2.5/3(0.84 / 0.86)
7
Antal poster
0
Antal ändringar
0
Antal stegringar
0
Antal fall
Storlek
Ingen ändring

Europa

av
KommentarIngen signifikant 1X2-prisrörelse registrerad ännu.
Historik
10-06 04:491.15 / 6.36 / 14.48Öppning
10-06 16:151.18 / 5.86 / 12.94Bortaodds ned
10-06 18:581.19 / 5.79 / 12.53Ingen ändring
1.157.8214.5147HomeDrawAway
Tidslinje
10-06 04:49 Öppning
1.15 / 6.36 / 14.48
10-06 16:15
1.18 / 5.86 / 12.94
10-06 18:58 Senaste
1.19 / 5.79 / 12.53
7
Antal poster
1
Antal ändringar
0
Hemmaoddsändring
1
Bortaoddsändring
Storlek
★★★★★

Sannolikhet

av
KommentarIngen signifikant segerssannolikhetsrörelse registrerad ännu.
Historik
10-06 04:4979.3% / 14.3% / 6.3%Öppning
10-06 18:5876.9% / 15.8% / 7.3%Ingen ändring
6.3042.879.3147Home%Draw%Away%
Tidslinje
10-06 04:49 Öppning
79.35%
10-06 18:58 Senaste
76.89%
7
Antal poster
0
Antal ändringar
-2.46%
Kumulativ hemmasannolikhet
±0.88%
Max. enstaka rörelse
Storlek
Ingen ändring

Händelser

händelse
10-06 17:53
🟢Bortapris ned★★★☆☆
Away win odds dropped from 14.48 to 13.1 (-9.5%) - away side attracting more attention.
10-06 17:53
🔴Handikapp ned★☆☆☆☆
Handicap moved from 2 to 1.5/2, down 1 steps (0.25 goals) from opening - handicap shifted toward away side.
10-06 16:15
🟢Bortapris ned★★★★☆
Away win odds dropped from 14.48 to 12.94 (-10.6%) - away side attracting more attention.
10-06 08:16
🟢Bortapris ned★★☆☆☆
Away win odds dropped from 14.48 to 13.92 (-3.9%) - away side attracting more attention.

Översikt

Alla moduler
10-06 04:49
ÖppningsregistreringÖppning
10-06 16:15
Europa Bortaodds nedEuropa
10-06 17:53
Handikapp Linje nedHandikapp

Översiktsstatistik

1
Handikappändringar
0
Över/Under-ändringar
1
Oddsändringar
0
Sannolikhetsändringar
7
Totalt antal poster
1dag
Bevakningsdagar
★★★★★
Marknadsaktivitet
Hög frekvens
Bevakningsnivå
Före match - hög frekvens
Aktuell status · Till avspark
Ändring i marknadsvärme
10-06