Africa Cup of Nations

Comoros vs Namibia Analys av oddsrörelse | Africa Cup of Nations | 168 Tips

ComorosComoros
VS
NamibiaNamibia
Tid för öppningsregistrering Senaste uppdatering 2026-09-29 14:44:39
Före match - hög frekvens Till avspark

Ögonblicksbild

Senaste ögonblicksbild
Handikapp 7.69 -0.25 0.01
Över/Under 6.66 1.5 0.01
Europa 1.90 | 3.01 | 4.32
Sannolikhet 48.3% | 30.5% | 21.2%

Signalsammanfattning

Marknadsstatus: Marknaden rör sig
Marknadskonsensus
Dominant marknad
Bara Handikapp indikerar rörelse mot bortalag; de andra kärnsignalerna visar ingen matchande riktning. Bevis: -0.5 → -0.25
Marknadsöverenskommelse
Otillräcklig
Marknadstäckning
Handikapp · Över/Under
Marknadsbevis
2
Marknadssignaler
Styrka ★☆☆☆☆ Det finns inte tillräckligt med korsmarknadsrörelse för en riktningssammanfattning. Live-bevakning: Före match - hög frekvens Tid till avspark: Till avspark Senaste marknadsstatus: 2026-09-29 14:44:39

💡 168 Tips Insight

PREMIUM
🔒
Premium Preview
In-depth market analysis & final prediction — coming soon.

Handikapp

av
KommentarEn liten nedåtgående handikappförändring registrerades.
Historik
09-29 02:340.90 -0.5 0.86Öppning
09-29 12:390.74 -0.25 1.16Linje ned
09-29 14:447.69 -0.25 0.01Hemmavatten upp
0.013.857.69135Home WaterAway Water-0.25
Tidslinje
09-29 02:34 Öppning
-0.5
09-29 12:39
-0.25
09-29 14:44
-0.25
09-29 14:44 Senaste
-0.25
5
Antal poster
2
Antal ändringar
0
Antal stegringar
1
Antal fall
Storlek
★★★★★

Över/Under

av
KommentarÖver/under-linjen sjönk väsentligt från öppning.
Historik
09-29 02:340.95 2 0.81Öppning
09-29 12:391.00 1/1.5 0.86Linje ned
09-29 14:446.66 1.5 0.01Linje upp
0.013.336.66135OverUnder1.5
Tidslinje
09-29 02:34 Öppning
2(0.95 / 0.81)
09-29 12:39
1/1.5(1.00 / 0.86)
09-29 14:44
1.5(6.66 / 0.01)
09-29 14:44 Senaste
1.5(6.66 / 0.01)
5
Antal poster
2
Antal ändringar
1
Antal stegringar
1
Antal fall
Storlek
★★★★★

Europa

av
KommentarIngen signifikant 1X2-prisrörelse registrerad ännu.
Historik
09-29 02:341.87 / 3.01 / 4.42Öppning
09-29 14:441.90 / 3.01 / 4.32Ingen ändring
1.873.154.42135HomeDrawAway
Tidslinje
09-29 02:34 Öppning
1.87 / 3.01 / 4.42
09-29 14:44 Senaste
1.90 / 3.01 / 4.32
5
Antal poster
0
Antal ändringar
0
Hemmaoddsändring
0
Bortaoddsändring
Storlek
Ingen ändring

Sannolikhet

av
KommentarIngen signifikant segerssannolikhetsrörelse registrerad ännu.
Historik
09-29 02:3448.9% / 30.4% / 20.7%Öppning
09-29 14:4448.3% / 30.5% / 21.2%Ingen ändring
20.734.849.0135Home%Draw%Away%
Tidslinje
09-29 02:34 Öppning
48.92%
09-29 14:44 Senaste
48.28%
5
Antal poster
0
Antal ändringar
-0.64%
Kumulativ hemmasannolikhet
±0.68%
Max. enstaka rörelse
Storlek
Ingen ändring

Händelser

händelse
09-29 12:39
🔴Totalt ned★★★★☆
O/U line dropped from 2 to 1/1.5, down 0.75 goals from opening - goal expectation falling sharply.
09-29 12:39
🔴Handikapp ned★☆☆☆☆
Handicap moved from 0.5 to 0/0.5, down 1 steps (0.25 goals) from opening - handicap shifted toward away side.

Översikt

Alla moduler
09-29 02:34
ÖppningsregistreringÖppning
09-29 12:39
Handikapp Linje nedHandikapp
09-29 12:39
Över/Under Linje nedÖver/Under
09-29 14:44
Handikapp Hemmavatten uppHandikapp
09-29 14:44
Över/Under Linje uppÖver/Under

Översiktsstatistik

2
Handikappändringar
2
Över/Under-ändringar
0
Oddsändringar
0
Sannolikhetsändringar
5
Totalt antal poster
1dag
Bevakningsdagar
★★★★★
Marknadsaktivitet
Hög frekvens
Bevakningsnivå
Före match - hög frekvens
Aktuell status · Till avspark
Ändring i marknadsvärme
09-29