Swansea City AFC vs West Ham United FC Analiza kretanja kvota | EFL Championship | 168 Tips

EFL Championship 2026-10-17 22:00
Swansea City AFCSwansea City AFC
VS
West Ham United FCWest Ham United FC
Vreme početnog zapisa Poslednje ažuriranje 2026-10-17 13:33:31
Pre utakmice - visoka frekvencija Do početka

Snimak

Najnoviji snimak
Hendikep 0.84 +0.5 1.04
Više/Manje 0.97 2.5/3 0.90
Evropa 3.26 | 3.60 | 2.06
Verovatnoća 28.7% | 26.0% | 45.4%

Rezime signala

Tržišno stanje: Tržište se kreće
Tržišni konsenzus
Dominantno tržište
Tri osnovna tržišta pokazuju isti smer prema gostu. Dokazi: 2.92 → 3.23
Tržišni sporazum
Usklađeno
Tržišna pokrivenost
Hendikep · Evropa
Tržišni dokazi
2
Tržišni signali
Snaga ★★★★☆ Signali osnovnih tržišta ukazuju u istom smeru. Praćenje uživo: Pre utakmice - visoka frekvencija Vreme do početka: Do početka Najnovije tržišno stanje: 2026-10-17 13:33:31

💡 168 Tips Insight

PREMIUM
🔒
Premium Preview
In-depth market analysis & final prediction — coming soon.

Hendikep

od
KomentarLinija hendikep se pomerila jedan nivo naniže.
Istorija
10-16 22:270.88 +0.25 1.00Otvaranje
10-17 09:031.08 +0.25 0.80Voda domaćina gore
10-17 13:330.84 +0.5 1.04Linija dole
0.780.951.11146Home WaterAway Water+0.5
Vremenska linija
10-16 22:27 Otvaranje
+0.25
10-17 09:03
+0.25
10-17 13:33
+0.5
10-17 13:33 Najnovije
+0.5
6
Broj zapisa
2
Broj promena
0
Broj porasta
1
Broj padova
Veličina
★★★★★

Više/Manje

od
KomentarJoš nije zabeleženo značajno kretanje ukupnih.
Istorija
10-16 22:270.96 2.5/3 0.91Otvaranje
10-17 13:330.97 2.5/3 0.90Bez promene
0.870.941.00146OverUnder2.5/3
Vremenska linija
10-16 22:27 Otvaranje
2.5/3(0.96 / 0.91)
10-17 13:33 Najnovije
2.5/3(0.97 / 0.90)
6
Broj zapisa
0
Broj promena
0
Broj porasta
0
Broj padova
Veličina
Bez promene

Evropa

od
KomentarCena 1X2 domaćina povećala se za umeren iznos.
Istorija
10-16 22:272.92 / 3.55 / 2.24Otvaranje
10-17 09:033.13 / 3.57 / 2.13Kvota domaćina gore
10-17 13:333.26 / 3.60 / 2.06Bez promene
2.062.833.60146HomeDrawAway
Vremenska linija
10-16 22:27 Otvaranje
2.92 / 3.55 / 2.24
10-17 09:03
3.13 / 3.57 / 2.13
10-17 13:33 Najnovije
3.26 / 3.60 / 2.06
6
Broj zapisa
1
Broj promena
1
Promena kvote domaćina
0
Promena kvote gostiju
Veličina
★★★★★

Verovatnoća

od
KomentarImplicitna verovatnoća domaćina blago je pala.
Istorija
10-16 22:2732.0% / 26.3% / 41.7%Otvaranje
10-17 13:3328.7% / 26.0% / 45.4%Bez promene
26.035.745.4146Home%Draw%Away%
Vremenska linija
10-16 22:27 Otvaranje
31.99%
10-17 13:33 Najnovije
28.67%
6
Broj zapisa
0
Broj promena
-3.32%
Kumulativna verovatnoća domaćina
±1.90%
Maks. pojedinačno kretanje
Veličina
Bez promene

Događaji

događaj
10-17 11:16
🟢Verovatnoća pobede gostiju gore★★☆☆☆
Away win probability increased by 3.31 points to 45.01% - market probability distribution shifted.
10-17 11:16
🔴Verovatnoća pobede dom. dole★★☆☆☆
Home win probability decreased by 3.01 points to 28.98% - market probability distribution shifted.
10-17 11:16
🟢Cena gostiju dole★★★☆☆
Away win odds dropped from 2.24 to 2.08 (-7.1%) - away side attracting more attention.
10-17 11:16
🔴Cena domaćina gore★★★★☆
Away win odds rose from 2.92 to 3.23 (+10.6%) - market confidence in away side easing.
10-17 09:03
🟢Verovatnoća pobede gostiju gore★☆☆☆☆
Away win probability increased by 2.21 points to 43.91% - market probability distribution shifted.
10-17 09:03
🔴Verovatnoća pobede dom. dole★☆☆☆☆
Home win probability decreased by 2.11 points to 29.88% - market probability distribution shifted.
10-17 09:03
🟢Cena gostiju dole★★☆☆☆
Away win odds dropped from 2.24 to 2.13 (-4.9%) - away side attracting more attention.
10-17 09:03
🔴Cena domaćina gore★★★☆☆
Away win odds rose from 2.92 to 3.13 (+7.2%) - market confidence in away side easing.

Pregled

Svi moduli
10-16 22:27
Početni zapisOtvaranje
10-17 09:03
Hendikep Voda domaćina goreHendikep
10-17 09:03
Evropa Kvota domaćina goreEvropa
10-17 13:33
Hendikep Linija doleHendikep