SL Benfica B vs FC Felgueiras Analiza kretanja kvota | Liga Portugal 2 | 168 Tips

Liga Portugal 2 2026-10-13 01:00
SL Benfica BSL Benfica B
VS
FC FelgueirasFC Felgueiras
Vreme početnog zapisa Poslednje ažuriranje 2026-10-12 17:24:18
Završeno Počelo

Snimak

Najnoviji snimak
Hendikep 1.07 -0.25 0.81
Više/Manje 0.90 2 0.96
Evropa 2.42 | 3.16 | 2.72
Verovatnoća 37.7% | 28.8% | 33.5%

Rezime signala

Tržišno stanje: Tržište se kreće
Tržišni konsenzus
Dominantno tržište
Evropske kvote,Implicirana verovatnoća oba ukazuju na kretanje prema gostujući tim. Dokazi: 2.12 → 2.27
Tržišni sporazum
Mešovito
Tržišna pokrivenost
Više/Manje · Evropa
Tržišni dokazi
2
Tržišni signali
Snaga ★★★★☆ Signali osnovnih tržišta ukazuju u istom smeru. Praćenje uživo: Završeno Vreme do početka: Počelo Najnovije tržišno stanje: 2026-10-12 17:24:18

💡 168 Tips Insight

PREMIUM
🔒
Premium Preview
In-depth market analysis & final prediction — coming soon.

Hendikep

od
KomentarJoš nije zabeleženo značajno kretanje hendikep.
Istorija
10-11 04:100.94 -0.25 0.82Otvaranje
10-12 17:241.07 -0.25 0.81Bez promene
0.800.941.081610Home WaterAway Water-0.25
Vremenska linija
10-11 04:10 Otvaranje
-0.25
10-12 17:24 Najnovije
-0.25
10
Broj zapisa
0
Broj promena
0
Broj porasta
0
Broj padova
Veličina
Bez promene

Više/Manje

od
KomentarLinija više/manje blago je pala.
Istorija
10-11 04:100.80 2/2.5 0.96Otvaranje
10-12 17:240.90 2 0.96Linija dole
0.800.911.011610OverUnder2
Vremenska linija
10-11 04:10 Otvaranje
2/2.5(0.80 / 0.96)
10-12 17:24
2(0.90 / 0.96)
10-12 17:24 Najnovije
2(0.90 / 0.96)
10
Broj zapisa
1
Broj promena
0
Broj porasta
1
Broj padova
Veličina
★★★★★

Evropa

od
KomentarZabeležena je primetna promena naviše u ceni pobede domaćina.
Istorija
10-11 04:102.12 / 3.18 / 3.16Otvaranje
10-12 17:242.42 / 3.16 / 2.72Kvota domaćina gore
2.102.653.191610HomeDrawAway
Vremenska linija
10-11 04:10 Otvaranje
2.12 / 3.18 / 3.16
10-12 17:24
2.42 / 3.16 / 2.72
10-12 17:24 Najnovije
2.42 / 3.16 / 2.72
10
Broj zapisa
1
Broj promena
1
Promena kvote domaćina
0
Promena kvote gostiju
Veličina
★★★★★

Verovatnoća

od
KomentarZabeležena je mala promena naniže u implicitnoj verovatnoći domaćina.
Istorija
10-11 04:1042.8% / 28.5% / 28.7%Otvaranje
10-12 17:2437.7% / 28.8% / 33.5%Bez promene
28.435.843.21610Home%Draw%Away%
Vremenska linija
10-11 04:10 Otvaranje
42.78%
10-12 17:24 Najnovije
37.66%
10
Broj zapisa
0
Broj promena
-5.12%
Kumulativna verovatnoća domaćina
±2.45%
Maks. pojedinačno kretanje
Veličina
Bez promene

Događaji

događaj
10-12 14:28
🟢Verovatnoća pobede gostiju gore★☆☆☆☆
Away win probability increased by 2.38 points to 31.08% - market probability distribution shifted.
10-12 14:28
🔴Verovatnoća pobede dom. dole★☆☆☆☆
Home win probability decreased by 2.67 points to 40.11% - market probability distribution shifted.
10-12 14:28
🟢Cena gostiju dole★★★☆☆
Away win odds dropped from 3.16 to 2.93 (-7.3%) - away side attracting more attention.
10-12 14:28
🔴Cena domaćina gore★★★☆☆
Away win odds rose from 2.12 to 2.27 (+7.1%) - market confidence in away side easing.
10-12 09:34
🟢Cena gostiju dole★★☆☆☆
Away win odds dropped from 3.16 to 3.01 (-4.8%) - away side attracting more attention.
10-12 09:34
🔴Cena domaćina gore★★☆☆☆
Away win odds rose from 2.12 to 2.21 (+4.2%) - market confidence in away side easing.
10-12 07:12
🟢Cena gostiju dole★★☆☆☆
Away win odds dropped from 3.16 to 3.04 (-3.8%) - away side attracting more attention.
10-12 07:12
🔴Cena domaćina gore★★☆☆☆
Away win odds rose from 2.12 to 2.2 (+3.8%) - market confidence in away side easing.

Pregled

Svi moduli
10-11 04:10
Početni zapisOtvaranje
10-12 17:24
Više/Manje Linija doleViše/Manje
10-12 17:24
Evropa Kvota domaćina goreEvropa