Eredivisie

SC Telstar vs Sparta Rotterdam Analiza kretanja kvota | Eredivisie | 168 Tips

SC TelstarSC Telstar
VS
Sparta Rotterdam
Vreme početnog zapisa Poslednje ažuriranje 2026-08-14 22:00:03
Završeno Počelo

Snimak

Najnoviji snimak
Hendikep 1.05 -0.5 0.84
Više/Manje 0.90 3 0.98
Evropa 2.07 | 3.70 | 3.21
Verovatnoća 45.4% | 25.4% | 29.2%

Rezime signala

Tržišno stanje: Tržište se kreće
Tržišni konsenzus
Dominantno tržište
Tri osnovna tržišta pokazuju isti smer prema domaćinu. Dokazi: 2.28 → 2.07
Tržišni sporazum
Usklađeno
Tržišna pokrivenost
Hendikep · Više/Manje · Evropa · Verovatnoća
Tržišni dokazi
3
Tržišni signali
Snaga ★★★☆☆ Signali osnovnih tržišta ukazuju u istom smeru. Praćenje uživo: Završeno Vreme do početka: Počelo Najnovije tržišno stanje: 2026-08-14 22:00:03

Hendikep

od
KomentarLinija hendikep se pomerila jedan nivo naviše.
Istorija
08-11 12:231.05 -0.25 0.83Otvaranje
08-14 22:001.05 -0.5 0.84Linija gore
Vremenska linija
08-11 12:23 Otvaranje
-0.25
08-14 22:00
-0.5
08-14 22:00 Najnovije
-0.5
5
Broj zapisa
1
Broj promena
1
Broj porasta
0
Broj padova
Veličina
★★★★★

Više/Manje

od
KomentarJoš nije zabeleženo značajno kretanje ukupnih.
Istorija
08-11 12:231.04 3 0.83Otvaranje
08-13 15:430.76 2.5/3 1.11Linija dole
08-14 22:000.90 3 0.98Linija gore
Vremenska linija
08-11 12:23 Otvaranje
3(1.04 / 0.83)
08-13 15:43
2.5/3(0.76 / 1.11)
08-14 22:00
3(0.90 / 0.98)
08-14 22:00 Najnovije
3(0.90 / 0.98)
5
Broj zapisa
2
Broj promena
1
Broj porasta
1
Broj padova
Veličina
★★★★★

Evropa

od
KomentarCena pobede domaćina blago je pala.
Istorija
08-11 12:232.28 / 3.55 / 2.81Otvaranje
08-14 22:002.07 / 3.70 / 3.21Kvota domaćina dole
Vremenska linija
08-11 12:23 Otvaranje
2.28 / 3.55 / 2.81
08-14 22:00
2.07 / 3.70 / 3.21
08-14 22:00 Najnovije
2.07 / 3.70 / 3.21
5
Broj zapisa
1
Broj promena
1
Promena kvote domaćina
0
Promena kvote gostiju
Veličina
★★★★★

Verovatnoća

od
KomentarImplicitna verovatnoća domaćina porasla je za mali iznos.
Istorija
08-11 12:2340.8% / 26.2% / 33.1%Otvaranje
08-14 22:0045.4% / 25.4% / 29.2%Verovatn. domaćina gore
Vremenska linija
08-11 12:23 Otvaranje
40.76%
08-14 22:00
45.37%
08-14 22:00 Najnovije
45.37%
5
Broj zapisa
1
Broj promena
+4.61%
Kumulativna verovatnoća domaćina
±3.76%
Maks. pojedinačno kretanje
Veličina
★★★★★

Događaji

događaj
08-14 22:00
🔴Verovatnoća pobede gostiju dole★★☆☆☆
Away win probability decreased by 3.82 points (33.07% to 29.25%) - probability distribution shifted.
08-14 22:00
🟢Verovatnoća pobede dom. gore★★☆☆☆
Home win probability increased by 4.61 points (40.76% to 45.37%) - probability distribution shifted.
08-14 22:00
🔴Cena gostiju gore★★★★☆
Away win odds rose 2.81 to 3.21 (+14.2%) - market cautious on away.
08-14 22:00
🟢Cena domaćina dole★★★☆☆
Home win odds dropped 2.28 to 2.07 (-9.2%) - market backing home.
08-14 22:00
🟢Hendikep gore★☆☆☆☆
Handicap 0/0.5 to 0.5, +1 steps (0.25 goals) - shifted toward home side.
08-13 15:43
🔴Ukupno dole★★☆☆☆
O/U 3 to 2.5/3, -0.25 goals - goal expectation falling.

Pregled

Svi moduli
08-11 12:23
Početni zapisOtvaranje
08-13 15:43
Više/Manje Linija doleViše/Manje
08-14 22:00
Hendikep Linija goreHendikep
08-14 22:00
Više/Manje Linija goreViše/Manje
08-14 22:00
Evropa Kvota domaćina doleEvropa
08-14 22:00
Promena verovatnoćeVerovatn. domaćina goreVerovatnoća

Statistike pregleda

1
Promene hendikep
2
Promene Više/Manje
1
Promene kvota
1
Promene verovatnoće
5
Ukupni zapisi
4dan
Dani praćenja
★★★★★
Tržišna aktivnost
Završeno
Nivo praćenja
Završeno
Trenutni status · Počelo
Promena tržišne topline
08-11
08-12
08-13
08-14