Scottish Championship

Partick Thistle FC vs Livingston FC Analiza kretanja kvota | Scottish Championship | 168 Tips

Partick Thistle FC
VS
Livingston FC
Vreme početnog zapisa Poslednje ažuriranje 2026-08-08 00:44:45
Završeno Počelo

Snimak

Najnoviji snimak
Hendikep 1.04 -0.25 0.78
Više/Manje 0.70 2.5 1.11
Evropa 2.33 | 3.18 | 2.88
Verovatnoća 39.3% | 28.8% | 31.8%

Rezime signala

Tržišno stanje: Tržište se kreće
Tržišni konsenzus
Dominantno tržište
Posmatrane promene ostaju ograničene.
Tržišni sporazum
Nema značajnog kretanja
Tržišna pokrivenost
Više/Manje · Evropa
Tržišni dokazi
1
Tržišni signali
Snaga ☆☆☆☆☆ Nema dovoljno međutržišnog kretanja za smerni sažetak. Praćenje uživo: Završeno Vreme do početka: Počelo Najnovije tržišno stanje: 2026-08-08 00:44:45

Hendikep

od
KomentarJoš nije zabeleženo značajno kretanje hendikep.
Istorija
08-04 21:341.02 -0.25 0.74Otvaranje
08-08 00:441.04 -0.25 0.78Bez promene
Vremenska linija
08-04 21:34 Otvaranje
-0.25
08-08 00:44 Najnovije
-0.25
8
Broj zapisa
0
Broj promena
0
Broj porasta
0
Broj padova
Veličina
Bez promene

Više/Manje

od
KomentarLinija ukupnih pomerila se na viši nivo.
Istorija
08-04 21:340.72 2/2.5 1.04Otvaranje
08-07 15:060.89 2.5 0.91Linija gore
08-08 00:440.70 2.5 1.11Bez promene
Vremenska linija
08-04 21:34 Otvaranje
2/2.5(0.72 / 1.04)
08-07 15:06
2.5(0.89 / 0.91)
08-08 00:44 Najnovije
2.5(0.70 / 1.11)
8
Broj zapisa
1
Broj promena
1
Broj porasta
0
Broj padova
Veličina
★★★★★

Evropa

od
KomentarJoš nije zabeleženo značajno kretanje cene 1X2.
Istorija
08-04 21:342.35 / 3.20 / 2.76Otvaranje
08-06 12:362.32 / 3.09 / 2.93Kvota gostiju gore
08-08 00:442.33 / 3.18 / 2.88Bez promene
Vremenska linija
08-04 21:34 Otvaranje
2.35 / 3.20 / 2.76
08-06 12:36
2.32 / 3.09 / 2.93
08-08 00:44 Najnovije
2.33 / 3.18 / 2.88
8
Broj zapisa
1
Broj promena
0
Promena kvote domaćina
1
Promena kvote gostiju
Veličina
★★★★★

Verovatnoća

od
KomentarJoš nije zabeleženo značajno kretanje verovatnoće pobede.
Istorija
08-04 21:3438.7% / 28.4% / 32.9%Otvaranje
08-08 00:4439.3% / 28.8% / 31.8%Bez promene
Vremenska linija
08-04 21:34 Otvaranje
38.67%
08-08 00:44 Najnovije
39.34%
8
Broj zapisa
0
Broj promena
+0.67%
Kumulativna verovatnoća domaćina
±0.80%
Maks. pojedinačno kretanje
Veličina
Bez promene

Događaji

događaj
08-08 00:44
🔴Cena gostiju gore★★☆☆☆
Away win odds rose 2.76 to 2.88 (+4.3%) - market cautious on away.
08-08 00:44
🟢Ukupno gore★★☆☆☆
O/U 2/2.5 to 2.5, +0.25 goals - goal expectation rising.
08-07 23:21
🔴Cena gostiju gore★★★☆☆
Away win odds rose 2.76 to 2.9 (+5.1%) - market cautious on away.
08-07 21:54
🔴Cena gostiju gore★★★☆☆
Away win odds rose 2.76 to 2.93 (+6.2%) - market cautious on away.
08-07 18:20
🔴Verovatnoća pobede gostiju dole★☆☆☆☆
Away win probability decreased by 2.0 points (32.93% to 30.93%) - probability distribution shifted.
08-07 18:20
🔴Cena gostiju gore★★★☆☆
Away win odds rose 2.76 to 2.96 (+7.2%) - market cautious on away.
08-06 12:36
🔴Cena gostiju gore★★★☆☆
Away win odds rose 2.76 to 2.93 (+6.2%) - market cautious on away.

Pregled

Svi moduli
08-04 21:34
Početni zapisOtvaranje
08-06 12:36
Evropa Kvota gostiju goreEvropa
08-07 15:06
Više/Manje Linija goreViše/Manje

Statistike pregleda

0
Promene hendikep
1
Promene Više/Manje
1
Promene kvota
0
Promene verovatnoće
8
Ukupni zapisi
5dan
Dani praćenja
★★★★★
Tržišna aktivnost
Završeno
Nivo praćenja
Završeno
Trenutni status · Počelo
Promena tržišne topline
08-04
08-05
08-06
08-07
08-08