UEFA Europa League

Omonia Nicosia Fc vs Lincoln Red Imps Fc Analiza kretanja kvota | UEFA Europa League | 168 Tips

Omonia Nicosia FcOmonia Nicosia Fc
VS
Lincoln Red Imps FcLincoln Red Imps Fc
Vreme početnog zapisa Poslednje ažuriranje 2026-08-13 23:02:28
Završeno Počelo

Snimak

Najnoviji snimak
Hendikep 0.87 -2 0.95
Više/Manje 0.92 3/3.5 0.88
Evropa 1.13 | 7.77 | 16.32
Verovatnoća 82.3% | 12.0% | 5.7%

Rezime signala

Tržišno stanje: Tržište se kreće
Tržišni konsenzus
Dominantno tržište
Samo Hendikep trenutno pokazuje smer gostujući tim.
Tržišni sporazum
Nedovoljno
Tržišna pokrivenost
Hendikep · Evropa
Tržišni dokazi
0
Tržišni signali
Nema signala praga
Snaga ★☆☆☆☆ Nema dovoljno međutržišnog kretanja za smerni sažetak. Praćenje uživo: Završeno Vreme do početka: Počelo Najnovije tržišno stanje: 2026-08-13 23:02:28

Ključna kretanja

Nema ključnih kretanja

Hendikep

od
KomentarHendikep je pao za jedan korak od prethodnog posmatranja.
Istorija
08-13 16:490.95 -2.25 0.87Otvaranje
08-13 23:020.87 -2 0.95Linija dole
Vremenska linija
08-13 16:49 Otvaranje
-2.25
08-13 23:02
-2
08-13 23:02 Najnovije
-2
2
Broj zapisa
1
Broj promena
0
Broj porasta
1
Broj padova
Veličina
★★★★★

Više/Manje

od
KomentarJoš nije zabeleženo značajno kretanje ukupnih.
Istorija
08-13 16:490.80 3/3.5 1.00Otvaranje
08-13 23:020.92 3/3.5 0.88Bez promene
Vremenska linija
08-13 16:49 Otvaranje
3/3.5(0.80 / 1.00)
08-13 23:02 Najnovije
3/3.5(0.92 / 0.88)
2
Broj zapisa
0
Broj promena
0
Broj porasta
0
Broj padova
Veličina
Bez promene

Evropa

od
KomentarJoš nije zabeleženo značajno kretanje cene 1X2.
Istorija
08-13 16:491.12 / 8.19 / 18.30Otvaranje
08-13 23:021.13 / 7.77 / 16.32Kvota gostiju dole
Vremenska linija
08-13 16:49 Otvaranje
1.12 / 8.19 / 18.30
08-13 23:02
1.13 / 7.77 / 16.32
08-13 23:02 Najnovije
1.13 / 7.77 / 16.32
2
Broj zapisa
1
Broj promena
0
Promena kvote domaćina
1
Promena kvote gostiju
Veličina
★★★★★

Verovatnoća

od
KomentarJoš nije zabeleženo značajno kretanje verovatnoće pobede.
Istorija
08-13 16:4983.5% / 11.4% / 5.1%Otvaranje
08-13 23:0282.3% / 12.0% / 5.7%Bez promene
Vremenska linija
08-13 16:49 Otvaranje
83.48%
08-13 23:02 Najnovije
82.33%
2
Broj zapisa
0
Broj promena
-1.15%
Kumulativna verovatnoća domaćina
±1.15%
Maks. pojedinačno kretanje
Veličina
Bez promene

Događaji

Nema događaja
Kretanje još nije zabeleženo

Pregled

Svi moduli
08-13 16:49
Početni zapisOtvaranje
08-13 23:02
Hendikep Linija doleHendikep
08-13 23:02
Evropa Kvota gostiju doleEvropa

Statistike pregleda

1
Promene hendikep
0
Promene Više/Manje
1
Promene kvota
0
Promene verovatnoće
2
Ukupni zapisi
1dan
Dani praćenja
★★★★★
Tržišna aktivnost
Završeno
Nivo praćenja
Završeno
Trenutni status · Počelo
Promena tržišne topline
08-13