Asian Games Women

Korea DPR Women vs China PR Women Analiza kretanja kvota | Asian Games Women | 168 Tips

Korea DPR WomenKorea DPR Women
VS
China PR WomenChina PR Women
Vreme početnog zapisa Poslednje ažuriranje 2026-09-29 08:22:37
Pre utakmice - visoka frekvencija Do početka

Snimak

Najnoviji snimak
Hendikep 5.26 -0.25 0.01
Više/Manje 4.76 2.5 0.01
Evropa 1.41 | 4.20 | 6.38
Verovatnoća 64.2% | 21.6% | 14.2%

Rezime signala

Tržišno stanje: Tržište se kreće
Tržišni konsenzus
Dominantno tržište
Samo Hendikep ukazuje na kretanje prema gostujući tim; ostali osnovni signali ne pokazuju odgovarajući smer.
Tržišni sporazum
Nedovoljno
Tržišna pokrivenost
Hendikep · Više/Manje · Evropa
Tržišni dokazi
0
Tržišni signali
Nema signala praga
Snaga ★★★★☆ Nema dovoljno međutržišnog kretanja za smerni sažetak. Praćenje uživo: Pre utakmice - visoka frekvencija Vreme do početka: Do početka Najnovije tržišno stanje: 2026-09-29 08:22:37

💡 168 Tips Insight

PREMIUM
🔒
Premium Preview
In-depth market analysis & final prediction — coming soon.

Hendikep

od
KomentarHendikep je pao za tri ili više nivoa od otvaranja.
Istorija
09-28 02:420.84 -1.25 0.86Otvaranje
09-29 08:225.26 -0.25 0.01Linija dole
0.012.635.26147Home WaterAway Water-0.25
Vremenska linija
09-28 02:42 Otvaranje
-1.25
09-29 08:22
-0.25
09-29 08:22 Najnovije
-0.25
7
Broj zapisa
1
Broj promena
0
Broj porasta
1
Broj padova
Veličina
★★★★★

Više/Manje

od
KomentarLinija ukupnih ostala je nepromenjena, dok se cena manje promenila.
Istorija
09-28 02:420.80 2.5 0.90Otvaranje
09-29 08:224.76 2.5 0.01Voda više gore
0.012.384.76147OverUnder2.5
Vremenska linija
09-28 02:42 Otvaranje
2.5(0.80 / 0.90)
09-29 08:22
2.5(4.76 / 0.01)
09-29 08:22 Najnovije
2.5(4.76 / 0.01)
7
Broj zapisa
1
Broj promena
0
Broj porasta
0
Broj padova
Veličina
★★★★★

Evropa

od
KomentarJoš nije zabeleženo značajno kretanje cene 1X2.
Istorija
09-28 02:421.36 / 4.15 / 7.31Otvaranje
09-28 14:051.42 / 4.01 / 6.37Kvota gostiju dole
09-28 17:111.39 / 4.11 / 6.70Kvota gostiju gore
09-28 23:231.38 / 4.21 / 6.90Kvota gostiju gore
09-29 02:591.42 / 4.09 / 6.37Kvota gostiju dole
09-29 08:221.41 / 4.20 / 6.38Bez promene
1.364.337.31147HomeDrawAway
Vremenska linija
09-28 02:42 Otvaranje
1.36 / 4.15 / 7.31
09-28 14:05
1.42 / 4.01 / 6.37
09-28 17:11
1.39 / 4.11 / 6.70
09-28 23:23
1.38 / 4.21 / 6.90
09-29 02:59
1.42 / 4.09 / 6.37
09-29 08:22 Najnovije
1.41 / 4.20 / 6.38
7
Broj zapisa
4
Broj promena
0
Promena kvote domaćina
4
Promena kvote gostiju
Veličina
★★★★★

Verovatnoća

od
KomentarJoš nije zabeleženo značajno kretanje verovatnoće pobede.
Istorija
09-28 02:4266.1% / 21.6% / 12.3%Otvaranje
09-29 08:2264.2% / 21.6% / 14.2%Bez promene
12.339.266.1147Home%Draw%Away%
Vremenska linija
09-28 02:42 Otvaranje
66.06%
09-29 08:22 Najnovije
64.24%
7
Broj zapisa
0
Broj promena
-1.82%
Kumulativna verovatnoća domaćina
±2.65%
Maks. pojedinačno kretanje
Veličina
Bez promene

Događaji

događaj
09-29 02:59
🔴Verovatnoća pobede dom. dole★☆☆☆☆
Home win probability decreased by 2.37 points to 63.69% - market probability distribution shifted.
09-29 02:59
🟢Cena gostiju dole★★★★☆
Away win odds dropped from 7.31 to 6.37 (-12.9%) - away side attracting more attention.
09-29 02:59
🔴Cena domaćina gore★★☆☆☆
Away win odds rose from 1.36 to 1.42 (+4.4%) - market confidence in away side easing.
09-28 23:23
🟢Cena gostiju dole★★★☆☆
Away win odds dropped from 7.31 to 6.9 (-5.6%) - away side attracting more attention.
09-28 20:16
🔴Verovatnoća pobede dom. dole★☆☆☆☆
Home win probability decreased by 2.21 points to 63.85% - market probability distribution shifted.
09-28 20:16
🟢Cena gostiju dole★★★★☆
Away win odds dropped from 7.31 to 6.42 (-12.2%) - away side attracting more attention.
09-28 20:16
🔴Cena domaćina gore★★☆☆☆
Away win odds rose from 1.36 to 1.41 (+3.7%) - market confidence in away side easing.
09-28 17:11
🟢Cena gostiju dole★★★☆☆
Away win odds dropped from 7.31 to 6.7 (-8.3%) - away side attracting more attention.
09-28 14:05
🔴Verovatnoća pobede dom. dole★☆☆☆☆
Home win probability decreased by 2.65 points to 63.41% - market probability distribution shifted.
09-28 14:05
🟢Cena gostiju dole★★★★☆
Away win odds dropped from 7.31 to 6.37 (-12.9%) - away side attracting more attention.
09-28 14:05
🔴Cena domaćina gore★★☆☆☆
Away win odds rose from 1.36 to 1.42 (+4.4%) - market confidence in away side easing.

Pregled

Svi moduli
09-28 02:42
Početni zapisOtvaranje
09-28 14:05
Evropa Kvota gostiju doleEvropa
09-28 17:11
Evropa Kvota gostiju goreEvropa
09-28 23:23
Evropa Kvota gostiju goreEvropa
09-29 02:59
Evropa Kvota gostiju doleEvropa
09-29 08:22
Hendikep Linija doleHendikep
09-29 08:22
Više/Manje Voda više goreViše/Manje

Statistike pregleda

1
Promene hendikep
1
Promene Više/Manje
4
Promene kvota
0
Promene verovatnoće
7
Ukupni zapisi
2dan
Dani praćenja
★★★★★
Tržišna aktivnost
Visoka frekvencija
Nivo praćenja
Pre utakmice - visoka frekvencija
Trenutni status · Do početka
Promena tržišne topline
09-28
09-29