Isenmulang Kalteng vs PSIM Yogyakarta Analiza kretanja kvota | Лига 1 Индонезије | 168.Tips

Лига 1 Индонезије 2026-10-24 16:30
Isenmulang KaltengIsenmulang Kalteng
VS
PSIM YogyakartaPSIM Yogyakarta
Vreme početnog zapisa Poslednje ažuriranje 2026-10-24 10:06:27
Završeno Počelo

Snimak

Najnoviji snimak
Hendikep 1.44 0 0.57
Više/Manje 1.38 0.5 0.58
Evropa 3.02 | 3.34 | 2.12
Verovatnoća 30.0% | 27.2% | 42.8%

Rezime signala

Tržišno stanje: Tržište se kreće
Tržišni konsenzus
Dominantno tržište
Evropske kvote se pomerio prema gostujući tim, dok ostali signali nisu odgovarali. Dokazi: 2.76 → 3.0
Tržišni sporazum
Nedovoljno
Tržišna pokrivenost
Hendikep · Više/Manje · Evropa
Tržišni dokazi
1
Tržišni signali
Snaga ★★★☆☆ Nema dovoljno međutržišnog kretanja za smerni sažetak. Praćenje uživo: Završeno Vreme do početka: Počelo Najnovije tržišno stanje: 2026-10-24 10:06:27

💡 168.Tips Insight

PREMIUM
🔒
Premium Preview
In-depth market analysis & final prediction — coming soon.

Hendikep

od
KomentarLinija hendikep ostala je nepromenjena, dok se cena gostiju promenila.
Istorija
10-24 04:321.13 0 0.70Otvaranje
10-24 07:471.00 +0.25 0.82Linija dole
10-24 10:061.44 0 0.57Linija gore
0.571.001.44123Home WaterAway Water0
Vremenska linija
10-24 04:32 Otvaranje
0
10-24 07:47
+0.25
10-24 10:06
0
10-24 10:06 Najnovije
0
3
Broj zapisa
2
Broj promena
1
Broj porasta
1
Broj padova
Veličina
★★★★★

Više/Manje

od
KomentarZabeležena je veća promena naniže u liniji ukupnih golova.
Istorija
10-24 04:320.90 2.5/3 0.90Otvaranje
10-24 10:061.38 0.5 0.58Linija dole
0.580.981.38123OverUnder0.5
Vremenska linija
10-24 04:32 Otvaranje
2.5/3(0.90 / 0.90)
10-24 10:06
0.5(1.38 / 0.58)
10-24 10:06 Najnovije
0.5(1.38 / 0.58)
3
Broj zapisa
1
Broj promena
0
Broj porasta
1
Broj padova
Veličina
★★★★★

Evropa

od
KomentarCena 1X2 domaćina povećala se za mali iznos.
Istorija
10-24 04:322.76 / 3.26 / 2.30Otvaranje
10-24 07:473.00 / 3.33 / 2.14Kvota domaćina gore
10-24 10:063.02 / 3.34 / 2.12Bez promene
2.122.733.34123HomeDrawAway
Vremenska linija
10-24 04:32 Otvaranje
2.76 / 3.26 / 2.30
10-24 07:47
3.00 / 3.33 / 2.14
10-24 10:06 Najnovije
3.02 / 3.34 / 2.12
3
Broj zapisa
1
Broj promena
1
Promena kvote domaćina
0
Promena kvote gostiju
Veličina
★★★★★

Verovatnoća

od
KomentarJoš nije zabeleženo značajno kretanje verovatnoće pobede.
Istorija
10-24 04:3232.8% / 27.8% / 39.4%Otvaranje
10-24 10:0630.0% / 27.2% / 42.8%Bez promene
27.235.042.8123Home%Draw%Away%
Vremenska linija
10-24 04:32 Otvaranje
32.82%
10-24 10:06 Najnovije
30.04%
3
Broj zapisa
0
Broj promena
-2.78%
Kumulativna verovatnoća domaćina
±2.54%
Maks. pojedinačno kretanje
Veličina
Bez promene

Događaji

događaj
10-24 07:47
🟢Verovatnoća pobede gostiju gore★★☆☆☆
Away win probability increased by 3.06 points to 42.45% - market probability distribution shifted.
10-24 07:47
🔴Verovatnoća pobede dom. dole★☆☆☆☆
Home win probability decreased by 2.54 points to 30.28% - market probability distribution shifted.
10-24 07:47
🟢Cena gostiju dole★★★☆☆
Away win odds dropped from 2.3 to 2.14 (-7.0%) - away side attracting more attention.
10-24 07:47
🔴Cena domaćina gore★★★☆☆
Away win odds rose from 2.76 to 3.0 (+8.7%) - market confidence in away side easing.
10-24 07:47
🔴Hendikep dole★☆☆☆☆
Handicap moved from 0 to 0/0.5, down 1 steps (0.25 goals) from opening - handicap shifted toward away side.

Pregled

Svi moduli
10-24 04:32
Početni zapisOtvaranje
10-24 07:47
Hendikep Linija doleHendikep
10-24 07:47
Evropa Kvota domaćina goreEvropa
10-24 10:06
Hendikep Linija goreHendikep
10-24 10:06
Više/Manje Linija doleViše/Manje