FK Jablonec vs FC Viktoria Plzen Analiza kretanja kvota | Прва лига Чешке | 168 Tips

Прва лига Чешке 2026-10-19 00:00
FK JablonecFK Jablonec
VS
FC Viktoria PlzenFC Viktoria Plzen
Vreme početnog zapisa Poslednje ažuriranje 2026-10-18 15:28:28
Pre utakmice - visoka frekvencija Do početka

Snimak

Najnoviji snimak
Hendikep 0.99 0 0.89
Više/Manje 0.85 2.5 1.01
Evropa 2.47 | 3.39 | 2.60
Verovatnoća 37.3% | 27.2% | 35.5%

Rezime signala

Tržišno stanje: Tržište se kreće
Tržišni konsenzus
Dominantno tržište
Tri osnovna tržišta pokazuju isti smer prema domaćinu. Dokazi: 2.7 → 2.38
Tržišni sporazum
Usklađeno
Tržišna pokrivenost
Hendikep · Evropa · Verovatnoća
Tržišni dokazi
3
Tržišni signali
Snaga ★★★☆☆ Signali osnovnih tržišta ukazuju u istom smeru. Praćenje uživo: Pre utakmice - visoka frekvencija Vreme do početka: Do početka Najnovije tržišno stanje: 2026-10-18 15:28:28

💡 168 Tips Insight

PREMIUM
🔒
Premium Preview
In-depth market analysis & final prediction — coming soon.

Hendikep

od
KomentarHendikep je porastao za jedan korak od prethodnog posmatranja.
Istorija
10-16 22:470.77 +0.25 1.05Otvaranje
10-18 08:371.06 -0.25 0.82Linija gore
10-18 15:280.99 0 0.89Linija dole
0.700.891.071610Home WaterAway Water0
Vremenska linija
10-16 22:47 Otvaranje
+0.25
10-18 08:37
-0.25
10-18 15:28
0
10-18 15:28 Najnovije
0
10
Broj zapisa
2
Broj promena
1
Broj porasta
1
Broj padova
Veličina
★★★★★

Više/Manje

od
KomentarJoš nije zabeleženo značajno kretanje ukupnih.
Istorija
10-16 22:470.83 2.5 0.97Otvaranje
10-18 15:280.85 2.5 1.01Bez promene
0.810.911.011610OverUnder2.5
Vremenska linija
10-16 22:47 Otvaranje
2.5(0.83 / 0.97)
10-18 15:28 Najnovije
2.5(0.85 / 1.01)
10
Broj zapisa
0
Broj promena
0
Broj porasta
0
Broj padova
Veličina
Bez promene

Evropa

od
KomentarCena 1X2 domaćina smanjila se za mali iznos.
Istorija
10-16 22:472.70 / 3.41 / 2.34Otvaranje
10-18 08:372.40 / 3.39 / 2.69Kvota domaćina dole
10-18 15:282.47 / 3.39 / 2.60Bez promene
2.342.883.421610HomeDrawAway
Vremenska linija
10-16 22:47 Otvaranje
2.70 / 3.41 / 2.34
10-18 08:37
2.40 / 3.39 / 2.69
10-18 15:28 Najnovije
2.47 / 3.39 / 2.60
10
Broj zapisa
1
Broj promena
1
Promena kvote domaćina
0
Promena kvote gostiju
Veličina
★★★★★

Verovatnoća

od
KomentarImplicitna verovatnoća domaćina porasla je za mali iznos.
Istorija
10-16 22:4734.0% / 26.9% / 39.2%Otvaranje
10-18 08:3738.5% / 27.2% / 34.3%Verovatn. domaćina gore
10-18 15:2837.3% / 27.2% / 35.5%Bez promene
26.933.039.21610Home%Draw%Away%
Vremenska linija
10-16 22:47 Otvaranje
33.95%
10-18 08:37
38.46%
10-18 15:28 Najnovije
37.33%
10
Broj zapisa
1
Broj promena
+3.38%
Kumulativna verovatnoća domaćina
±3.53%
Maks. pojedinačno kretanje
Veličina
★★★★★

Događaji

događaj
10-18 11:43
🔴Verovatnoća pobede gostiju dole★★★☆☆
Away win probability decreased by 5.22 points to 33.95% - market probability distribution shifted.
10-18 11:43
🟢Verovatnoća pobede dom. gore★★☆☆☆
Home win probability increased by 4.85 points to 38.8% - market probability distribution shifted.
10-18 11:43
🔴Cena gostiju gore★★★★★
Away win odds rose from 2.34 to 2.72 (+16.2%) - market confidence in away side easing.
10-18 11:43
🟢Cena domaćina dole★★★★☆
Away win odds dropped from 2.7 to 2.38 (-11.8%) - away side attracting more attention.
10-18 11:43
🟢Hendikep gore★★☆☆☆
Handicap moved from 0/0.5 to 0/0.5, up 2 steps (0.5 goals) from opening - market backing home side strongly.
10-18 08:37
🔴Verovatnoća pobede gostiju dole★★☆☆☆
Away win probability decreased by 4.86 points to 34.31% - market probability distribution shifted.
10-18 08:37
🟢Verovatnoća pobede dom. gore★★☆☆☆
Home win probability increased by 4.51 points to 38.46% - market probability distribution shifted.
10-18 08:37
🔴Cena gostiju gore★★★★☆
Away win odds rose from 2.34 to 2.69 (+15.0%) - market confidence in away side easing.
10-18 08:37
🟢Cena domaćina dole★★★★☆
Away win odds dropped from 2.7 to 2.4 (-11.1%) - away side attracting more attention.
10-18 06:29
🔴Cena gostiju gore★★☆☆☆
Away win odds rose from 2.34 to 2.42 (+3.4%) - market confidence in away side easing.

Pregled

Svi moduli
10-16 22:47
Početni zapisOtvaranje
10-18 08:37
Hendikep Linija goreHendikep
10-18 08:37
Evropa Kvota domaćina doleEvropa
10-18 08:37
Promena verovatnoćeVerovatn. domaćina goreVerovatnoća
10-18 15:28
Hendikep Linija doleHendikep

Statistike pregleda

2
Promene hendikep
0
Promene Više/Manje
1
Promene kvota
1
Promene verovatnoće
10
Ukupni zapisi
3dan
Dani praćenja
★★★★★
Tržišna aktivnost
Visoka frekvencija
Nivo praćenja
Pre utakmice - visoka frekvencija
Trenutni status · Do početka
Promena tržišne topline
10-16
10-17
10-18
Podeli utakmicu