J1 League

Cerezo Osaka vs Fagiano Okayama Analiza kretanja kvota | J1 League | 168 Tips

Cerezo Osaka
VS
Fagiano Okayama
Vreme početnog zapisa Poslednje ažuriranje 2026-08-08 17:30:38
Završeno Počelo

Snimak

Najnoviji snimak
Hendikep 0.90 -0.25 0.99
Više/Manje 0.87 2.5 1.01
Evropa 2.05 | 3.41 | 3.47
Verovatnoća 45.6% | 27.4% | 26.9%

Rezime signala

Tržišno stanje: Tržište se kreće
Tržišni konsenzus
Dominantno tržište
Hendikep, cena 1X2 i implicitna verovatnoća svi ukazuju na kretanje prema gostu. Dokazi: 1.85 → 2.05
Tržišni sporazum
Usklađeno
Tržišna pokrivenost
Hendikep · Evropa
Tržišni dokazi
3
Tržišni signali
Snaga ★★★★☆ Signali osnovnih tržišta ukazuju u istom smeru. Praćenje uživo: Završeno Vreme do početka: Počelo Najnovije tržišno stanje: 2026-08-08 17:30:38

Hendikep

od
KomentarHendikep je pao za jedan korak od prethodnog posmatranja.
Istorija
08-04 21:400.90 -0.5 0.98Otvaranje
08-08 17:300.90 -0.25 0.99Linija dole
Vremenska linija
08-04 21:40 Otvaranje
-0.5
08-08 17:30
-0.25
08-08 17:30 Najnovije
-0.25
8
Broj zapisa
1
Broj promena
0
Broj porasta
1
Broj padova
Veličina
★★★★★

Više/Manje

od
KomentarJoš nije zabeleženo značajno kretanje ukupnih.
Istorija
08-04 21:400.84 2.5 1.03Otvaranje
08-08 17:300.87 2.5 1.01Bez promene
Vremenska linija
08-04 21:40 Otvaranje
2.5(0.84 / 1.03)
08-08 17:30 Najnovije
2.5(0.87 / 1.01)
8
Broj zapisa
0
Broj promena
0
Broj porasta
0
Broj padova
Veličina
Bez promene

Evropa

od
KomentarZabeležena je primetna promena naviše u ceni pobede domaćina.
Istorija
08-04 21:401.85 / 3.59 / 3.82Otvaranje
08-08 15:261.99 / 3.44 / 3.60Kvota domaćina gore
08-08 17:302.05 / 3.41 / 3.47Bez promene
Vremenska linija
08-04 21:40 Otvaranje
1.85 / 3.59 / 3.82
08-08 15:26
1.99 / 3.44 / 3.60
08-08 17:30 Najnovije
2.05 / 3.41 / 3.47
8
Broj zapisa
1
Broj promena
1
Promena kvote domaćina
0
Promena kvote gostiju
Veličina
★★★★★

Verovatnoća

od
KomentarZabeležena je mala promena naniže u implicitnoj verovatnoći domaćina.
Istorija
08-04 21:4050.0% / 25.8% / 24.2%Otvaranje
08-08 17:3045.6% / 27.4% / 26.9%Bez promene
Vremenska linija
08-04 21:40 Otvaranje
50.01%
08-08 17:30 Najnovije
45.62%
8
Broj zapisa
0
Broj promena
-4.39%
Kumulativna verovatnoća domaćina
±2.82%
Maks. pojedinačno kretanje
Veličina
Bez promene

Događaji

događaj
08-08 17:30
🟢Verovatnoća pobede gostiju gore★☆☆☆☆
Away win probability increased by 2.73 points (24.22% to 26.95%) - probability distribution shifted.
08-08 17:30
🔴Verovatnoća pobede dom. dole★★☆☆☆
Home win probability decreased by 4.39 points (50.01% to 45.62%) - probability distribution shifted.
08-08 17:30
🟢Cena gostiju dole★★★☆☆
Away win odds dropped 3.82 to 3.47 (-9.2%) - market backing away.
08-08 17:30
🔴Cena domaćina gore★★★★☆
Home win odds rose 1.85 to 2.05 (+10.8%) - market cautious on home.
08-08 17:30
🔴Hendikep dole★☆☆☆☆
Handicap 0.5 to 0/0.5, -1 steps (0.25 goals) - shifted toward away side.
08-08 15:26
🔴Verovatnoća pobede dom. dole★★☆☆☆
Home win probability decreased by 3.09 points (50.01% to 46.92%) - probability distribution shifted.
08-08 15:26
🟢Cena gostiju dole★★★☆☆
Away win odds dropped 3.82 to 3.6 (-5.8%) - market backing away.
08-08 15:26
🔴Cena domaćina gore★★★☆☆
Home win odds rose 1.85 to 1.99 (+7.6%) - market cautious on home.

Pregled

Svi moduli
08-04 21:40
Početni zapisOtvaranje
08-08 15:26
Evropa Kvota domaćina goreEvropa
08-08 17:30
Hendikep Linija doleHendikep

Statistike pregleda

1
Promene hendikep
0
Promene Više/Manje
1
Promene kvota
0
Promene verovatnoće
8
Ukupni zapisi
5dan
Dani praćenja
★★★★★
Tržišna aktivnost
Završeno
Nivo praćenja
Završeno
Trenutni status · Počelo
Promena tržišne topline
08-04
08-05
08-06
08-07
08-08