Barnsley FC vs Cambridge United FC Analiza kretanja kvota | EFL League One | 168 Tips

EFL League One 2026-10-17 22:00
Barnsley FCBarnsley FC
VS
Cambridge United FCCambridge United FC
Vreme početnog zapisa Poslednje ažuriranje 2026-10-17 13:35:17
Pre utakmice - visoka frekvencija Do početka

Snimak

Najnoviji snimak
Hendikep 0.83 +0.25 1.05
Više/Manje 0.84 2.5/3 1.02
Evropa 2.62 | 3.53 | 2.42
Verovatnoća 35.4% | 26.3% | 38.3%

Rezime signala

Tržišno stanje: Tržište se kreće
Tržišni konsenzus
Dominantno tržište
Tri osnovna tržišta pokazuju isti smer prema gostu.
Tržišni sporazum
Usklađeno
Tržišna pokrivenost
Hendikep · Evropa
Tržišni dokazi
1
Tržišni signali
Snaga ★★★☆☆ Signali osnovnih tržišta ukazuju u istom smeru. Praćenje uživo: Pre utakmice - visoka frekvencija Vreme do početka: Do početka Najnovije tržišno stanje: 2026-10-17 13:35:17

💡 168 Tips Insight

PREMIUM
🔒
Premium Preview
In-depth market analysis & final prediction — coming soon.

Hendikep

od
KomentarZabeležene su dve promene hendikep naniže.
Istorija
10-16 22:281.11 -0.25 0.72Otvaranje
10-17 09:030.90 0 0.98Linija dole
10-17 13:350.83 +0.25 1.05Linija dole
0.720.921.11135Home WaterAway Water+0.25
Vremenska linija
10-16 22:28 Otvaranje
-0.25
10-17 09:03
0
10-17 13:35
+0.25
10-17 13:35 Najnovije
+0.25
5
Broj zapisa
2
Broj promena
0
Broj porasta
2
Broj padova
Veličina
★★★★★

Više/Manje

od
KomentarJoš nije zabeleženo značajno kretanje ukupnih.
Istorija
10-16 22:280.80 2.5/3 1.00Otvaranje
10-17 13:350.84 2.5/3 1.02Bez promene
0.780.901.02135OverUnder2.5/3
Vremenska linija
10-16 22:28 Otvaranje
2.5/3(0.80 / 1.00)
10-17 13:35 Najnovije
2.5/3(0.84 / 1.02)
5
Broj zapisa
0
Broj promena
0
Broj porasta
0
Broj padova
Veličina
Bez promene

Evropa

od
KomentarZabeležena je mala promena naviše u ceni pobede domaćina.
Istorija
10-16 22:282.39 / 3.56 / 2.61Otvaranje
10-17 13:352.62 / 3.53 / 2.42Kvota domaćina gore
2.392.983.56135HomeDrawAway
Vremenska linija
10-16 22:28 Otvaranje
2.39 / 3.56 / 2.61
10-17 13:35
2.62 / 3.53 / 2.42
10-17 13:35 Najnovije
2.62 / 3.53 / 2.42
5
Broj zapisa
1
Broj promena
1
Promena kvote domaćina
0
Promena kvote gostiju
Veličina
★★★★★

Verovatnoća

od
KomentarImplicitna verovatnoća domaćina blago je pala.
Istorija
10-16 22:2838.6% / 25.9% / 35.4%Otvaranje
10-17 13:3535.4% / 26.3% / 38.3%Bez promene
25.932.338.6135Home%Draw%Away%
Vremenska linija
10-16 22:28 Otvaranje
38.65%
10-17 13:35 Najnovije
35.40%
5
Broj zapisa
0
Broj promena
-3.25%
Kumulativna verovatnoća domaćina
±2.73%
Maks. pojedinačno kretanje
Veličina
Bez promene

Događaji

događaj
10-17 09:03
🔴Hendikep dole★☆☆☆☆
Handicap moved from 0/0.5 to 0, down 1 steps (0.25 goals) from opening - handicap shifted toward away side.

Pregled

Svi moduli
10-16 22:28
Početni zapisOtvaranje
10-17 09:03
Hendikep Linija doleHendikep
10-17 13:35
Hendikep Linija doleHendikep
10-17 13:35
Evropa Kvota domaćina goreEvropa