Allsvenskan

Västerås SK vs Djurgårdens IF Analiza ruchu kursów | Allsvenskan | 168 Tips

Västerås SK
VS
Djurgårdens IF
Czas zapisu otwarcia Ostatnia aktualizacja 2026-08-10 21:29:05
Zakończony Rozpoczęty

Zrzut

Najnowszy zrzut
Handicap 0.96 +0.75 0.93
Powyżej/Poniżej 0.92 3 0.95
Europa 4.26 | 3.94 | 1.72
Prawdopodobieństwo 21.9% | 23.7% | 54.3%

Podsumowanie sygnałów

Stan rynku: Rynek się porusza
Konsensus rynkowy
Dominujący rynek
Handicap,Kursy europejskie oba wskazują ruch w kierunku goście. Dowody: 3.75 → 4.26
Porozumienie rynkowe
Mieszany
Pokrycie rynkowe
Handicap · Europa
Dowody rynkowe
2
Sygnały rynkowe
Siła ★★★★☆ Sygnały głównych rynków wskazują w tym samym kierunku. Monitorowanie na żywo: Zakończony Czas do rozpoczęcia: Rozpoczęty Najnowszy stan rynku: 2026-08-10 21:29:05

Handicap

z
KomentarzLinia handicapu przesunęła się o jeden poziom w dół.
Historia
08-05 15:021.04 +0.5 0.84Otwarcie
08-10 11:100.83 +0.75 1.05Linia w dół
08-10 14:271.04 +0.5 0.85Linia w górę
08-10 21:290.96 +0.75 0.93Linia w dół
Oś czasu
08-05 15:02 Otwarcie
+0.5
08-10 11:10
+0.75
08-10 14:27
+0.5
08-10 21:29
+0.75
08-10 21:29 Najnowszy
+0.75
8
Liczba rekordów
3
Liczba zmian
1
Liczba wzrostów
2
Liczba spadków
Wielkość
★★★★★

Powyżej/Poniżej

z
KomentarzNie zarejestrowano jeszcze istotnego ruchu łącznego.
Historia
08-05 15:020.89 3 0.98Otwarcie
08-10 21:290.92 3 0.95Bez zmian
Oś czasu
08-05 15:02 Otwarcie
3(0.89 / 0.98)
08-10 21:29 Najnowszy
3(0.92 / 0.95)
8
Liczba rekordów
0
Liczba zmian
0
Liczba wzrostów
0
Liczba spadków
Wielkość
Bez zmian

Europa

z
KomentarzCena 1X2 gospodarzy wzrosła o umiarkowaną kwotę.
Historia
08-05 15:023.75 / 3.80 / 1.81Otwarcie
08-10 21:294.26 / 3.94 / 1.72Kurs gospod. w górę
Oś czasu
08-05 15:02 Otwarcie
3.75 / 3.80 / 1.81
08-10 21:29
4.26 / 3.94 / 1.72
08-10 21:29 Najnowszy
4.26 / 3.94 / 1.72
8
Liczba rekordów
1
Liczba zmian
1
Zmiana kursu gospodarzy
0
Zmiana kursu gości
Wielkość
★★★★★

Prawdopodobieństwo

z
KomentarzNie zarejestrowano jeszcze istotnego ruchu prawdopodobieństwa wygranej.
Historia
08-05 15:0224.6% / 24.3% / 51.0%Otwarcie
08-10 21:2921.9% / 23.7% / 54.3%Bez zmian
Oś czasu
08-05 15:02 Otwarcie
24.64%
08-10 21:29 Najnowszy
21.94%
8
Liczba rekordów
0
Liczba zmian
-2.70%
Kumulatywne prawdopodobieństwo gospodarzy
±2.35%
Maks. pojedynczy ruch
Wielkość
Bez zmian

Zdarzenia

zdarzenie
08-10 21:29
🟢Prawdop. wygranej gości w górę★★☆☆☆
Away win probability increased by 3.29 points (51.05% to 54.34%) - probability distribution shifted.
08-10 21:29
🔴Prawdop. wygranej gospod. w dół★☆☆☆☆
Home win probability decreased by 2.7 points (24.64% to 21.94%) - probability distribution shifted.
08-10 21:29
🟢Cena gości w dół★★☆☆☆
Away win odds dropped 1.81 to 1.72 (-5.0%) - market backing away.
08-10 21:29
🔴Cena domowa w górę★★★★☆
Home win odds rose 3.75 to 4.26 (+13.6%) - market cautious on home.
08-10 21:29
🔴Handicap w dół★☆☆☆☆
Handicap -0.5 to -0.5/1, -1 steps (0.25 goals) - shifted toward away side.
08-10 11:10
🔴Cena domowa w górę★★☆☆☆
Home win odds rose 3.75 to 3.88 (+3.5%) - market cautious on home.

Przegląd

Wszystkie moduły
08-05 15:02
Zapis otwarciaOtwarcie
08-10 11:10
Handicap Linia w dółHandicap
08-10 14:27
Handicap Linia w góręHandicap
08-10 21:29
Handicap Linia w dółHandicap
08-10 21:29
Europa Kurs gospod. w góręEuropa

Statystyki ogólne

3
Zmiany handicapu
0
Zmiany Powyżej/Poniżej
1
Zmiany kursów
0
Zmiany prawdopodobieństwa
8
Łączna liczba rekordów
6dzień
Dni monitorowania
★★★★★
Aktywność rynkowa
Zakończony
Poziom monitorowania
Zakończony
Aktualny status · Rozpoczęty
Zmiana ciepła rynku
08-05
08-06
08-07
08-08
08-09
08-10