Petrojet vs Wadi Degla SC Analiza ruchu kursów | Egyptian Premier League | 168 Tips

Egyptian Premier League 2026-10-14 01:00
PetrojetPetrojet
VS
Wadi Degla SCWadi Degla SC
Czas zapisu otwarcia Ostatnia aktualizacja 2026-10-13 17:10:31
Zakończony Rozpoczęty

Zrzut

Najnowszy zrzut
Handicap 0.90 -0.25 0.98
Powyżej/Poniżej 0.96 3 0.90
Europa 2.88 | 2.78 | 2.56
Prawdopodobieństwo 31.6% | 32.8% | 35.6%

Podsumowanie sygnałów

Stan rynku: Rynek się porusza
Konsensus rynkowy
Dominujący rynek
Tylko Handicap wskazuje ruch w kierunku gospodarze; pozostałe sygnały główne nie są zgodne.
Porozumienie rynkowe
Niewystarczający
Pokrycie rynkowe
Handicap · Powyżej/Poniżej · Europa · Prawdopodobieństwo
Dowody rynkowe
0
Sygnały rynkowe
Brak sygnału progowego
Siła ★☆☆☆☆ Niewystarczający ruch między rynkami dla podsumowania kierunkowego. Monitorowanie na żywo: Zakończony Czas do rozpoczęcia: Rozpoczęty Najnowszy stan rynku: 2026-10-13 17:10:31

💡 168 Tips Insight

PREMIUM
🔒
Premium Preview
In-depth market analysis & final prediction — coming soon.

Handicap

z
KomentarzHandicap wzrósł o jeden poziom od poprzedniej obserwacji.
Historia
10-11 04:151.08 0 0.80Otwarcie
10-13 04:210.79 +0.25 1.03Linia w dół
10-13 13:291.02 0 0.80Linia w górę
10-13 17:100.90 -0.25 0.98Linia w górę
0.750.921.0811121Home WaterAway Water-0.25
Oś czasu
10-11 04:15 Otwarcie
0
10-13 04:21
+0.25
10-13 13:29
0
10-13 17:10
-0.25
10-13 17:10 Najnowszy
-0.25
21
Liczba rekordów
3
Liczba zmian
2
Liczba wzrostów
1
Liczba spadków
Wielkość
★★★★★

Powyżej/Poniżej

z
KomentarzOdnotowano większą zmianę w górę linii łącznej liczby goli.
Historia
10-11 04:150.92 2/2.5 0.95Otwarcie
10-13 07:151.03 2/2.5 0.77Woda powyżej w górę
10-13 12:000.81 2 0.99Linia w dół
10-13 17:100.96 3 0.90Linia w górę
0.770.901.0311121OverUnder3
Oś czasu
10-11 04:15 Otwarcie
2/2.5(0.92 / 0.95)
10-13 07:15
2/2.5(1.03 / 0.77)
10-13 12:00
2(0.81 / 0.99)
10-13 17:10
3(0.96 / 0.90)
10-13 17:10 Najnowszy
3(0.96 / 0.90)
21
Liczba rekordów
3
Liczba zmian
1
Liczba wzrostów
1
Liczba spadków
Wielkość
★★★★★

Europa

z
KomentarzNie zarejestrowano jeszcze istotnego ruchu ceny 1X2.
Historia
10-11 04:152.97 / 2.83 / 2.43Otwarcie
10-13 07:153.22 / 2.80 / 2.34Kurs gospod. w górę
10-13 13:292.84 / 2.78 / 2.60Kurs gospod. w dół
10-13 17:102.88 / 2.78 / 2.56Bez zmian
2.302.793.2911121HomeDrawAway
Oś czasu
10-11 04:15 Otwarcie
2.97 / 2.83 / 2.43
10-13 07:15
3.22 / 2.80 / 2.34
10-13 13:29
2.84 / 2.78 / 2.60
10-13 17:10 Najnowszy
2.88 / 2.78 / 2.56
21
Liczba rekordów
2
Liczba zmian
2
Zmiana kursu gospodarzy
0
Zmiana kursu gości
Wielkość
★★★★★

Prawdopodobieństwo

z
KomentarzNie zarejestrowano jeszcze istotnego ruchu prawdopodobieństwa wygranej.
Historia
10-11 04:1530.6% / 32.1% / 37.4%Otwarcie
10-13 13:2932.1% / 32.8% / 35.1%Prawdop. gospod. w górę
10-13 17:1031.6% / 32.8% / 35.6%Bez zmian
27.733.739.611121Home%Draw%Away%
Oś czasu
10-11 04:15 Otwarcie
30.57%
10-13 13:29
32.11%
10-13 17:10 Najnowszy
31.64%
21
Liczba rekordów
1
Liczba zmian
+1.07%
Kumulatywne prawdopodobieństwo gospodarzy
±4.41%
Maks. pojedynczy ruch
Wielkość
★★★★★

Zdarzenia

zdarzenie
10-13 16:21
🔴Cena gości w górę★★☆☆☆
Away win odds rose from 2.43 to 2.54 (+4.5%) - market confidence in away side easing.
10-13 16:21
🔴Łącznie w dół★★☆☆☆
O/U line moved from 2/2.5 to 2, down 0.25 goals from opening - goal expectation slightly lower.
10-13 14:40
🔴Cena gości w górę★★★☆☆
Away win odds rose from 2.43 to 2.57 (+5.8%) - market confidence in away side easing.
10-13 14:40
🟢Cena domowa w dół★★☆☆☆
Away win odds dropped from 2.97 to 2.88 (-3.0%) - away side attracting more attention.
10-13 13:29
🔴Prawdop. wygranej gości w dół★☆☆☆☆
Away win probability decreased by 2.28 points to 35.08% - market probability distribution shifted.
10-13 13:29
🔴Cena gości w górę★★★☆☆
Away win odds rose from 2.43 to 2.6 (+7.0%) - market confidence in away side easing.
10-13 13:29
🟢Cena domowa w dół★★☆☆☆
Away win odds dropped from 2.97 to 2.84 (-4.4%) - away side attracting more attention.
10-13 12:00
🟢Prawdop. wygranej gości w górę★☆☆☆☆
Away win probability increased by 2.27 points to 39.63% - market probability distribution shifted.
10-13 12:00
🔴Prawdop. wygranej gospod. w dół★☆☆☆☆
Home win probability decreased by 2.87 points to 27.7% - market probability distribution shifted.
10-13 12:00
🟢Cena gości w dół★★★☆☆
Away win odds dropped from 2.43 to 2.3 (-5.3%) - away side attracting more attention.
10-13 12:00
🔴Cena domowa w górę★★★★☆
Away win odds rose from 2.97 to 3.29 (+10.8%) - market confidence in away side easing.
10-13 12:00
🔴Handicap w dół★☆☆☆☆
Handicap moved from 0 to 0/0.5, down 1 steps (0.25 goals) from opening - handicap shifted toward away side.
10-13 10:19
🔴Prawdop. wygranej gospod. w dół★☆☆☆☆
Home win probability decreased by 2.17 points to 28.4% - market probability distribution shifted.
10-13 10:19
🟢Cena gości w dół★★☆☆☆
Away win odds dropped from 2.43 to 2.35 (-3.3%) - away side attracting more attention.
10-13 10:19
🔴Cena domowa w górę★★★☆☆
Away win odds rose from 2.97 to 3.21 (+8.1%) - market confidence in away side easing.
10-13 08:43
🔴Prawdop. wygranej gospod. w dół★☆☆☆☆
Home win probability decreased by 2.24 points to 28.33% - market probability distribution shifted.
10-13 08:43
🟢Cena gości w dół★★☆☆☆
Away win odds dropped from 2.43 to 2.34 (-3.7%) - away side attracting more attention.
10-13 08:43
🔴Cena domowa w górę★★★☆☆
Away win odds rose from 2.97 to 3.22 (+8.4%) - market confidence in away side easing.
10-13 07:15
🔴Prawdop. wygranej gospod. w dół★☆☆☆☆
Home win probability decreased by 2.21 points to 28.36% - market probability distribution shifted.

Przegląd

Wszystkie moduły
10-11 04:15
Zapis otwarciaOtwarcie
10-13 04:21
Handicap Linia w dółHandicap
10-13 07:15
Powyżej/Poniżej Woda powyżej w góręPowyżej/Poniżej
10-13 07:15
Europa Kurs gospod. w góręEuropa
10-13 12:00
Powyżej/Poniżej Linia w dółPowyżej/Poniżej
10-13 13:29
Handicap Linia w góręHandicap
10-13 13:29
Europa Kurs gospod. w dółEuropa
10-13 13:29
Zmiana prawdopodobieństwaPrawdop. gospod. w góręPrawdopodobieństwo
10-13 17:10
Handicap Linia w góręHandicap
10-13 17:10
Powyżej/Poniżej Linia w góręPowyżej/Poniżej

Statystyki ogólne

3
Zmiany handicapu
3
Zmiany Powyżej/Poniżej
2
Zmiany kursów
1
Zmiany prawdopodobieństwa
21
Łączna liczba rekordów
3dzień
Dni monitorowania
★★★★★
Aktywność rynkowa
Zakończony
Poziom monitorowania
Zakończony
Aktualny status · Rozpoczęty
Zmiana ciepła rynku
10-11
10-12
10-13
Udostępnij mecz