Persita Tangerang vs Bali United FC Analiza ruchu kursów | Liga 1 | 168.Tips

Liga 1 2026-10-25 16:30
Persita TangerangPersita Tangerang
VS
Bali United FCBali United FC
Czas zapisu otwarcia Ostatnia aktualizacja 2026-10-25 08:54:24
Zakończony Rozpoczęty

Zrzut

Najnowszy zrzut
Handicap 0.87 +0.25 1.01
Powyżej/Poniżej 0.94 2/2.5 0.92
Europa 2.92 | 3.43 | 2.13
Prawdopodobieństwo 31.0% | 26.4% | 42.5%

Podsumowanie sygnałów

Stan rynku: Rynek się porusza
Konsensus rynkowy
Dominujący rynek
Główne rynki wykazują ograniczony ruch.
Porozumienie rynkowe
Brak znaczącego ruchu
Pokrycie rynkowe
Handicap · Powyżej/Poniżej · Europa
Dowody rynkowe
1
Sygnały rynkowe
Siła ☆☆☆☆☆ Niewystarczający ruch między rynkami dla podsumowania kierunkowego. Monitorowanie na żywo: Zakończony Czas do rozpoczęcia: Rozpoczęty Najnowszy stan rynku: 2026-10-25 08:54:24

💡 168.Tips Insight

PREMIUM
🔒
Premium Preview
In-depth market analysis & final prediction — coming soon.

Handicap

z
KomentarzNie zarejestrowano jeszcze istotnego ruchu handicapu.
Historia
10-23 09:560.90 +0.25 0.92Otwarcie
10-25 08:540.87 +0.25 1.01home_water_down
0.800.911.021713Home WaterAway Water+0.25
Oś czasu
10-23 09:56 Otwarcie
+0.25
10-25 08:54
+0.25
10-25 08:54 Najnowszy
+0.25
13
Liczba rekordów
1
Liczba zmian
0
Liczba wzrostów
0
Liczba spadków
Wielkość
★★★★★

Powyżej/Poniżej

z
KomentarzLinia powyżej/poniżej spadła istotnie od otwarcia.
Historia
10-23 09:561.00 3 0.80Otwarcie
10-24 19:260.91 2.5/3 0.89Linia w dół
10-24 21:531.11 2.5/3 0.70Woda powyżej w górę
10-25 08:540.94 2/2.5 0.92Linia w dół
0.700.911.111713OverUnder2/2.5
Oś czasu
10-23 09:56 Otwarcie
3(1.00 / 0.80)
10-24 19:26
2.5/3(0.91 / 0.89)
10-24 21:53
2.5/3(1.11 / 0.70)
10-25 08:54
2/2.5(0.94 / 0.92)
10-25 08:54 Najnowszy
2/2.5(0.94 / 0.92)
13
Liczba rekordów
3
Liczba zmian
0
Liczba wzrostów
2
Liczba spadków
Wielkość
★★★★★

Europa

z
KomentarzNie zarejestrowano jeszcze istotnego ruchu ceny 1X2.
Historia
10-23 09:562.79 / 3.60 / 2.11Otwarcie
10-25 08:542.92 / 3.43 / 2.13Kurs gospod. w dół
2.032.813.601713HomeDrawAway
Oś czasu
10-23 09:56 Otwarcie
2.79 / 3.60 / 2.11
10-25 08:54
2.92 / 3.43 / 2.13
10-25 08:54 Najnowszy
2.92 / 3.43 / 2.13
13
Liczba rekordów
1
Liczba zmian
1
Zmiana kursu gospodarzy
0
Zmiana kursu gości
Wielkość
★★★★★

Prawdopodobieństwo

z
KomentarzNie zarejestrowano jeszcze istotnego ruchu prawdopodobieństwa wygranej.
Historia
10-23 09:5632.3% / 25.0% / 42.7%Otwarcie
10-25 08:5431.0% / 26.4% / 42.5%Bez zmian
25.034.844.61713Home%Draw%Away%
Oś czasu
10-23 09:56 Otwarcie
32.29%
10-25 08:54 Najnowszy
31.03%
13
Liczba rekordów
0
Liczba zmian
-1.26%
Kumulatywne prawdopodobieństwo gospodarzy
±1.91%
Maks. pojedynczy ruch
Wielkość
Bez zmian

Zdarzenia

zdarzenie
10-25 07:22
🔴Prawdop. wygranej gospod. w dół★★☆☆☆
Home win probability decreased by 3.17 points to 29.12% - market probability distribution shifted.
10-25 07:22
🟢Cena gości w dół★★☆☆☆
Away win odds dropped from 2.11 to 2.04 (-3.3%) - away side attracting more attention.
10-25 07:22
🔴Cena domowa w górę★★★★☆
Away win odds rose from 2.79 to 3.11 (+11.5%) - market confidence in away side easing.
10-25 07:22
🔴Łącznie w dół★★☆☆☆
O/U line moved from 3 to 2.5/3, down 0.25 goals from opening - goal expectation slightly lower.
10-25 05:08
🔴Prawdop. wygranej gospod. w dół★★☆☆☆
Home win probability decreased by 3.3 points to 28.99% - market probability distribution shifted.
10-25 05:08
🟢Cena gości w dół★★☆☆☆
Away win odds dropped from 2.11 to 2.03 (-3.8%) - away side attracting more attention.
10-25 05:08
🔴Cena domowa w górę★★★★☆
Away win odds rose from 2.79 to 3.12 (+11.8%) - market confidence in away side easing.
10-25 04:01
🔴Prawdop. wygranej gospod. w dół★★☆☆☆
Home win probability decreased by 3.19 points to 29.1% - market probability distribution shifted.
10-25 04:01
🟢Cena gości w dół★★☆☆☆
Away win odds dropped from 2.11 to 2.04 (-3.3%) - away side attracting more attention.
10-25 04:01
🔴Cena domowa w górę★★★★☆
Away win odds rose from 2.79 to 3.11 (+11.5%) - market confidence in away side easing.
10-25 02:47
🔴Prawdop. wygranej gospod. w dół★★☆☆☆
Home win probability decreased by 3.21 points to 29.08% - market probability distribution shifted.
10-25 00:15
🔴Prawdop. wygranej gospod. w dół★★☆☆☆
Home win probability decreased by 3.02 points to 29.27% - market probability distribution shifted.
10-25 00:15
🔴Cena domowa w górę★★★★☆
Away win odds rose from 2.79 to 3.09 (+10.8%) - market confidence in away side easing.
10-24 21:53
🔴Prawdop. wygranej gospod. w dół★☆☆☆☆
Home win probability decreased by 2.37 points to 29.92% - market probability distribution shifted.
10-24 21:53
🔴Cena domowa w górę★★★☆☆
Away win odds rose from 2.79 to 3.02 (+8.2%) - market confidence in away side easing.
10-24 19:26
🔴Cena domowa w górę★★★☆☆
Away win odds rose from 2.79 to 2.96 (+6.1%) - market confidence in away side easing.

Przegląd

Wszystkie moduły
10-23 09:56
Zapis otwarciaOtwarcie
10-24 19:26
Powyżej/Poniżej Linia w dółPowyżej/Poniżej
10-24 21:53
Powyżej/Poniżej Woda powyżej w góręPowyżej/Poniżej
10-25 08:54
Handicap home_water_downHandicap
10-25 08:54
Powyżej/Poniżej Linia w dółPowyżej/Poniżej
10-25 08:54
Europa Kurs gospod. w dółEuropa

Statystyki ogólne

1
Zmiany handicapu
3
Zmiany Powyżej/Poniżej
1
Zmiany kursów
0
Zmiany prawdopodobieństwa
13
Łączna liczba rekordów
3dzień
Dni monitorowania
★★★★★
Aktywność rynkowa
Zakończony
Poziom monitorowania
Zakończony
Aktualny status · Rozpoczęty
Zmiana ciepła rynku
10-23
10-24
10-25
Udostępnij mecz