KFUM Oslo vs Vålerenga Fotball Analiza ruchu kursów | Eliteserien | 168 Tips

Eliteserien 2026-10-13 01:00
KFUM OsloKFUM Oslo
VS
Vålerenga FotballVålerenga Fotball
Czas zapisu otwarcia Ostatnia aktualizacja 2026-10-12 16:29:53
Przed meczem - wysoka częstotliwość Do rozpoczęcia

Zrzut

Najnowszy zrzut
Handicap 1.05 0 0.84
Powyżej/Poniżej 1.06 3 0.82
Europa 2.71 | 3.53 | 2.35
Prawdopodobieństwo 34.2% | 26.3% | 39.5%

Podsumowanie sygnałów

Stan rynku: Rynek się porusza
Konsensus rynkowy
Dominujący rynek
Handicap przesunął się ku gospodarze, podczas gdy inne sygnały główne nie były zgodne.
Porozumienie rynkowe
Niewystarczający
Pokrycie rynkowe
Handicap · Powyżej/Poniżej · Europa
Dowody rynkowe
0
Sygnały rynkowe
Brak sygnału progowego
Siła ★☆☆☆☆ Niewystarczający ruch między rynkami dla podsumowania kierunkowego. Monitorowanie na żywo: Przed meczem - wysoka częstotliwość Czas do rozpoczęcia: Do rozpoczęcia Najnowszy stan rynku: 2026-10-12 16:29:53

💡 168 Tips Insight

PREMIUM
🔒
Premium Preview
In-depth market analysis & final prediction — coming soon.

Handicap

z
KomentarzHandicap wzrósł o jeden poziom od poprzedniej obserwacji.
Historia
10-06 06:370.82 +0.25 1.06Otwarcie
10-12 16:291.05 0 0.84Linia w górę
0.820.941.0611120Home WaterAway Water0
Oś czasu
10-06 06:37 Otwarcie
+0.25
10-12 16:29
0
10-12 16:29 Najnowszy
0
20
Liczba rekordów
1
Liczba zmian
1
Liczba wzrostów
0
Liczba spadków
Wielkość
★★★★★

Powyżej/Poniżej

z
KomentarzNie zarejestrowano jeszcze istotnego ruchu łącznego.
Historia
10-06 06:370.92 3 0.95Otwarcie
10-12 16:291.06 3 0.82Woda powyżej w górę
0.820.941.0611120OverUnder3
Oś czasu
10-06 06:37 Otwarcie
3(0.92 / 0.95)
10-12 16:29
3(1.06 / 0.82)
10-12 16:29 Najnowszy
3(1.06 / 0.82)
20
Liczba rekordów
1
Liczba zmian
0
Liczba wzrostów
0
Liczba spadków
Wielkość
★★★★★

Europa

z
KomentarzNie zarejestrowano jeszcze istotnego ruchu ceny 1X2.
Historia
10-06 06:372.71 / 3.57 / 2.29Otwarcie
10-12 16:292.71 / 3.53 / 2.35Kurs gości w górę
2.232.923.6011120HomeDrawAway
Oś czasu
10-06 06:37 Otwarcie
2.71 / 3.57 / 2.29
10-12 16:29
2.71 / 3.53 / 2.35
10-12 16:29 Najnowszy
2.71 / 3.53 / 2.35
20
Liczba rekordów
1
Liczba zmian
0
Zmiana kursu gospodarzy
1
Zmiana kursu gości
Wielkość
★★★★★

Prawdopodobieństwo

z
KomentarzNie zarejestrowano jeszcze istotnego ruchu prawdopodobieństwa wygranej.
Historia
10-06 06:3734.0% / 25.8% / 40.2%Otwarcie
10-12 16:2934.2% / 26.3% / 39.5%Bez zmian
25.733.641.611120Home%Draw%Away%
Oś czasu
10-06 06:37 Otwarcie
33.98%
10-12 16:29 Najnowszy
34.24%
20
Liczba rekordów
0
Liczba zmian
+0.26%
Kumulatywne prawdopodobieństwo gospodarzy
±1.69%
Maks. pojedynczy ruch
Wielkość
Bez zmian

Zdarzenia

zdarzenie
10-12 13:48
🔴Cena domowa w górę★★★☆☆
Away win odds rose from 2.71 to 2.85 (+5.2%) - market confidence in away side easing.
10-12 12:18
🔴Cena domowa w górę★★☆☆☆
Away win odds rose from 2.71 to 2.83 (+4.4%) - market confidence in away side easing.
10-12 11:08
🔴Cena domowa w górę★★☆☆☆
Away win odds rose from 2.71 to 2.82 (+4.1%) - market confidence in away side easing.

Przegląd

Wszystkie moduły
10-06 06:37
Zapis otwarciaOtwarcie
10-12 16:29
Handicap Linia w góręHandicap
10-12 16:29
Powyżej/Poniżej Woda powyżej w góręPowyżej/Poniżej
10-12 16:29
Europa Kurs gości w góręEuropa

Statystyki ogólne

1
Zmiany handicapu
1
Zmiany Powyżej/Poniżej
1
Zmiany kursów
0
Zmiany prawdopodobieństwa
20
Łączna liczba rekordów
7dzień
Dni monitorowania
★★★★★
Aktywność rynkowa
Wysoka częstotliwość
Poziom monitorowania
Przed meczem - wysoka częstotliwość
Aktualny status · Do rozpoczęcia
Zmiana ciepła rynku
10-06
10-08
10-09
10-10
10-11
10-12
Udostępnij mecz